76 milyon insanin arasinda dogdum ve kimseyle carpismadan ilerliyorum ne zaman yolumuz kesisecek?

Herkese merhaba bu bir cinsiyet problemi degil kadin veya erkek herkese soruyorum!.
6 yil once bir sevgilim vardi bir sekilde ayrildik uzun hikaye sonra onu unutmak zor oldu ama 6 yildir hicbir kizla duygusal manasa iliski kuramadim ve su anda 24 yasindayim hala gucluk cekiyorum bazen birini begeniyorum ya sevgilisi oluyor ona eyvallah da burnu havada oluyor egolar kic kaldirmis tavanda felan ona tutuluyorum bu ne be kardesim herkes samimiyetsiz kimi parasinda kimi arabasinda kimi evinde kimide kariyerinde evet insanlara bu gozle bakar oldum artik kimseye guvenemiyorum hal boyle olunca sıklıkla yurt disina cikiyorum kacamak yapiyorum kendimi oyle avutuyorum Turkiye ulkemi cok seviyorum ama lafim meclisten disari ulkemin ozenti insanlarindan yalanlarindan dolanlarindan kaciyorum ne olacak hicbir fikrim yok 6 yildir umdugumu bulamadim ne olacak bu dunyanin hali be kardesler cok mu sey istiyorum sadece yalansiz dolansiz menfaatsiz gercekten insanligin hakkini veren karsi cinsim birini bekliyorum cok mu yani 76 milyon kusur insanda yok mu yani?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun bakalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...