Zenci olmak istiyorum?

Michael Jackson ameliyatlar sayesinde beyaz oldu. Bende siyahi olmak istiyorum. Ne gibi yollardan geçmeliyim?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dövme yaptır vücudunun her yerine ama başka yöntemi var

beyaz adam (ki biz ona aramızda kafkasyalı diyoruz dünyanın her neresinde olursa olsun) bir barın tuvaletinde işerken yanına izbandut gibi bir zenci (ki biz ona da afrika kökenli demeyi tercih ediyoruz siyaseten) geliyor ve kamaşullahını çıkartıp o da pisuvara işemeye başlıyor. zencinin tesisat oldukça heybetli olduğu için beyaz adamın gözü kayıyor ister istemez ve suratında hayret ile gıpta arasında bir ifade beliriyor. bunu gören zenci, "senin de böyle bir aletin olsun istemez misin" diye soruyor ve tereddütsüz "tabii ki isterim" cevabını alıyor beyaz adamdan:

b - peki ne yapmam lazım?
    z - et dövme demiri vardır ya hani kasapların.
    b - ee?
    z - işte o demirden bulacaksın kasap malzemeleri satan bir yerlerden.
    b - sonra?
    z - sonrası, evde senin aleti tezgahın üstüne koyacaksın ve başlayacaksın vurmaya.
    b - dalga mı geçiyorsun?
    z - sen sordun, ben de söyledim. bu dediğimi birkaç ay boyunca sabah akşam yaparsan sen de benimki gibi bir alete sahip olursun.

iki üç ay sonra bu ikisi yeniden aynı tuvalette karşılaşıyorlar; malum bok boku kenefte bulur, o hesap.

z - naber? dediklerimi yaptın mı?
    b - yaptım ama tam değil yarım sonuç alabildim sadece.
    z- nasıl yani? dediğim gibi et dövme demiriyle her gün birkaç posta dövmedin mi aletini?
    b - dediklerini aynen yaptım yapmasına ama rengini tutturduk boyunu tutturamadık.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendine pigment bastirican knka.

0|0
    0|0
  • bir doktorla görüş

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Gel izmir'e garanti haftada bir ton esmerleşirsin.

0|0
    0|0
  • rengin siyah olur ama yüzün vücudun hala beyaz olur.. yapını değiştiremezsin...

0|0
    0|0
  • Vücüduna kakao sürüp hergün düzenli bir şekilde bronzlaş ;) kalıcı oluyor

0|0
    0|0
  • Adana'ya git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Pampa ürolağa git ameliyatla büyütüyorlar

0|0
    0|0
    • Sorunum cinsel değil.

• Allah seni beyaz ırktan yaratmış kardeşim renk attırıpta sağlıklı yaşayan kimse kalmadı. Michael gibi ktrilyoner olan bir adam bile bunu kaldıramadı sen hiç kalkışma. Zaten böyle bir hizmet veren hastahane doktor falan da yok. Siyahi olmak istiyorsan renk olarak değil ama zihin olarak olabilirsin. Benim yaşadığım yerde 3 4 tane kardeşim var zenci gibi yaşıyorlar. Naber pislik yoo seni zenci. Mada fata ffln filan takılıyorlar hepimiz onlara zenci diyoruz. Tupac falan dinliyorlar ne bilim altlarına zıçmışlar gibi geziyorlar ortalıkta sende zihinen zenci olabilirsin kardeşim.

• düzenli güneşlenmen yeterli bir de bronzlaştırma kremi kullan yeter ama bu sadece derinin kararmasını sağlar yüz tipin değişmez.

0|0
    0|0
  • Sen o amelyatın kolay oldugunu sanıyon galiba adam neden gözlükle dolaşıyordu ve o adam o vucutla enfeksiyon kapmış bür şekilde dolasıyordu adam ölene kadar ilaçlar kullandı

1|0
    0|0
  • Ölmüştü bunuda biliyorsun değilmi

2|0
    0|0
  • Agos ayı boyunca sahilden ayrılma. Guess yağı ve gölge yapmak hiç bir şey kullanma
    Yılın 4/2 si garanti.
    Geri kalan zamanlar ayakkabı boyasi

0|0
    0|0
  • Sen mersine gel akşama kadar güneşte kal olursun

0|0
    0|0
  • Afrikaya yerles

0|0
    0|0
  • Zift sür yüzüne ya da kömür

0|0