Arkadaşlar toplum olarak dinden iyice uzaklaşmadık mı? Hak din İSLAMI yeniden diriltmek için ne yapıyorsunuz?

Artık kimse dine uygun yaşamıyor kızların giyim kuşamları karşı cinslerin samimiyetlerine bir bakın siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

• İslamı toplumda diriltmek için ne gerekiyorsa yaparım
    28% (7)62% (10)41% (17)Oy Ver
  • Bu ugurda canımı seve seve verebilirim
    20% (5)19% (3)20% (8)Oy Ver
  • Herkes müslüman ülkede yaşadıgının farkına varacak !
    52% (13)19% (3)39% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Malesef bu ülke islam devleti değil adam şehadet getiremiyo bn müslümanım diyo ama evlenmeye gelince bn namazında niyazında birisini istiyorum diyo böyle bir ülkede yaşıyoruz
    Hani Allah (c. c.) diyor ya onların gözüne perde indirdim diye biz onlarla arkadaş olmalıyız onların zaten gözünde perde var içinde varsa zaten snn gibi davranmaya başlarlar yoksa da imtihanın olurlar kısacası sn zorlamamalıyız doğrusu bu ama karar senin demeliyiz ve doğru yaşamalıyız ki doğruyu görsünler anlatmakla kimse anlamaz gözlemleyerek anlarlar ^^

0|0
    0|0
    • iyie orta doguda hep birbirini kesiyorlar göstererek te olmuyor bizim dindarlarda hep saçma sapan işlerle ugraşıyor nasıl anlayacaklar mantıklı oldugumuzu :(

• Herkes müslüman olucak diye bir kaide yok eskiden bir kavim varmış ve hepside dindarmış bu yüzden Allah onları yok etmiş bu dünya imtihan dünyası biz onlarla olan savaşımızla imtihan olucaz Allah diyor bunu onların gözüne perde indirdim diye Allaha yönelicek olan zaten bir şekilde karşına çıkar sen karşına çıkan kişileri düzelt ve kendini sert olma ilk başta anlayışlı ol ve her gün her namazından sonra onların islahı için dua et kardeşim ^^

Erkekler Ne Diyor 17

• Aktröller yine aktifleşti. Din kişiyle Allah arasındadır. Kimseyi zorlayamazsınız. Olmayacak

4|1
    0|0
  • Ben şahsen artık dua falan etmiyorum kabul olduğunu görmedim çünkü namazı da bıraktım. Bence toplumda baskı olmamalı herkes istediğini yaşayabilir.

1|0
    0|0
  • Bisi yapmıyorum

1|0
    0|0
    • neden ayaklanmıyorsun isyan edip sokaklara çıkmıyorsun ! zormu geliyor

• 2000 yili oncesi turkiye daha cok dindardi... turkyeye babanneme geldigimde bu net bir sekilde hissediordum... son 10 yilda turkiye daha sekulerlesti... dindar bir ulke olarak gormuyorum artik turkiyeyi...

0|0
    0|0
  • kardeşim bu tarz konularda trollük yapınca ne geçiyor eline :D olm mesele inançtan çıkarıp genel olarak bakarsan bu ayrışmalar hep senin gibiler yüzünden oluyor sen bilmeyerek diğerleri bilerek..

1|0
    0|0
  • Kişisel olarak pek bişey yapabilmemiz mümkün değil zaten. Yapabileceğimiz tek şey kendi dinimizi yaşamak çevremizdeki insanları uyarmak bu kadar.

0|0
    0|0
  • Sen hariç tüm müslüman ülkeler de kafa kesilirken yakınlaşmak mümkün değil. Müslüman olduğum hâlde müslümanım demeye utanıyorum

1|0
    0|0
  • Allah diye bir şey yok. :)

1|0
    0|0
    • hı hı yanarkende bunu sölersin gidin ülkemizde sizi görmek istemiyorum

• ee yani mantıksız degil :D

• beynini kullanabilmen güzel birşey

• Bu kafayla bir şeyi diriltemezler

0|0
    0|0
  • Simdi bisey yazsam sen nickimle yargilarsin en iyisi yazmamak 😂

1|0
    0|0
    • Kimseyi yargilanak kullara dusmez sadece sen kendi ustune duseni yaparsin. İslam dinimizde zorlama da yoktur. Uyarirsin guzellikle kirici olmadan. Hala yoluna devam ediyorsa Allah islah etsin dersin

• O değilde yorumlara sesli güldüm 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • bir tanede kötü koysaydın be

0|0
    0|0
  • Bu ülkede dini layıkıyla yaşayan %5 tir ve müslüman ülkede yaşamıyoruz maalesef bence müslümanlar olarak azınlıktayız bence

0|0
    1|0
    • her daim Allahu ekber diyebilmeliyiz güçlü bir şekilde

• Dini kendi içinde yaşamak daha iyi ibadetin gizlisi makbul ve sende bu tarz söylemelerle insanları dinden soğutursun ona göre bırak milleti kendine bak onlar varsa kaderinde dorğu yola girer

• Sen burdan mı diriltecen.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin cogu kurana ve allaha inanmıyor umurlarında degil
    %10 %15 taş catlasın müslümandır

0|0
    0|0
  • Herkes özgür.

