Suriyeliye toki konutları verilmeli mi?

Cumhurbaşkanı; Suriyelilerin TOKİ’nin elindeki boş konutlara yerleştirilebileceğini söyledi.

O kadar türkiye cumhuriyeti vatandaşın zar zor kura ile umut dilediği toki evlerinin suriyelilere sunulmasını ben doğru bulmuyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Abarttılar abi ya. Benim ailem 25 senedir 1 ev alamadi onca rezillik cekiyoruz olaya bak 😳 cidden soylenecek soz yok

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• suriyeli'lere biz çıkalım siz rahatınıza bakın diyesim geliyo. Yazik kendi vatandaşlarına yapsaydi bunlari belki bugün o kadar kisi senden nefret etmicekti.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Vermediğimiz bir toprak parçası kaldı zaten.

0|1
    0|0
  • Kafamı duvara geçiresim var. Bu ne abi yaa?

0|1
    0|0
    • Artık haber sitelerini açasım yok. Her açtığımda benzer bir haber ile karşılaşıyorum. Ülkeden haberin olmadan mal mal mutlu yaşamak lazım

• Öyle Valla. Kadro veriliecekmiş bizim üniversite mezunu öğretmenlerimiz bimlerde inşaatlarda çalışsın bunlar kadro alsın ne ala memleket

• Adamlara vatandaslik verilecek tokiyimi cok goruyorsun?

0|0
    0|0
    • Vatandaşlığına bahaneleri olan evsiz kirada yaşayan vatandaşlar görsün amaç

• Yok ya nerde bir kilif uyduruyorlar. Diyorlar ki sadece okumus zengin suriyeliler alinacakmis vatandasliga. Bununla sinirli kalir saniyorlar.
      Gerci ulke yolgecen hanina dondu. Elini sallasan 10 suriyeliye carpiyor. Vatandasliga gecip gecmemelerine birsey diyen olmaz. Her zaman arkasindalar adamin. Neymis bu kadar anlamadim ben.

• Çok garip gerçekten. Yorumlarda birine 3 farklı siteden haber attım. Herif hâlâ inatlaşıyor

• ülkeden gitmeliler artık almadıkları bir canımız kaldı.

0|1
    0|0
  • kura ile çekilenlerde gene torpille girenler vatandaşı düşünmesini beklemeyin zaten bu zihniyet olduktan sonra

0|1
    0|0
  • Verilmemeli onlarda ki bilezikler benim annemde yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ulan evsiz bir sürü aile var... suriyeli kim yahu. Yemeğini çöpten yiyenler var anasını satayım, zikmişim suriyelisini.

0|2
    0|0
  • Sktimin koyunları orspu evlatları

0|2
    0|0
  • Sarayda onca oda var; ver bir kaç tanesini

0|1
    0|0
  • Şerefsizlik resmen

0|1
    0|0
  • Sevgili kardeşim çok haklısın ama başımızda " Arap Sevici " varken normal. Bunun dinle vs alakası yok. Senin vatandaşın açken, 3 milyon daha boğaz getirtmemeliydin.

0|1
    0|0
  • yakında onlara döt vercekler ne tokisi

0|2
    0|0
  • Verilmeli

0|0
    0|0

• onlar bedavamı yerleşecek vaybe.

0|0
    0|0
  • Tabiki yanlis ama artik umursamiyorum. Bu ulkede azinlik benim gibi dusunenler.

0|0
    0|0
  • Ne toki konutu arkadaşım memleketin batısı ve güneyi onlara verilmeli

0|0
    0|0
  • Gezi olaylari yakindir sprey boyam bekliyorum bakalm kivilcimi

0|0
    0|0
  • Verilmeli

0|0
    0|0
  • YETMEZ G*TÜMÜZÜDE vermeliyiz onlara