Akıl verebilir misiniz?

Merhaba,
Şu sıralar çok zor durumdayım. Açıkçası ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Geçen gün kız kardeşimin (20) evli bir erkekle görüştüğünü öğrendim.
Adam 40 yasında filan. Öğrendiğimde ne yapmam gerektiğini bilemedim.
Oturdum onunla saatlerce konustum.
O da sağolsun bana adamı savunup durdu.
Yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum ama vazgecmıcem zaten ondan bır beklentım de yok dedi.
Vazgecmesi gerektığını söylesem de nafile.
Anneme babama bu durumu anlatamam kalplerine iner zaten babam kalp hastası annem tansıyon hastası.
Kime danışacağımı ne yapacağımı bilmiyorum. Gidip adamla mı konussam ne yapsam lütfen yardımcı olun :(

1|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• birincisi adam olsa kendinden 20 yaş küçük bir kızla ilişki düşenmez hemde evliyken ikincisi kardeşini bu işten caydırmak senin elinde o kişiyle konuş

0|0
    0|0
    • adam değil zaten pisliğin önde gidenı kullanıyor kardesımı görüyorum ama kıza laf anlatamıyorum

• ya tanıdık varsa ona danış yoksa dediğim gibi polise şikayet et

• Teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• canımm gerçekten zor bir durum üzüldüm senin adına alienizdeki yakın akrbalrla paylaşabilrsin bir çözüm bulunur belkı :(

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim canım.
      Akraba dediklerin varya tam da sırtımızdan vuran insanlar. Bikere yardım istemıstım duymayan kalmadı o yuzden size sordum zaten okadar yalnız kaldım ki kaç gündür uyuyamıyorum ne yapıcam diye.

• sen elınden gelenı yap olmazsa çaktırmadan annene söyle derim ben

• Mesaj alımını kapatmışsın o yüzden yazamıyorum haberin olsun. Ya geri aç ya da beni takip et konuşma yarım kaldı :) @emelllllllllll

Erkekler Ne Diyor 9

• 20 yaşında bir insandan söz ediyoruz burda kendi kararlarını verebilecek yaşta bence karışman saçma olur bırak herkes istediği mutlu olduğu hayatı yaşasın iyi veya kötü sen zaten yapman gerekeni yapmışsın bir abla olarak konuşarak anne babana söylemen yanlış yansıyabilip bu işi evden ayrılmaya uzaklaşmaya kadar sürükler haberin olsun

0|0
    0|0
    • kendi kararlarını tabıkıde verebılır ama bu sekılde karar verılmez.
      Annen babanı aldatsa yası bası yerınde ben karısamam mı dıceksın?
      O lafın denileceği yerler ayrı.

• verdiği karar bir aileyi etkiliyorsa veremez kardeşim he bu da bağnaz yapıyorda beni varsın yapsın. İşin içine ailen girince agresifleşiyorsun başka birisinin başına gelince özgür de özgür. Özgürlük kavramını iyice öğren başkasının hava sahasına girmediğin müddetçe özgürsün. Başkasının mutluluğunu gasp etmedikçe. seninle tartışmak Cidden anlamsız gereksiz uzatma

• @Mavilisurat bak güzel kardeşim burdaki arkadaşın bize sormaya çalıştığı şey kardeşinin doğru veya yanlış yapması değil sen bunu idrak edemedin bişey yapmış bunu biz tüm ülkece yanlış olduğunu biliyoruz bir sen değil ama şu durumda napılır soru bu anladın mı zaten konuşmuş ailesine söylemesi her 2 açıdan sıkıntı olur kalp hastalıkları vs kız kısıtlanırsa kararları değişir adam 40 yaşında parası vardır bir ev tutup kızı yerleştirip orda yaşatabilir sen anne baba olarak kız gelmiyorum derse mal gibi kalırsın yasalar ve belli kiriterler var kızım diye her istediğini yapmassın vs

• yaptığı yanlış tabi
    kimi beyinler gözlemle
    kimi yaşayarak öğrenir
    kendisi de yaşayarak görüp pişman olacak ve iş işten geçmiş olacak

0|0
    0|0
  • senin yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Sanal seks mı yapıyorlar , başka bısey olmaz