0|0
    0|0
  • Bu tarz bir söylemle herkes müslüman oldu tekrar bravo sana koca yürekli müslüman.

2|0
    0|0
    • iyide kötü birşeymi söyledim?

• eyvallah üstat yorum için çok sağol ellerin dert görmesin :D

• Şu insanlardanda nefret etmeyi bırak anlamaya çalış biraz allah yok diyen adama gidin ülkemde istemiyorum seni dersen bekle hak yol islam der o adam ergen akp zihniyetini bırak düşün anla anlamaya çalış nefret etme insanlardan yarın yolda sana birşey olsa allah muhafaza emin ol onşsr yardımına koşacak.

Kızlar Ne Diyor 11

• Horkos moslomon rerore ne musluman ulkesi la dotunuzden element uydurmayin laik bir ulkede yasiyoruz git icinde yasa dinini

1|0
    0|0
  • Siz 4/4lük olun da sonra bizim için uğraşırsınız :d

0|0
    0|0
    • biz erkeklerle konuşmuyor yakın olmuyoruz sizin gibi nerden biliyorsun acaba bizi

• @lavinia94 deme öyle ilk başta beni de trolledi ajaldldl

• la bu kızın suçu yok ben onuda trolledim bütün suç benim :D ama burda inaçla dalga geçmiyoruz bu inancı aptal yerine koyan dincilerle dalga geçiyoruz ve bence inanca hizmet ediyoruz bu aptallarla dalga geçmekte dostum. Benim bu trollümü ciddi ciddi yazanlar var sence bu inanç mı? milleti inancından dolayı dövenler hakaret edenler? işte buna bir tepkidir bu yaptıgım benim dinden anladıgım kadarıylada gayet caizdir :) saygılar ve selamlar ile :D

• Den uzaklasmadik mi diyim kizlari elestirmissin. sanki sadece kadinlar uzaklasmis gibi. Eger sizin gibi geri kafalilarin kuranda erkek kiz diye ayrim yapmadigini butun gunahlarinda erkekler icinde gecerli oldugunh farketseydiniz bu kadar gec kalmazdik duzelmeye.

0|0
    0|0
  • ALLAHU AKBAAAAR !!!

0|1
    0|0
  • "Kafir" kelimesi çok etkili bir kelime öyle istediğin zaman kullanamazsın. Senin kafanın güzelliğini bilmiyorum ama haberin varsa CUMHURİYET ilan edileli çok oldu. Bu ülkede düşünce özgürlüğü var ateistde olabilirsin müslümanda. Farkındaysan ülkede islamı kullanarak müslüman müslümanı öldürüyor. Senin bu ankette her seçeneği aynı şekilde yorumlayıp farklı cümleler kullanmanda ayrı bir ironi

0|0
    0|0
  • eskidende bu boyleydi

0|0
    0|0
  • Çok haklisin

0|0
    0|0
  • Namaz canim namaz en önemlisi..

0|0
    0|0
    • bu profil fotosuylamı diyorsun münafık görüldügün yerde taşlanman lazım senin

• Hahah senin gibi sizi gidi siziler hep bundan kaybediyosunuz ya beyinsiz kiskanc fahisesi. Kesin kapali laylaylom tekisin cahil sadece kafanı bürümekle olmuyo müslümanlik bilmedigin dini mi yaycaksin kafani sikma bas yapcagiba namazı ögren once din ögren agir gerizekali sen taşlan giyinik ciplak senin gibiler cennetin kokusunu bile duyami cak KISKANC KÖPEK

• Of islamlık istiyorsan buyur git Arap Ülkelerine bye

0|0
    0|0
  • Bence çok haklisin insanlar Müslümanligi yasamiyor sözde musluman ulkeyiz bide

0|0
    0|0
  • D) Güldürme beni.

0|0
    0|0
    • neden acaba sen müslüman degil misin

• katılıyorum sana teşekkürler görüş için :D

• Kitap derken, masal kitabından bahsetmemiştim. Rica ederim.

Yükleniyor...