ANNEM BEN VE KARDEŞİM TATİLE GİTMEK İSTİYORUZ AMA BABAM İZİN VERMİYOR?

arkadaşlar annem ben ve kardeşim perşembe günü tatile çıkmak istiyoruz sinop ayancığa babama ne demeliyim onu ikna etmem lazım? lütfen tardımcı olun

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Evin reisi ne derse o

0|0
    0|0
    • saçmalama öyle şey mi olur ben onun köyüne gidiyorum ama o beni teyzemlerle tatile göndermiyo zaten annem parayı veriyo sadece ikna etmem lazım

• Aaa o kadarda olmaz insan teyzesine gidemez mi ya 😀

• 3ay

tatile gittim geldim :D 20 GÜN

• Babişko babişko de yalvar izin verir babalar pamuk helva gibi adamlardir

0|0
    0|0
    • ağlıyorum ya gidemiyorum diye ama artık ağlamicam inşallah izin verir teyzemler bugün gitti eniştemde perşembe gelicek ona göre izin almam lazım yoksa helak olurum ağlamaktan kendimi tutamıyorum çünkü

• Seninde illaki kendine göre planların var tabiki her genç kız tatile gitmeyi ister başka kızlar giderde ben nasıl gidemem gorusu var sizde bu sizde bir hastalık Allah yardımcın olsun hacı ne diyim

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden izin vermesin ki tatil herkesin hakkı

0|1
    0|0
    • hayır herkesin hakkı her sene giderdim geçen sene köye gittim tatil yaptım 2 sene önce şarköyde denizde tatil yaptım ama bu sene gıcıklığına göndermiyo ama bir şansım olabilir yardım edin

• Tatlım nasıl yardım edelim babani tanımıyoruz ki :)

• O da gelsin

0|0
    0|0
    • o çalışıyo ama o gelemez ben zaten kışın havuz seanslarıma gidiyorum ama deniz bir başka oluyo ondan

• Aaa neden izin vermiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...