0|0
    0|0
  • Zor ya

0|0
    0|0
  • Ya sanane kızım karışmayın rahat bırakın takılsın işte

0|0
    0|0
  • Kendisinin cekinecegi bir konu olay bul ve tehdit et

0|0
    0|0
  • nush ile uslanmayali etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir

0|0
    0|0
  • 3 5 kisi bul bu adami biraz oksasinlar... sonra halledersin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu tur bir durumda ilk önce adamın tutumuna da bakmalısın belli ki kardeşin aşık olmuş ya da o öyle sanıyor ilk önce bunun bir yanılma olduğunu gostermen gerekiyor eğer adamın çocuğu varsa vicdanen kardeşine o çocuğun geleceğinden ailesinin ayrılmasının onu nasıl etkileyeceğini anlatmaya çalış vicdanından vur eğer adamla tanışır san adamın kotu yanlarını ona goster eger buna rağmen olmuyorsa zamana bırakmaktan başka çaren yok çünkü bazı şeylerin yaşanması gerekiyor olabilir bir musibet bin öğütten daha iyidir tabi sen bunları bir dene ve kardeşine bunun aşk olmadığını göstermeye çalış

0|0
    0|0
  • Ailene anlat bunu lütfen. Adamla boy ölçüşebilecegini sanmıyorum
    Yahut buluştuklarında takip et resim cek
    Adama gösterip tehdit et karın görür diye

0|0
    0|0
  • Adam demeyelim de çünkü değil gidip erkekle konuşsan bence kardeşini sana karşı doldurabilir aile büyüklerine demem şart aslında ama sağlık problemleri de var kardeşin de ergenlikten çıkamamış heralde hala mantıklı düşünemediğine göre gözü açılmamış çocuğun bence sen yine de aile büyüklerine söyle yavaş yavaş söyle önce evli olduğunu söyleme yaşını söyle

0|0
    0|0
    • sağlıklarıyla ilgili korkuyorum babam daha yenı kalp krızı gecırdı hastaneden bıkalı 20 gün bile olmadı yoksa çoktan söylemıstım. Ben de korkuyorum kıme desem ne olur ne biter bilmiyorum. :(

• Hı yeni olmuş çok geçmiş olsun o zaman Adamın karısına söyle ya da kardeşinin iletişime geçeceği herşeyi elinden al

• Git adamla konuş eşine söylerim de adamı lezir rüsva et herkesin içinde korkma sana bir şey yapamaz

0|0
    0|0
  • Bence sakin ve mantıklı şekilde adamla konuş o uzaklaşsın

0|0
    0|0
  • Adam evli mi? git karısıyla konuş ciddi bir şekilde. kızın ablası olduğunu da söyleme bence karısı öğrenmişcesine ayrılsın kız kardeşin yani bence ya adamla kada karısıyla konuşmalısın. ama karısıyla konuşsan karısı adamdan boşansa durumlar epey karışır..

0|0
    0|0
    • adamın evlılığını umursadıgını sanmıyorum eğer karısını umursamıs olsa halt yemez ama karısına kesınlıkle söylıcem zaten ister bosansın ister bosanmasın.

• Bence adamla konuşma her şey daha da birbirine girebilir. Sen yine kardeşinle uğraş bence. Anneme babama söylerim falan de mesela

0|0
    0|0
    • pek umursamaz o kımseyı. Söyledim onu da keyfın bilir söylemek istersen söyle dedi.
      Benım annemlerı düşünüp söyleyemeyecegımı biliyor çünkü.

• Adam bir şekilde maddi veya manevi umitlendirmis aklına girmiş olabilir veya yanlış birşey yaptılar adam tehdit ediyor ilk önce ne olduğunu ogrenmelisinki vazgecirebilesin

0|0
    0|0
  • Herkesin aklı kendine yetmiyor 😑😑😑😑😑

0|0
    0|0
  • Kız kardeşin eşinden ayrılsın kendi yoluna keyfine baksın böyle gitmez adama yazık

0|0
    0|0
  • Adamlada konussan is kardesinde biter ama zor gibi bilemedim Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • adamla konuşşsan. aileme söylersem bu iş daha da büyür die tehdit et

0|0
    0|0
    • öyle yapmayı düşünüyorum bende en azından karına söylerım falan dıcem

Yükleniyor...