Ailem üzerime çok geliyor?

Arkadaşlar öncelikle bu konu kafama çok takılmış durumda ailem sinemaya veya çarşıya gibi yerlere arkadaşlarımla falan yollamıyor yani bakıyorum onlar ailesinden rahatça izin alabilirken ben alamıyorum. Her zaman bana bağırıyorlar psikolojik olarak sürekli şiddet gorüyorum. Babam sürekle vurcam kırcam gibi tehditler savuruyor duymazlıktan geliyorum artık sürekli kalbimin kırılmasından bıktım madem beni bir yere yollamıyorlar diye kendi kendi uğraş buldum kendimi yabancı dizilere ve filmlere verdim gece yarılarına kadar izliyorum şimdi ise yaz tatilinde olduğumuz halde sürekli erken yatmam için azarlıyorlar artık bıktım ne yapacağımı bilmiyorum diziyi bırakıyım diyorum telefonla ilgilenince anında telefonumu kurcalarken yakalıyorum. Güven probleminizmi var deyince etrafa güvenmiyoruz diye klişe bir laf duyuyorum artık adam akıllı dostlarım dahi kalmadı hep tekim ben hayattan soyutladılar ne yapacağımı bilmiyorum öneri verirmisiniz?

Güncellemeler:
Benimle aynı şeyleri yaşayan bayan arkadaşlarla bizzat görüşmek istiyorum derdi çeken anlar lütfen

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaz için en azından işe falan gir belki evden uzaklaşmak biraz da olsa iyi gelir

0|0
    0|0
    • Denedim parayamı ihtiyacın var diyor zaten hiçbiryere yollamıyor ki ya onunla gidicem ya annemle 6 yaşındaki çocuktan farkım kalmadı.

• Kimsenin ne yaşadığını bilemezsin. Herkesin kendine göre sıkıntıları var elbet...

• Tabiki dertsiz kul olmaz neticede

En İyi Kız Görüşü

• Ailenin yaptığı şey seni çevredeki zararlardan korumak ama sanki fazla abartmışlar.

0|0
    0|0
    • Ama gerçekten arkadaşlarımın anne babasıda var neden benim annem babam onlar gibi değil onlarda kızlarını seviyor anlayamıyorum...

• Yinede teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• erkek olmama rağmen ben de pek fazla izin alamıyorum valide sultan hazretlerinden takma kafan geçer bunlar

0|0
    0|0
  • Nerde yaşıyırsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yok artik amma abartiyorlar sonra benim kizim neden evden kacti ya da neden kendi canini kiydi diye zirlarlar artik

0|0
    0|0
Yükleniyor...