Bir kötü insanı veya anıyı unutmak sizce mantıklı bir eylem midir? Neden?

Ben unutamam ama sizi merak ediyorum. Görüşleriniz benim için çok değerli.

• Evet , gayet mantıklıdır kin tutmam
    54% (45)51% (22)53% (67)Oy Ver
  • Hayır , cok mantıksızdır birdaha asla onunla konuşmam
    46% (39)49% (21)47% (60)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Belki unutamayabilirsin ama bunu kızgınlıkla hatta belki biraz da kötülükle harmanlayıp kine götürmek değil de kırgınlıkla sınırlamak gerek bence :/ "kin, intikam, entrika" bunların insanı sağlıklı bir mutluluğa ya da huzura götüreceğine inanmıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• evet umursamamak ta iyi

0|1
    0|0
  • Bazı durumlarda kötü insanları veya bir anıyı unutmak en azından üzerine sünger çekmek iyidir ama o kötü insanı bozman daha eğlencelidir

0|0
    0|0
  • Af iyidir

Affet, ne olur bu saf, deli yüreğimi..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence unutmaya cabalamak gerek.

0|0
    0|0
  • Bana yapılan herhangi bir kötülüğü kimsenin yanına bırakmadım. Bırakmam. Ve hiçbir şeyidr unutmam. Yanlızca intikam için doğru zamanı beklerim.

0|0
    0|0
  • Necip Fazıl Üstada geçmişini sorduklarında, üstadın cevabı: ''Ben geçmişimi buruşturup çöpe attım. Çöpleri de yanlızca köpekler karıştırır.''

Sözün özü: Çıkarılacak bir ders varsa onu kap, gerisini at çöpe iyidir. Mutsuz olmazsın.. ;)

1|0
    0|0
  • Unutmak diye birşey yok kardeşim. Unutmak diye bir eylem yok bu hayatta. Mesela bir insanı bir ânı unutamazsın ne bileyim arabaya binersin onu hatırlatan şarkı çalar biri yanından geçer o gibi kokar. Unutmazsın sadece alışırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...