Aileme anti-androjen kullanacağımı nasıl söyleyebilirim?

Arkadaşlar... Cinsel isteğe ve cinselliğe ihtiyacım olmadığını vakit kaybı olduğunu söylemiştim dünkü sorumda... Üstelik androjen saçta döküyor bende bu sorunda var... Vücutta ki erkeklik hormonuna değil de cinsel isteği tamamen köreltip, hormonların zararlı etkilerini de yok eden bir ilaç anti-androjen.. Şimdi anneme babama söylersem bunu yüzde yüz yanlış anlayacaklar... Nasıl açıklarım onlara ben bunu?

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kendi başına alabileceğin ve saçın dökülmesim diye kullabileceğin bir ilaç değil ilk önce doktora gitmelisin ki eğer gerekli görürse dozunda karar kılsın. Ayrıca saçım dökülmesin derken daha kötü şeylere sebebiyet verebilirsin. Kanser riskini arttıracak ve bıraktığın zaman kemiklerin güçsüzleşecek. Hormonel bir düzensizliğin varsa dahi bu birkaç ay kullanılabilecek bir tedavi ki o da doktor gözetiminde bir de transseksüelsen doktor izin verir.

0|0
    0|0
    • trans filan değilim arkadaşım.. Zaten doktor kontrolünde kullancam.. Hormonal bir dengesizliğim yok şükr... Hatta azdı... Fakat ben ne cinselliği severim. Ne karşı cinsi severim... Üstelik cinselliğide her zaman dikkat dağınıklığı olarak görürdüm.. Fakat sorduğum soru bu değil benim..

• Çok istiyorsan kullan ama hormonel değişikler psikolojini etkileyebilir mesela ben aşırı kilo verdiğim için östrojen seviyem düşmüştü ve sürekli ağlıyordum ilaç kullanınca eski halima geri döndüm.18 yaşındaysan ailene açıklamak zorunda değilsin bence.

Erkekler Ne Diyor 1

• www.sacimindoktoru.com/.../...-ile-sac-cikisi.html

Bu yazıyı bir oku bakalım abicim belki işine yarar...

0|0
    0|0
    • Abi eyvallah sağolasın :D bunlar libidoyu kesiyor mu acaba? libidoyu tamamen yok etmesi lazım.. Ben kapsül düşünüyodum bu da olur.. Peki ben bunu aileme nasıl söyleyebilirim acaba rica edersem söylermisin?

• Süpersin. Spora devam...

Yükleniyor...