Kapat

Eski sevgilimin is yerinden arkadasi bayram mesaj i atmis ama ne alakaa?

6 yillik iliskimiz vardi ayrildik kendisi su an nisanli
Takıldığı bütün arkadaslari taniyorum ve coguyla yakindan muhabbetim var.
Bu mesaj atan abi ile de muhabbetim var ama bizim yanimiza gelirse konuşurum ya da yolda gorursem yoksa mesaj atma falan oyle bir samimiyet yoktu. Diger samimi olduklarim bile mesaj atmadi
Ama bu abi bayram mesaj i atmis ne alaka cidden anlamadim 1 sene olacak ayrılalı niye mesaj atti ki bisey de demedi.
Altindan bisey cikar mi sizce
Eski sevgilimin is yerinden arkadasi bayram mesaj i atmis ama ne alakaa??ne alaka cidd3n anlamadm 😁

Güncellemeler:
Yanlis anlaşılmasın benden buyuk ve cidden abim olur ayrica evli sevdigim saydığım bir insan ama oyle mesaj atacak samimiyetimiz yok bizim
Bu abi ile ilgili degil eski sevgilimle ilgili bisey cikar mi altından demek istedim

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İlla çıkmalı mı?

0|0
    0|0
    • Biz birlikteyken bile mesaj atacak samimiyet yoktu ne alaka anlamadim sacma degil mi. Samimi olduklarim bile mesaj atmadi

• şimdi naslsın?

• Iyiyim sagol 😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Eyvallah kardeşim, sanada hayırlı bayramlar
    İyilik güzellik sağık sıhhat falan yazsaydın keşke hahaha
    Komik olurdu.
    Zende kendine iyi bak diye bağlardın cümleyi olur biterdi...

0|0
    0|0
    • Ben de oyle yazdim az once gördüm mesaj i gecmos bayraminiz mubarek olsn mesaj i smdi gordum sizde kndinize iyi bakin abi dedim sagol kardesim dedi

• Mal misin mk ne sacmaliyon ya kndi kendine

• Kendimi daha halka arz etmedim. Bir marka değerim yok ama...
      -Yahu kız sana mal demiş sen hala savunmadasın ne yüzsüzlük. Ben olsam muhatap olmazdım
      Yok kafası karıştı o yüzden şey ettim
      -Ya bırak yaa ben kaçıyorum yazmam bir daha ne sana ne O'na...
      Tamam kardeş evet evet...

• Belki seni beğendi hoslandi firsat derken bayramı buldu :D

0|0
    0|0
    • Ya güncelleme yo okusana ya abim diyorum evli diyorum sacma sacma yorum yapiyosunhz

• Ne terslicem her yazan baska amacla mi yazcak abi diyorum kac kisi ayni seyi yazinca sana patladı napim

• Neyse umarım aradigin şeyin cevabını bulursun

Kızlar Ne Diyor 4

• Kardesim demis bastan bence bisey cikmaz

0|0
    0|0
    • Yok kndisi ile ilgili cikmaz zaten. Abim olur evli hem de. Eski sevgilimle alakali bisey olabilir mi diye dusundum. Yani samimi olduklarım bile yazmadi. Bu abi ile cok samimi degiliz. bir de eski sevgilim nisanli mesaj atmasi alakasiz geldi bana niye mesaj atsın ki demi ama ne alaka anlamadim

• 6 yıllık ılışkı nıye bıter

0|0
    0|0
  • Abi deme lazm olacak 😂😂

0|0
    0|0
  • Nasil unuttun 6 yillik iliskini peki

0|0
    0|0
    • Soguttu yaptıkları yuzunden nefret ettirdi kndinden

• Icimin nasl acidigini sen tahmn edersin

• Biliyorum ama geciyo. Gecmiycek gibi olacak ama gececek emin ol bana inan 😊

Yükleniyor...