Suriyelilerden rahatsız oluyor musunuz?

Ben şahsen çok rahatsızım işin siyasi boyutunu geçtim toplumsal olarak da rahatsızım. Medeniyetin m sinden habersiz gibiler. Marketten zorla yiyecek alıp para ödemiyorlar otobüse bedava binmeye çalışıyorlar neyse bunları geçtim erkekleri Türk kızlarına yiyecekmiş gibi bakıyor (tabi kendi eşleri sakallı bıyıklı olduğu için) ülkede can mal ve namus güvenliğimiz kalmadı. Siz de rahatsız oluyor musunuz?

0|3
26|55

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten araplaşmış ülkeye, arapları soktular ve bu ülkenin 10 yıllık ömrünü 2-3 yıla indirdiler.

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Medeniyet yoksunu yamyamlar

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 54

• Ülke arabistana döndü resmen

2|2
    0|0
  • Nefret ediyorum görünce sıfatlarına tüküresim geliyor

1|0
    0|0
  • Aslını söylemek gerekirse ya da söylemem gerekirse zaten ben İLK GELECEKLERİ GÜN GELMESİNLER İSTEDİM NO! COMİNG Ama olmadı ama şimdi de Derhal gitsinler bir an evvel gitsinler istiyorum. Hepsinden nefret ediyorum. Ne pislik bir millet be yahu. Utanma sıkılma da yok.

1|0
    0|0
  • Rahatsizim

1|1
    0|0
  • Biz merhametli bir milletiz bu huyumuzu sevmiyorum acıma sere fsizlere eskiden mahalle kültürümüz vardı gördüğün insanlara selam verirdin şimdi tanımıyorsun alayı Suriyeli olmuş 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Ben bir dusmanlik duymuyordum geçen arabanın canını kırdılar. kavga ederken o gün bugündür nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • suriyeye mi yerleşsek napsak. türkiyeden daha az suriyeli vardır orda

1|0
    0|0
  • oluyorummm

1|1
    0|0
  • gidip bayburta ığdıra filan taşınacam la bu şehirlerde 20 30 suriyeli varmıs. d denk gelmez bari. d

1|0
    0|0
  • fark etmez

1|0
    0|0
  • Arap seviciler birazdan basar burayı. "O insanlar ölsün mühühühü :'( "

1|1
    0|0
  • Bizim buradakilerin yarısı çingene. Urfa'dan Adana'dan arabalarıyla gelip dileniyorlar.

1|0
    0|0
  • oluyorum

1|0
    0|0
  • Oluyorum

1|0
    0|0
  • Haklılık payın olabilir ben bu islerin içinde değilim. Ama iyi insanlar kaliteli insanlarda mevcut a sayıda da olsa.

0|0
    0|0
  • Ben rahatsızım arkadaş toprağını bırakıp kaçan bu pezevenklerden bir halt olmaz olamaz defolsun gitsinler

1|0
    0|0
  • Sana katılıyorum

1|0
    0|0
  • Haddinden fazla hemde

1|0
    0|0
  • Bazıları özellikle hayvan gibi bakıyor ulan diyorum kıza benzer gibi bir halim mi var sonra düşünüyorum bunlar bana böyle bakıyorsa benim memleketimin kızına nasıl bakar daha çok sinirleniyorum..

1|0
    0|0
  • olmauyorum ama siyasi olarak oluyorum onlar yokkende hırsızı tecavüzcüsü gaspçıcısı vardı erkeklerin giyimi sanki türk kızlarına hava atar gibi saclar tuhaf şekil elbiseler tuhaf
    kızları desen bir ton boya sanki bizim kızlardan güzel olmak ister gibi

0|0
    0|0
  • a *k suriyelisi diyorum sinirlendiğime k*rtlerden de beterler

1|1
    0|0
  • şahsi olarak bir sorun yaşamadım ama varlıkları rahatsız edici

1|0
    0|0
  • Seven kimse kaldımıki? Birde vatandaşlık vereceklermiş keşke bunu halk oylamasına sunsalar

