Kapat

Sabahın bu saati ve ben yine sınanıyorum?

Gerçekten yoruldum ya erkek kardeşim var 19 yaşında. Ottan boktan sebepten sinirlenip etrafa zarar veriyor. Durduk yere bana o.. pu diyor. Küfürler havada zaten , çalışmıyor hep evde baş edemiyorum annem bişey demiyor ses edemiyor korkuyor kadıncağız babam duymuyor ve konuşmuyor. Şimdi de sabahın bu saati geldi odam da vantilatörü kırdı. Hem iş güç yok hemde zarara ugratıyor bizi gerçekten yoruldum. Bana çözüm bulun ya lütfen 😞

0|2
2|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya vur iki tane otursun Ağırlığını kooyucaksın benimkide öyleydi..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Onunla oturup konuşman lazım.. O... pu kelimesini gülerek söylüyorsa alınma bende çok yakın olduklarıma diyorum.. kendisini bir kariyer yapası için zorlamaya çalış

0|0
    0|0
  • Gece yatağa bağla bir güzel sabaha kadar döv sabahta bırak onu öyle kalsın sen git işine

0|1
    0|0
  • 19 yaşında bu neyin psikolojisidir? Yani insanda bir amaç bir gaye olmadığında insan gerçekten bitebiliyormuş.

0|0
    0|0
  • Verin bir işe çalışsin soytari...
    Kız gibi evde ne işi var lannn onun?
    Dışarda burnu sürtülsün işte. ..

0|0
    0|0
  • Gelip döveyim mi napalım mesela

0|0
    0|0
  • klasik doğu evi

0|0
    0|0
  • Kır ağzını yüzünü baj daha bişey yapabiliyo mu ben öyle yaptım çıtı çıkmıyor daha

0|0
    0|0
  • Manyakmıdır nedir yaa sen kardeşisin, dengesiz demekki allah sabır versin..

0|0
    0|0
  • Gelip doveyim dove dove adam edeyim

0|0
    0|0
  • Serugual icir bak nasil melek gibi oluyo poskoloji hapi sakinlestirici

0|0
    0|0
  • En İyisi Tatlı Dille Konuşmaktır Eger ki Kardeşin Küçük İken sevgisizlik Görmüş ise Bu bunun Kaynagıdır Herşeye Sinirlenme Sebebide Budur Saygılar Hakan.

0|0
    0|0
  • Ağzına gelişine bir tane vur çıkart kutsal suyu bir sağdan bir soldan, ver Allah ver ver Allah ver cikar haçi afallat pezevengi imana gelsin

0|0
    0|0
  • Derdi ne bu veledin? Askere gönderin gitsin.!.

0|0
    0|0
  • Yapıştır tokadi

0|0
    0|0
  • Uyurken yastığı bas yüzüne

0|0
    0|0
  • bosta kalmaktan kafayı yemiş bir de saglam dayak yememiş hiç yuz verilmiş sımarmıs

0|0
    0|0
  • sen zaten esas sinavi kaybetmissin.

0|0
    0|0
  • Polise sikayet edin ya da adresini ver gelelim kardesini akillandiralim

0|0
    0|0
  • Kız arkadaş bul ona

0|0
    0|0
  • Vantilatorun sapini g0tune s0k birdaha yapmaya cesaret edemez 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kalkar girtlagina yapisirim
    Eger bur daha bir seye zarar verirsen acimam gider seni polise sikayet ederim derim. bunu yapamazmisin? Biraz dişini gostersen

0|1
    0|0
Yükleniyor...