Gayler askere gitmeli mi?

Eşcinsellik ülkemizde bir hastalık olarak değerlendirildiği için doktor yoluyla eşcinselliğini kanıtlayan bireyler askere gitmekten kurtuluyor.

• Kesinlikle gitmeli.
    41% (25)25% (28)31% (53)Oy Ver
  • Tercihlerine bırakılmalı.
    39% (24)28% (31)32% (55)Oy Ver
  • Kesinlikle gitmemeli.
    20% (12)47% (51)37% (63)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|2
11|56

En İyi Erkek Görüşü

• Askerlik tercihe bırakılmalı

1|2
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Tercihe bırakılmalı. Dışarıda bile insanların tepkilerine maruz kalıyorlar. Askerde çekmedikleri işkence kalmaz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 55

• Bak bunu seyret biz çok gülüyoruz :) Bu arada gitse bişi olmaz ama çok mal var askerde. Aşağılarlar başka gözle bakarlar. İnsan gibi insan zor bulursun askerde. Zor yani :)
    Neyse seyret bakalım :)
    https://www.youtube.com/watch?v=ZFazselgW9w

https://www.youtube.com/watch?v=40jGB7T-hXE

1|1
    0|1
  • Hastalık değil midir ki gay lik? Hayır hastalık değilse Erkekliğine sadık kalamayan insan ülkesine askeri sırlarına nasıl sadık kalabilir ki? Gitmesinler evde oturup yemek falan yapsınlar erkek arkadaşlarına.

0|3
    1|2
    • böyle hastalıklı yorumlar yapmak bence hastalıktır.

• @wuxxum Ama benim görüşüme yorum yapan sensin lütfen kendi kendine yol verebilirmisin :)

• yol ver dağlar yol ver dağlar...

• hemen empati kuruyorum. ben askere gitsem. gay bir silah arkadaşım olsa rahatsız olurum

1|4
    0|0
  • Hayır gitmemeli. Kabul edersin veya etmezsin adamın cinsel tercihi farklı ve bu 1000 tane askerin arasına bir kızı koymak gibi bişey... Farkındasınızdır gayet abaza bir millet olarak o durumda oalbilecek şeyleri düşünmek bile istemiyorum..

Saçma sapan sebeplerden çürük raporu alıp askerden kaçan onca kişi varken bir kaç Gay de eksik olsun kimse bişey kaybetmez...

1|1
    0|0
  • Bu ilkede doğuda askerlik batıda askerlik diye bir şey var. Başlı başına askere gitmek saçmalık zaten gidip yatanı koruyoruz vatanı falan değil. Diyarbakır'da askerlik yaptım 100 km ilerde takır takır çatışma vardı ben lojmandaydım aramazıda ki askerlik arasında 524654513213165464 fark var. Önce zorunlu askerliği bir gözden geçirmek, belli başlı disiplinler altında toplamak gerekir. Haksızlık çok fazla. Heterosexuel, bir ya da gay olmak tercih meselesi. Gay bir insan orada çok zorlanır ama orası net. Bu durumda gitmeme şansı var ise o şansı değerlendirmeli derim ben.

1|1
    0|0
  • Eger bolukte topcu yoksa sorun sorun

0|5
    1|3
    • Bu gayları topçunun yanına veririz kanki geceleri ısıtırlar ahahaha :)

• Ben tanıdım askerde birisini gerçekten çok iyi çocuktu erken teskere verdiler yolladılar onun öyle gittiğini gören şerefsizin biriside aynı ayaga yattı urfaya sürgün edilmişti :)

1|0
    0|0
  • Bence gitmemeli.. bir arkaş gaydi kimseye anlatamadığı sırları bana anlatırdı.. ailesi de bilmezdi gay olduğunu.. GATA'ya gitti gay olduğunu ispatladı.. ve askere gitmedi

1|1
    0|0
  • Zaten gidiyorlar ama kamufle oluyorlar, yoksa koca askeri kıtanın gözü üzerlerinde olur.

1|0
    0|0
  • kesinlikle gitmeli diyen sümsükler ne düşündüler acaba?

1|1
    0|0
  • bence erkeklerin geneli için vicdani ret gibi bişe olmalı gayi müslümanı türkü kürdü olarak değil

1|1
    0|0
  • Gitmemeli o kadar erkegin arasinda sorun cikabilir. Malum herkes abaza o donemlerde

1|1
    0|0
  • Askerde anlaşılır sa curuk raporu veriliyor zaten. İsteğe bağlı olabilir

1|1
    0|0
  • Askeri eli silah tutan erkek lazım şey tutan değil.