1|1
    0|0
    • Keşke her iki türlü de olmasa. Ne Yazık ki bunca millet koyun gibi valla. Nasıl Beyni yıkanmış canlı bombalar gibi Ak Partiye Oy veriyorlarsa bu Suriyelileri özene bözene boyayıp bizlere satmaya çalışırlar. Başımıza kalkarlar ne yazık ki. Ülke de saf, mal ve safkan insan topluluğu çok fazla. Ne yazık ki o kadar nefret ettiğimiz Suriyelilere Mal gibi kendi ellerimizle oy verip vatandaşlık ta veririz. Ne yazık ki durum buralara geldi. Allah dedi öyle dedi böyle dedi Ak Parti kandırdı hepimizi Aldı bütün oyları. Bizleri kandırması hiç zor olmayacak. Bizler de maç futbol iddiası gibi hiç düşünmeden oy kullanıyoruz ve sonuç çok kötü. Suriyelileri bilerek ve bilinçli olarak ülkemize sokan da o çok güvendiğiniz güvenerek oy verdiğiniz RECEP TAYYİP ERDOĞAN dır gerisi hep YALANDIR

• bazılarına katılayrum. haklısın

1|0
    0|0
  • Şöyle söyleyim yardım kısmına birşey demiyorum!

Benim ülkemde eğer huzuru bozuyorlarsa,

Suç oranı arttıysa, insanları huzursuz yapıyorlarsa,

Evimi kapatırken kırk kere kontrol ediyorsam,

Ülkenin her yerinde kontrolsüz bir şekilde dolaşıyorlarsa,

Bütün suç hükümetindir.

Ha bizimde suçumuz var?

Bir türkün çalışacağı fiyatın 4/1 ine suriyeli çalıştırıp sonra zarar görünce ağlıyorsak; kendi düşen ağlamaz kimse kusura bakmasın...

0|0
    0|0
  • Tabiki büyük toplumsal olaylar bizi bekliyor. Hazırlıklı olalım

1|0
    0|0
  • esad'a vurmazlar da, burada 5 kişi birleşir bizim millete saldırrır itler

1|0
    0|0
  • Daha benim yaşam alanıma müdale etmediler ama sıkıntı oldukları kesin

1|0
    0|0
  • kesinlikle evet

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 25

• Suriyede bu olaylar yasanmadan once hep suriyeli olmaya ozenirdim cunku o zaman suriyeli denince aklimiza ben ve cogu kisinin kas goz kara ten beyaz yesil veya kapkara goz ve asalet gelirdi. Bence hala oyleler bizim turkiyenin her bir yanina yayilmis olanlari ise yaramaz ac gozlu insanlar ve bence nasil bazi kapalilar tesetturluleri yanlis tanitiyorsa (teşbihte hata olmaz) bu suriyelilerde asıl suriyelileri yanlis tanitiyor. Sirf para hirsiyla yyildilar turkiyeye bise degil bizim dilencilerde issiz kaldi 😂

1|0
    0|0
  • Evet rahatsızım. Tabii ki çok zor günler yaşadılar ama onlara sahip çıkan bir ülkeye böyle davranmaları deli saçması. Kızlara bakmayı bırak laf da atıyorlar.

1|1
    0|0
  • arada üzülüyorum ama genel olarak yaptıklarını duydukca gordukce cok rahatsız oluyorum. nankör bir millet. babamın yanında bile dolu suriyeli çalısan var nankörler yani. yaptıgın her iyiliği kendi cıkarları söz konusu oldugunda bir dakikada silip sırtından vurabilirler

1|0
    0|0
  • Türkler Parya konumunda
    Okulların önünde çocuklardan para isteyeni bile gördüm
    Verilen para yetmiyor galiba

1|0
    0|0
  • Ben de çok rahatsız oluyorum ve adam kaçıracakmış gibi bir tipleri var evet onlarda insan ama her an patlayacak bir bomba gibiler aynı

1|1
    0|0
  • Hayır. Hiç bir milletten rahatsız olmam. Her kesin vatanında savaş ola bilir, her kes göçmen olmak durumuna düşe bilir. Insanları yargılamayı sevmem. Kaldı ki, Suriyelilerde de çok güzelleri, beyazları var. Bakmasına gelince Türkiye'de yeterince Sapık erkek var. Suriyalıları suçlu gösterib bu durumdan paklanamazlar.

