Mesela güzel bir kız var karşımda biz diyoruz ki bize bakmaz yüz vermez sizce doğrumu bu?

hata mı ediyoruz kızlar yoksa doğrumu

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bu düşünceye sahip olursan olacağı varsa bile olmaz şunu unutma hiç tahmin edemeyeceğin güzellikte (iç ve dış) kızların seveceği tipe ve karaktere sahip olabilirsin güven bana şaka değil gerçek

0|1
    0|0
    • Fitness salonuna gidiyorum sırf 1-0 önde olmak için ama işte bakalım eni sonu konuşacam işte gardaşım

• Abi sen baya tecrubelisin bildiğin :D :)

• eh yaşadıklarından dersler çıkarabiliyorsan tecrübe kaçınılmaz :D

Kızlar Ne Diyor 13

• Doğru değil bu hele ki günümüzde. Kızlar çok güzel sevgilisi veya eşinin yüzüne bakılmaz. Bayanlar aşka önem veriyor , erkekler dış görünüşe. Bende zamanında sevgilim hakkında bu bana bakmaz diyordum , şu An sevgiliyiz 😊 o yüzden bakar bakmaz orası karşındaki kişiye kalmış. Şansını dene derim 😊

0|1
    0|0
  • Bakada bilir, sırf bakmaz dediğimiz için yalnızız ya 😀

0|1
    0|0
  • Hata ediyorsun bence

0|1
    0|0
  • Yanlış tabiki herseyden once karaktere bakilmali ama geneli bakmiyor bu yuzden bir bakima haklisiniz :)

0|0
    0|0
  • Doğru canım

0|1
    0|0
  • Hata

0|1
    0|0
  • Herkesin zevki farklidir

0|1
    0|0
  • Sen şansını dene yinede bilemezsin

0|1
    0|0
  • Abi saçmalamayın doğru değil ya -_-

0|0
    0|0
    • doğrusu ne peki abisi

• Konuşurum sıkıntı değilde yüz vermemesi kötü bir durum hani derler ya sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer. yani birazda hemcinslerinde hata var olan size olur :)

• Kardesim cogu guzel kiz bakmaz ama sen genede sansini dene 😂

• Olabilir de olmayabilir de. Doğru ya da yanlış demek asıl hata. Her zaman şansınızı denemelisiniz

0|0
    0|0
    • Şeytanın bize çalışması lazım yani :D :)

• Benim tercihlerim kimseyi ilgilendirmez. Beni tüm kızlar diye değerlendirmek de senin çok hatandan birisi sadece

• Tüm kızlar diye değerlendirdiğim yok anlamıyorsun :D böyle durumlarda sadece

• Öyle diye diye güzel kizlari evde biraktiniz😂

0|0
    0|0
  • Neden guzel kiz da cirkin kiz degil? bakin siz ikiyuzlusunuz neden biliyor musun gidip adriana lima gibi kiza teklif ediyorsunuz hayir cevabi aliyorsunuz sonra kufur ediyorsunuz kiza o kiz da belki brad pitt gibi bir cocuga asik? Senden ne farki var o kizin?

0|0
    0|0
    • Sen gözüne kro gibi olan birini severmisin? sende yakışıklı birini seversin o yüzden sus iki yüzlülük değil aksine. hoşlanıyorsun güzel gelir gözümüze.

• egosuna bakmak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Siz böyle düşündüğünüz için güzel kızların yanında çirkinler geziyor.

0|1
    0|0
  • değil tabiki git şansını dene herkes öyle diyorsa bu kızla kim çıkıcak

0|0
    0|0
  • Bunu denemeden bilemezsin. Her şey tipe bakmıyor, nasıl konuştuğuna da bakıyor. Onu güldürebiliyorsan, eğlendirebiliyorsan, dertlerini dinleyip yanında olabiliyorsan, destek olabiliyorsan çok tipsiz de olsan seni yanında ister.

0|0
    0|0
    • onda hemfikirimde anlamıyorsun :) güzel bir kız var yaklaşmayı bilmiyorum bize bakmaz diyorum ayıktın mı kardeşim onu dedim?

• Tamam işte git konuş diyorum, tipine bakıp seninle konuşmayı reddetmez belki diyorum, anladın?

• Madem güzel, ozaman güzellige dayalı iltifat etmeden başka şekilde yaklaşıp tavlayabilirsin

0|0
    0|0
    • Mesela gardaşım?

• Başka bir iltifatın varsa alabilirim gardaşım :D teşekkür ederim bu arada :)

• Valla aklıma gelmiyor salladım onuda :D sen bir araştır daha iyi bilirsin. Kız nasıl ona göre

• sen böyle düşünmeye devam ettikçe
    tırtın biri o hatunu götürüyo olacak

0|0
    0|0
  • bakmaz şimdi burda kızlar yok yanlış yok bilmem ne diyecek ama bakmaz abi bakmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...