Siz neden yapacaklarinizi erteliyorsunuz?

Merhaba ks halkı upuzun bir aradan sonra tekrar burdayım. Benim gibi yapmak istediklerini erteleyenler burda mi? Peki sizin gerekceleriniz ne?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Mümin Sekman'ın Kişisel Ataleti Yenmek diye bir kitabı vardı. Belki işine yarar!
    Son yıllarda artık ertelemiyorum, hızlı bir şekilde en uygun zaman dilimi için aksiyon alıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• yapacaklarımı erteleme nedenim (Bisikletle ege turu düşünüyorum) yeterli zaman ve yanıma katılacak birini bulamam. Sonuçta uzun turlar zaman, para ve kondüsyon gerektiriyor.

Son etken Türk ailelerine özgü yaşın kaç olursa olsun tehlikeli bulunan yolculuklar için gitme oğlum yapma oğlum modunun hep devrede olması (malum burası Türkiye motorlu taşıtlar tehlikeli)

0|0
    0|0
  • Aslında gönül ertelemek istemiyor. Ama, ya bir zamansızlık çıkıyor ortaya ya da başka bir problem...
    Ve o yapmayı istediğimiz şeyi sürekli lastik gibi uzatıp duruyoruz. Dikkat etmek lazım, kopmasın!

0|0
    0|0
  • Hayata plan yapıyorsun planlar istediğin gibi gitmiyor. Herşeye herkese çok iyi niyetle yaklaşıyorsun bir süre sonra bakmışssın karşındaki çok kötü hayata anlam vermekte zorlanıyorsun yeniden hoşgeldin o zaman :)

0|0
    0|0
  • Ertelemiyorum yapıyorum gayet

0|0
    0|0
  • Usengeclik tembellik

0|0
    0|0
  • Üşengeçlik işte

0|0
    0|0
  • korkak , yapamayacağını bilen insanlar erteler.. cesurlar ise hiç bir zaman doğru zamanı beklemez başarmak için

0|0
    0|0
  • zaman ve şartlar uyuştuğu sürece ertelemiyorum

0|0
    0|0
  • yapacaklarım çok ileri düzey, henüz erken, ve maddiyatadayalı ondan erteliyorum. zaten sonradan toptan çıkartıcam acısını

0|0
    0|0
  • bende erteliyom bazen niyedir cesaretmi hazır hissetmememmi kararsızlıkmı bunun gibi şeyler

0|0
    0|0
  • Ertelemek iyidirr :D

0|0
    0|0
  • Hayat şartları bazen istediğimizi istediğimiz anda yapmamıza olanak tanımıyor mecburen planlı ve programlı yaşayarak erteleme de yapabiliyoruz. - Hayat herkese adil değil ;)

0|0
    0|0
  • Şartlar

0|0
    0|0
  • Zaman su misali akıp gitmese..

0|0
    0|0
  • Tamamen üşengeçlik

0|0
    0|0
  • depresyon insanı yapacaklarını erteler doktordan duydum

0|0
    0|0
  • Paradan büyük gerekçe mi olur be abla. Ben istediğim kadar uzaya gitmek istiyorum diyim. Param yoksa bunu ertelemekten başka çarem de yok

0|0
    0|0
  • yapıyorum bunu evet malesef bu durumada hiç mutlu değilim ama artık hayattan ve herşeyden nefret ediyoum ondan bu yüzden hiç birşey umrumda olmuyor

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...