Kızlar, Sence ne yapmalı?

Eşimle bu aralar anlaşamıyoruz sürekli kavga, eşimin defol, çık dışarı gibi sözleri beni çileden çıkarıyor, ancak kendime söz verdim elimi sürmüyorum bile, tartışma olunca sülalemi iki paralık eder,
birde evde bir kaç çift ayakkabisi var, illa her elbiseye yeni ayakkabi mi olacak, iyice çileden çıktım, ailesinin yanına göndermeyi düşünüyorum, sen olsan ne yaprdın , ne önerirdin bana.

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Ailesinin yanına göndermek nedir ya kadın anladığım kadarıyla okumuş değil sen ona bakıyorsun. Bir kadın çalışmıyor diye ona zavallı muamelesi yapıp da ailesinin evine göndermek ne demek. Çalışmıyorsa çalışmasını iste. Bırak kendi parasıyla istediğini alsın ve evet her kıyafetin altına uyumlu olacak bir ayakkabı çanta olmak zorunda biz kadınlar böyle giyiniyoruz yine karının sana ve ailene küfretmesi çok çok yanlış Allah korusun. sen acaba ona sinirlenince küfür ettin de o da sana mı küfür etmeye başladı acaba

0|0
    0|0
  • Giydiğine yediğine karışma o konuda haksızsın. Eşin çok saygısız, ben senin yerinde olsam döverdim. Gerçekten bir erkeğin gururunu düşünmesi gerek, genel olarak tartıştığınız şeyler elle tutulursa çoktan bir çıkmaza girmişsiniz demektir.

0|0
    0|0
  • aile içi saygıyı tekrar kurmaya çalışın. çünkü saygı bayağı azalmış...

0|0
    0|0
    • bu arada kadın yemeksiz yaşar adına diyet der ama çanta ayakkabı işte bunsuz yaşanmaz.

Yükleniyor...