Kendimi oldureyimmi?

Cidden canimin hic bir onemi kalmadi bos yasiyo hissediyirim kendimi 😢😢😢CiddenSevdigim kisi beni sevmiyo 😢😢😢daha kotu ne olanilir kardesim yok 😢😢kuzenlerim var ama hepsinin kardesi bar sevgilisi var ben got gini ortadayim 😢artikin hayattan hic bir beklentim kalmadi yasim 18 😢bi kardesim olmasini cok isterdim sevdigim kisi bsni sevmiyo 😞akasya durahindaki osman aga gini insaaata cikip artik hayatan hic bir beklentim kalmadi diye atlamak istiyorum 😞dayanamiyorum arik 😞😞😞😞Kaybedicek kimsesi olmayan insan tehlikeli insandir benjmde kaybedecek kimsem yok 😢😢😢insanlari kimsesi olmasa ailesi olur kardesi olur benim kimsem uok 😢😢niye bosuna yasiyoeum 😢😢
Kendimden canimdan vazmigeceyim yoksa cok guclu ayak kalip beni kimse yikmaz hic kimse yikmaz mi diyim herkezin karsinda 😢😢

0|1
8|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende diyorum yerler neden ıslak ne ağlamışsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer daha çok gençsin mücadele et pes etme hayatın kendisi mücadele zaten yaşamak direnmektir direneceksin güçlü olacaksın sabırlı olacaksın doğrusu da bu. Kötü düşünceleri ve intiharı aklından çıkar.

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki saçmalama

0|0
    0|0
  • Kendini ödürme.

0|0
    0|0
  • dun osuruk ses kaydi yapan sahisi bulduk hauhaua

0|0
    0|0
  • yaşı 18 ve hayattan hiç bir beklentim yok diyor haspam :D :D :D git o süt kokan ağzını sil de yat uyu bak geç oldu saat hadi yavrum hadi çocuğum :D teallam ya yaratıyorsun bari beyin ver...

0|0
    0|0
  • bak kardeşim sana bir dost tavsiyesi hayatın menfaatten ibaret oldugu konusunda mutabıksak eger karaktersiz sevgilin arkadaşın olacagına kaliteli bir yalnızlıgın olsun

0|0
    0|0
  • saçmalama bunun için canına neden kıyıyorsun daha yaşında genç elbet seni seven seninde sevecegin birisi olacaktır

0|0
    0|0
  • Dur lan kiymamm

0|0
    0|0
  • Kardeşim yoksa ailen yok mu demek oluyo bu? Ya da boşver hiç beynini yorma sen öldür kendini

0|0
    0|0
    • Anne baba kardes gibi olmuyo 😢

• Yooo değil niye günah olsun arkadaş bulup onlara kardeşim diyeydin?

• Kardeşin olsa bütün hayatın kardeşinden ibaret olacaktı?

• değmez boşver.

0|0
    0|0
  • başkasının hesabından mı yazıyorsun? yaşım 18 diyorsun profilin 36-45

0|0
    0|0
  • sacmalama gece gece ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tam zopalıksın. Şükret ya

0|1