0|1
    1|1
  • Giderlerse her gun tacize ugrarlar 😃😃😃

1|1
    0|0
  • Gitmesinler bence. Seks ihtiyacı olan askerlerle yatıp onların başını yakıyorlar..

1|1
    0|0
  • Hastalık mı? Bunu kanıtlayana kadar tedavi etsinler o zaman.

1|0
    0|0
  • düzeni bozarlar kalsınlar

1|1
    0|0
  • Aman gitmesinler daha iyi

1|1
    0|0
  • Tercihlerine bırakılsa daha iyi.

1|1
    0|0
  • Karisik bu durum bu askerder dover gaylari bazilarida siker askerlikte yapamazlar ama onca mert insan kör kursuna gidiyosa neden gitmesinki

1|0
    0|1
  • Ben escinselim ama gidicem zaten hic belli etmiyorum

1|1
    0|0
  • Ne farkediyor ki neden gitmesinler

0|2
    0|2
    • Biraz empati kursan?
      İçerisinde binlerce kadının olduğu bir mekana gitsen 8 ay artık kaç aysa. Onlarla koğuşlarda kalsan artık 10 mu 20 kadın mı bilemem. Üstlerini falan çıkarıyorlar yanında oturuyolr kalkıyolar. Acaba nasıl hissedersin

• Bişey hissetmem. En fazlası aşık falan olursun. Zaten askerlik ortamında öyle eziyetler oluyor ki değil cinsellik yemek aklına gelmez adamın. Ruhsuz insan oluyorsun özellikle savaş bölgesinde

• yürek lazım askerlik için

0|1
    1|1
  • Gayler askere giderse asker onlari skerken niyazi eder

0|0
    1|1
  • Gitsinler adam olurlar belki

0|0
    1|1
  • bence sadece erkekler gitmeli.
    gay olanlar kendilerini kadın gibi hissettikleri için askerlik yapması anlamsız.

0|0
    1|1
  • Kadın, erkek herkes için tercih olmalı ya da gay, lezbiyen, heteroseksüel herkes için tercih olmalı.

0|1
    0|0
    • Fikrimi değiştirdim bu saydıklarımın hepsi içinde zorunlu askerlik olmalı. Aynı İsrail'deki gibi olmalı.

• Bu soruyu farklı bir biçimde ve daha kapsamlı olarak ben de soracağım. Çok yanıt gelmesi için gerekirse 2000 xper harcayacağım.

• Feminen gaylerde olabilir. Ayrıca bir insanı istemediği bir yere canını feda etmesi için koymak insan haklarına aykırıdır. İsteğe bağlı olmalı. Dünyanın pek çok ülkesinde isteğe bağlı. Gayetde güçlü ülkeler askeri yönden. Artık askerler savaşmıyor kılıcı alıp orta çağdaki gibi. Teknoloji savaşıyor

• bızım için sorun yokta savaş felan çıkar gıder esır düşer ondan sonra toplum olarak sıkıntı yaşaya bılrız

0|0
    0|0
  • Gitseler Cennete düştüklerini sanarlar

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben gitmemelidir diyorum.

0|1
    0|0
  • Gidebilirler saçma bir ayrım

1|1
    0|0
  • Ordaki askerleri huzursuz etmeye gerek yok. Gitmesinler

0|1
    1|1
  • Erkeklik cinsel tercihle alakalı değil. Gay sonuçta bir erkek. Cinsel eğilimi cinsiyetini etkilemez. Gitmeli Tabiki her erkek gibi. Vatan borcu onun içinde namus borcu olmalı.

0|0
    0|1
  • Niye onlar erkek değilmi sonuçta hemcinsinden ya da karşı cinsiden hoşlanmasıyla askerliğin ne alakası var :/

0|0
    1|1
  • Gitmeli.. aptallık gerçekten sonuçta erkek

0|0
    1|1
  • Eşcinsellerin de eşcinsel olmayanların da tercihine bırakılmalı.

1|1
    0|0
  • Bu yanlış bir itham olmuş
    Cok yanlış hemde
    O resim de alakasız üstelik cd veya trans desen olurdu resme belki de
    Gaylar erkek gibi hisseder kadın gibi degil
    bir öğrenin de gelin ya lütfen:///

0|0
    0|1
  • Gitmeli

0|0
    0|1