Nerede yaşıyorsunuz ve kaç yaşındasınız? Nelerden hoşlanır vakitlerinizi nelerle doldurursunuz? Hobi vefobileriniz?

Herkese iyi günler. Zorumdan da anlaşılacağı gibi sizleri merak ediyorum. Acaba sorum kimlere ve nerelere ulaşıyor. Nasıl insanlar bana cevap veriyor :) ben siirtte yaşıyorum 18 yaşındayım kitap okumayı resim çizmeyi gezmeyi severim. yılışık ve çıkarci insanları hic sevmem. Bos vakitlerimi de kitap okuyarak yazi yazarak müzik dinleyip gezerek geciriyorum.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Azerbaycanlıyım. Türkiyeye eğitim için geldim Lösemi olup kaldım burada hala tedavi oluyorum. Evden dışarı çıkmam yasak. Öylesine böyle forumlarda sosyal medyada halsizliğimi unutmaya çalışıyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 22 yaşındayım Ukrayna kievde yaşıyorum. Şiir yazar gezer tozar kitap okurum. İkinci unive adım atıyorum. Nankor insanlardan hoşlaşmam. Kendini akıllı zanneden çıkarcılardan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 39 yaşındayım güzelçamlı/kuşadasında yaşıyorum spor yapıyorum yüzmeyi balık tutmayı ve bisikleti, bilardoyu severim evde beslediğim muhabbet kuşuyla oynmak da beni mutlu eder

1|0
    0|0
  • Ankarada yasıyorum 21 yasındayım spor yapıyoruö kitap okuyorum vakit öyle geçiyo

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben almanyada yasiyorum Dogma büyüme. Aslen iskenderun hatayliyim. 19 yasindayim kasimda 20 insallah. Gezmeyi severim müzik dinlemeyi insanlarla ugrasip gicik etmeyi film izlemeyi :D

1|0
    0|0
  • Yeni hobim Hiçbirşey yapmamak

1|0
    0|0
  • size mesaj atamıyorum?

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım. İstanbul' da ikâmet ediyorum. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

0|0
    0|0
  • İzmirde yaşıyorum 18 yaşındayım uyumaktan hoşlanırım uyumakla doldururum hobilerim uyumak fobilerim uyuyamamak

1|0
    0|0
Yükleniyor...