Merhabaa 💋😊

Hep kızlar karşılaştırılıyor peki erkekler?
İskandinav erkeği mi İtalyan erkeği mi Türk erkeği mi? 😃

Güncellemeler:
Bana fikrimi soran cancağızlar benim tercihim tabiki Türk olur 😊

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• La iskandinav kim la, italyan kim? Damarlarımda gezen Türk Kanı yeter gerisi hikaye. Gerçi gelecek nesilin kanında suriyeli kanı dolaşacakta neyse.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 58

• İskandinav erkeği daha modern ve daha otantik bu değişmez.. Ancak İtalyanların bizden farkı yok ne yazık ki.. Kültürlü olanlar evet ama kültürsüz olanlar hayvandan farksız..

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/J29qAJ.jpg
    İskandinav tabiki de dünyanın en yakışıklı stoperi 😍

1|0
    0|0
  • Ne kadar iskandinav veya italyan erkeği istesenizde

Bize muhtacsınız asdfg

2|2
    0|0
  • tabikide Türk erkeği şimdi neysek 40 sene sonrada öyleyiz :D :D şimdi yakışıklı olup 40 sene sonra gudubet olmaktansa sürekli aynı olmak iyidir :D

1|0
    0|0
  • Hayaller iskandinav İtalyan
    gerçekler Türk maalesef:)

1|0
    0|0
  • Bence İtalyan erkekleri Türk erkeklerine bin basar :D ama işin komik tarafıda şu Türk kızlarına ise iki bin basar :D yani rüyanızda görürsünüz :D fgawef

1|0
    0|0
  • Hepsi

1|0
    0|0
  • Cigerim bizi tutan kızlara selam olsun digerleri zaten gene bize kalacak onlara bir ayar veririz biz :D haha

1|0
    0|0
  • Kendine bakmasiyla ilgili bir durum spor yapan kişisel bakımını yapan her insan güzel ve yakışıklı olabilir. Kandan dolayı Türk 😊 bizim erkeklerimiz de kızlarımız da güzel 😎

1|0
    0|0
  • İtalyan

1|0
    0|0
  • Kadın

1|0
    0|0
  • Beni koy İtalyan milli takımına kimse anlamaz , nedir bu yabancı hayranlığı :) Komşunun tavuğu, komşuya kaz görünüyormuş gerçekten.

1|0
    0|0
  • Tabi Türk erkeği diyeceksiniz :D

1|1
    0|0
  • O tipe hangi it Havlar :D
    Sen o tiple ne bulursan otur şükret

1|0
    1|1
  • Asena bari sen yapma yaa Türk erkekleri gibi var mı asena olacaksın bir de sözde 😃

2|0
    0|0
  • karakterli erkek olsun

1|0
    0|0
  • bu üç erkekte sırayla kovalasın sizi :)

1|0
    0|0
  • Türk kızları...

1|0
    0|0
  • Hangi ırktaysam o yani Türk 😏

1|0
    0|0
  • Soğan Erkeği

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 25

• #Türk erkeği candır gerisi heyecandır cicikıss 😉

1|5
    0|1
  • Türk erkeği

1|6
    0|0
  • Türk erkeği

1|6
    0|0
  • Kalbi-ruhu olan erkek..

1|1
    0|0
  • Türk erkeği.(Bi tarafınız kalkmasın...)

1|2
    0|0
    • bir tarafımız kalkmaz kendi milletini tercih edeceksin tabiki!

• Önümde aynı özelliklere sahip 2 adam dursa türk erkeğini seçerim. Ama önümde diğerinden daha kültürlü biri varsa hangisiyse onu seçerim. Irk ayırmam @084yt098

• türk erkeği

1|1
    0|0
  • İskandinav kızları 😍😂

1|2
    0|0
  • türk erkegi dısında italyan ve iskandinav diyorum. neden mi? bak simdi cık dışarıya bak şöyle bir alıcı gözle. ne demek istedigimi anlayacaksın. bir de yurtdışında bulun da bak. asıl o zaman anlarsın ;)

1|0
    0|0
    • 😂😂😂

• @084yt098 abi bana ne satasiyosun benim tercihim Türk erkegi allah allah 😂

• Yurtdışında hangi ülkelerde bulundun 😀

• TÜRK Erkeği

1|1
    0|0
  • tabiki de türk...

1|1
    0|0
  • Latin.

1|0
    0|0
  • Turk erkegi 👌
    Danimarka da universite okuyan ve iskandinav erkeklerini yakindan tanima imkani bulan biri olarak soyluyorum bunu.
    Bizm erkeklerin sahiplenisi sicakligi kimsede yok emin ol 😊
    Bazilari kisitlayici ve fazla azgin olmasa iyi insanlar aslinda 😅

1|0
    0|0
  • erkek her yerde erkektir.

1|0
    0|0
  • Turk erkegi tabiki delikanli falan

1|1
    0|0
  • Türk.

1|1
    0|0
  • Türk

1|1
    0|0
  • Seni o başörtünle ve 5 ton makyajınla kabul etse etse bir arap ya da bir suriyeli keko kabul eder. Boşuna fantezi kurma..

0|1
    1|1
    • 😂😂 kıskandın mı teyze ne bu şiddet cok istiyosan hesabimi vereyim az takıl mesajlarda ahahah

• sper_a bekarmısın kız istemeye geleyim seni

• Üşenmeden arkadasin profile girdim sadece ruj ve eyeliner dikkatimi cekti kiskandin mi derken kız hakli olmus. Yaşın 30 cocugun yasindaki kızlara ablalik yapacagina laf atmissin ayip ayip. Arkadas gayet guzep talibinin coktur sen kartlasmissin diye genc guzel kızlara laf atma hanım. Goruslerde de kürt erkegi yazan kisinin gorusunu begenmissin anlasilan ya kürtsün ya da esin kürt yani sanada sadece kürtlerin bakacagi tiptesin demekki oturda agla 😂

• Türk

1|1
    0|0
  • iskandinav

1|1
    0|2
  • Hiçbiri 😂

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...