Suriyelilerin ülkemizde yaşamasına karşı değilim? Lütfen açıklamamı okuyun?

Kötü İnsanlar Sınırlar koymuşlar , isminide devlet demişler Tüm her şeyin özgürlüğünü kısıtlıyorlar
Bir canlı istediği yerde yaşayabilmeli abi bu sınırları koymak özgürlüğün bir yerde kısıtlanması değil mi? bir şeyler sahipleniyorsun burası benim diyorsun ama senin değil ki en fazla max 60 sene senin sonra bir başkasının oluyor :)
Mesela benim karşı komşum adam bahçesinde köpek görüyo neymiş efendim giremezmiş onunmuş kirletirmiş taş yağmuruna tutuyor hayvana. Şimdi merak ettiğim bu adam tanrıyla anlaşmamı imzaladı? bu bahçe benim diğer canlılar kedi köpek hayvan giremez diye?
Şimdi gelelim Suriyeliye kim bombayla kanla yaşamak ister ki? İşte nara atıyorlar gitsin vatan savunsun diye ya oğlum koşullar eşit değil halkın elinde bıçak var diğerlerinin elinde fosforlu gaz bombası Uçaklar vs 20. yy kardeşim bu 19 yy değil... adama zaten vurmuş kader bırakın yaşasın
Ama sizede hak veriyorum işsiz suriyeliye 1200 maaş veriliyor benım ülkemin garibanına maaş yok

eeee kardeşim 15 mi oldu kaç oldu bilmiyorum ama her ikinizden biriniz oy verdiniz bunlara kendinize hesap sorun...
Hükümetin hiç bir şeyini desteklemedim bugüne kadar. en başında bas bağırmıştıkda kimse duymadı sesimizi.

Ama ilk defa onlarla aynı nara atıyorum galiba :) ama aramda fark var tabiki. Ne o peki
Onlar OOOOOOy için suriyeli isterler
Ben ise Özgürlüükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk için? anlatabiliyormuyum
Bırakın abi adamları istedikleri gibi yaşasınlar...

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Özgürlük vs tamamda bu ülkenin şehitleri gelsinde Suriyeli ler gelip burda babasının çiftliği gibi at koştursunlar diye kan dökmedi. ya Suriyelininde... banane be benim ülkeme bişi olsa bizlere kim sahip çıkacak?
    çok şey yazarımda neyse, bu ülkede istemediğim iki ırk var, birisi memleketimin ekmeğini yiyip sırtından vuran kürt milleti diğeride ülkesinden kaçıp ohhh ekmek elden su gölden yatan memleketimde cirit atan suriyeli sığınmacılar, bu kadar başıbozuk ülke görmedim, yakında sokakta yürüyemez hale geleceğiz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Arkadaşım köpekler bile kaybolunca sahibinin evine dönüyor çünkü o köpek artık oralı oluyor anlatabildim mi. Devir suriyelileri alma devri değil

0|1
    0|0
    • Bu sözümü hep sarhoş kafayla söylerdim ama ilk defa şimdi ayık kafayla söylüyorum
      Biz tüm devirlerin en şanssız devriyiz be biladerim

• Hukumet bu kafada giderse daha dur sen neler olur, bazen diyorum ki savaş çıksa daha iyi en azından o zaman dost düşman belli

• Kardeşim dediğine göre sizin komşularda sizin eve rahatça girebilir

0|1
    0|0
    • Eşinden dayak yiyen zavallı bir kadın ya da babasından aşırı şiddet gören zavallı bir çocuk kapına dayansa ne yapardın canım kardeşim?

• Daha 1 ay önce bıçakla yolumu kestiler bunlar ne zavallılığından bahsediyosun sinirlendirme beni

• Bak ne dicem şu s-iktiğimin metooru dünyaya çarpsada dünya tüm insanlardan kurtulsa :)
      ya da o s-ikti-ğimin ufosu gelsede artık bizleri kurtarsa

• tamam ulkemizin ismi suriye olsaydi araplar istedigi gibi yasarlardi ama bhrasi turkiye benim ecdadim kanla basla memlekiti kurtardi birde ustune kanla baslaa didinerek cumhuroyeti bugunlere getirdi iki yobaza iki suriyeli kopege birakmaya hic niueti

0|1
    0|0
  • 3 Milyon Suriyeliyi Üzerine Salsınlar O Zaman Mk.
    Neymiş, Ozgorloookkk
    Sik tir Git Mk

0|0
    0|0
  • Suriyeliler Türkiye'den gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...