0|0
    0|0
  • İster istemez.

1|0
    0|0
  • Ben bu zamana kadar bir tek suriyeliden huylandım oda hastane sırasında ön tarafa geçmeye çalışmışlardır birde saskınım ayağında air max kolunda altın kunyeli çok suriyeli gördüm. Ama medyadaki son olaylara göre ve az önceki izlediğim videoya göre çok rahatsızım vatandaslıkta verilsin gördüğüm suriyeliyi aşağılayacağım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle.

1|1
    0|0
  • Hemde nasil

1|0
    0|0
  • sinir oluyorum... başda çocuklar kadınlar kalsın düşüncesındeydım. ama onlarda defolsun gitsin.

1|0
    0|0
  • çoğundan

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla nefret ediyorum bir an önce defolup gitsinler âmk.

1|0
    0|0
  • ''Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar'' diyerek başlıyorum ve Evet, haklısın Suriyeli pek çok erkek gözleriyle taciz edercesine bakış sergiliyorlar ama şöyle bir gerçek var;çocuklar. Çocuklar bir melektir ve bir meleğe nasıl olurda sırt çeviririz. Şöyle düşün kendi ülkenden kendini sürgün etmişsin ne lisan var ne cebinde para. Sence biraz fazla düşüncesiz olaabilir misin? Onca çocuk ve kadına sırtmı çevrilmeliydi? Medeniyetten bahsediyorsun ama sence medeniyet denilen şey avrupaya özgümü, tüm asya topluluğunamı yoksa amerika kıtasına mı? Hani şu twitter yasaklandı diye buna şaşkınlıkla barbarca gören elijah woodmu daha medeni? Medeni olmak kıçı başı açıp, gay olana , lezbiyen olana saygı duyulmuyor diye kıçını yırtıp , filistinde suçsuz yere ölüme mahkum edilen bir çocuğun yaşlarını görmezden gelmek mi? Sen Suriyeli kadınlara bıyıklı ve sakallı demeye devam et geç aynanın karşısına makyaj yap ve sokaklarda sürt ama Dünyada milyarlarca çocuğun göz yaşı aklına hiç gelmesin ve burada bulunmaya çok meraklılarmış gibi Suriye halkını ''medeni ''olmadıkları için burada kamçıla.. Çok medenisin :) saygılar...

0|0
    0|0
    • Yazdıklarını gülerek okudum😂 Tartışabilecek kapasitede değiliz bence. Saygılar...

• Filistinde çocuklar senin dindaşlarının planlarına kurban gidiyor. Hamas gibi bir din kardeşler toplunuz var ya işte o. Bu arada soran başka şey sormuş sen suriyeyi filistini avrupayı hatda amerikayı katmışsın bir birine birde işin içine gay eklemişsin ki tadı tuzu olsun 😂

• kendi ülkemizde mülteci konumuna düştük. rahatsız oluyorum iyilik yapalım dediler onuda beceremediler be

1|0
    0|0
  • Kendi eşleri bizden bakımlı dışı çarşaf içi tanga 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • aynen bakışları çok kötü yiyecek gibi bakıyorlar korkuyorum bazen

1|0
    0|0
  • Kendi ülkemden çekinirsin oldum.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Evet fazlasıyla rahatsız oluyorum

1|0
    0|0
  • Oluyorum

1|0
    0|0
  • Uzuluyorum bazi Muslumanlarin (Suriyelilerin) bu denli geri kalmis olmalarina.
    Eminim oyle olmayi onlar da istemiyorlardir. Geri kalmis toplumlarla ne yapilmasi gerekiyor cozum nedir bir fikrim yok. Egitilsinler diyecegim de... neyse uzun meseleler.

0|0
    0|0
    • Eğitimsizlikten de öte namussuzluk hırsızlık yapıyorlar

• Iste egitilmedikleri icin. Bellek bos olunca sacmaliklarla kotuseylerle seytan doldurur.

• Cevabını bildiğiniz sorular sormayın. Suriyelileri istemiyoruz.

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Yaşadığım şehirde çok suriyeli var ama kötü bir şey görmedim. Açıkçası acıyorum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...