Bir kızı nasıl tavlayabilirsiniz?

çok sert mizaçlı olacaksınız
devamlı kızı başkalarının yanında aşağlıyacaksınız
annesiyle bile dışarıya çıkacakken sizden izin almalı
akraba veya dostlarının düğünlerine giderken sizden izin almazsa kıyameti kopartmalısınız
facebook twiter skype adresini ele geçirip herşeyine karışmalısınız
kesinlikle romantik kibar nazik olmayın kaba saba ukala küfürbaz olun
sık sık telefonu suratına kapatın ve bağırıp onu aşağlayın hakaret edin
bol bol ağlatın mümkünse başka kızlara bakın hatta en yakın arkadaşına yavşayın
kırışık pantolon gömlek giyin ütü vurmayın ayakkabıda tozlu topraklı boyasız olsun
saçları taramayın traş olmayın salın gitsin hatta kel ve göbekliyseniz birkaç adım öndesiniz
kumar, alkol, zina, faiz, fuhuş, yalan mutlaka olmazsa olmaz şartımızdır kızlar bu tip erkeklere bayılır
eğer beyaz tenliyseniz esmer değilseniz hiç şansınız yok boşa umutlanmayın
mümkünse geniş omuz büyük göğüs ve kas olsun kızlar kaslı ve geniş omuzlu erkeklere bayılır
asla kıllarınızı kesmeyin hatta kıl çıkarıcı alın heryeriniz kıllı olsun kızlar kılsız erkelerden hoşlanmaz
asla gidip de pahalı parfümlere para vermeyin eau de toilette almayın paranızı çöpe atmayın
herşeyine karışın giyimine kuşamına arkadaşlarına
başkalarına sataş onun yanında efelik yap güç gösterisi yap başkasını dövecekmiş gibi yap trp at
trafikde çok stresli ol herkese küfür et bağır çağır
pazardan 1-2 tl lik cıncık boncuk alın çingeneler gibi takın takıştırın aksesuara önem verir bu kızlar
ne yaparsanız yapın asla bir kızı bir erkek tavlayamaz bütün iş kızda biter kız isterse erkeğe evet der
istemezse hayır der yani sonuçda hiçbir erkek kızı tavladım diyemez ve kızların çıtası inanılmaz yüksektir
onlar kıvanç tatlıtuğ, brad pit, burak özçivit bizcolata erkeği ve küçükken masallarda anlatılan beyaz atlı
prenslerini bekleyim yükske gerilimle elektiriklenme beklemektedirler. Onun için davulcuya zurnacıya
hatta esmer geniş omuzlu diye ameleye bile aşık olabilirler.

Güncellemeler:
güncel

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ıy bu ne :D ben böyle bir erkek gördüğümde koşarak uzaklaşıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim kezbanlaeı anlatmış. genel değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Okumadim

0|1
    0|0
  • Yanina gidiceksen pardon bir şey sorabilirmiyim diceksin oda tabii sor dicek
    Kayıt formumuz var mıydı diceksin
    Neden dicek veya ne dicek akıllı kızlar neden der mal olanlar ne der sende cevabı yapıştırcaksin
    Size yazılmak istiyorum daa diceksin kibar ol kaybetmessin

0|1
    0|0
  • bir adet mercedes 2016 model ve cebimde nakit 5000 tl ile tavlarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...