Şu erkekler niye önünden geçen her kıza bakıyor?

Valla ya bir kerede gözünüz aşagıda yolunuza bakın, o ne salak gibi kızlara bakmalar falan 😑😶

0|0
15|73

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yani Allah askina onunden bir yerleri acikta kiz gorsen sende bakarsin baskasida bakar kizlarda bakar erkeklerde ☺ bakilmak istemeyen giymez ☺ giymek isteyende bakislari takmaz ☺ he okuz gibi saatlerce bakani cok gordum baskalarina oyle gorduklerimede bende belli ederek kizar bir vaziyette ona bakiyorum artik adamin utandigida oluyo utanmadigida ☺

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 72

• 30 çeşit bakmak var, sen ne diyorsun yahu.. önünüze bakın falan oldu olacak at gözlüğü bağla bir de yem torbası koy kırbaçla yürüt.

2|1
    0|1
  • Demek ki sende bakiyodun yoksa baktığını nasıl farkedersin

1|0
    0|0
    • Kendi ailemden yola çıktım, ailemdeki her erkek bakıyorsa bakmayan erkek yoktur diye düşündüm

• Ben burada kapalılardan bahsetmedim zaten nerenden anladın?

• Kulağimdan anlarım ama başka anliyacak yeri olan başkasına tavsiye ederde heryense. Konuya dönek
      Sen dedin ya bakmiyan erkek yok mu al diyorum ki açık kızlara bakarım ama kapalilara bakmam

• onunden gectıgı ıcın kanks

2|0
    0|0
  • burda bizim turkler genelde baya iyi turkiyeye gore turkiyede risk zaten 15milyon kurt 12milyon arap var cogu bu kirinti le$ azintilardir turkler degildir

0|0
    0|0
  • Emin ol kızlardan daha masum bakıyordur erkekler bende tam tersi kızların daha kötü niyetle baktıgını düşünüyorum bakmakta birşey yok ama niyet önemli işte sadece erkekler değil bu konuda kızlara da güvenilmiyor bu devirde...

0|0
    0|1
  • Abaznlar

0|0
    0|0
  • gözünü mü kapatsın millet

0|0
    0|1
  • Genelleme yapmasak iyi olur !

1|0
    0|1
  • Bakmıyorum.
    Hatta 2 saat önce arabayı kenara çekip mesaj yazmaya başladım ve cama at gibi bir türkmen kadını gelip arabada 75 evde 150 dedi. şok oldum

0|0
    0|0
  • Hepsine bakmam. İlgi cekici ve güzel olanlara bakarım. Peşinden Allah sahibine bağışlasın derim. Herkes aynı değil ;) Erkekler yerine bazı erkekler daha normal olurdu sanki :)

0|0
    0|0
    • Olsun mühim olan hiç bakmaman

• Cinselliği nerden çıkardın? Al işte buradan bile belli kimin kafa yapısı farklı.. neyse, fazla uzatmayacağım iyi geceler

• Genelde düşünülen bu o yüzden söyledim :D

Bir erkek bir kadına bakarsa cinsellik için bakar yok şöyle düşünür böyle düşünür.

Kalıplardan kurtulun diye söylüyorum. Bir kıza baktım ya da bakmadım çok önemli değil.

Hiçbirine de o gözle bakmadım. Söylediğin gibi benimde kardeşim, annem var.

Önemli olan niyet! İyi geceler.

• Sana bakmıyorlarsa sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • Bakıp bakmadıklarını bilmem ama benim demek istediğim hiç mi erkeklere güvenmiyeceğiz? Mesela evlenirsen; evleneceğim adamda mı bakacak :@

• Öyle biriyle evlen ki senden başkasına bakmasın.

• Bakmıyorum kimseye. Kimse bakmıyor sana öyle geliyordur şizopatik bir durumdur belki

0|0
    0|0
  • Hepsine degil

0|0
    0|0
  • Göz şeysinden oluyor o

0|0
    0|1
  • Telefonla oyalanmaktan cevreye bakamiyorum ki :D

0|0
    0|1
  • gozumun onundeki herseye bakma hakkimi elimden alamassin ama hakkin var oda bakmadan bakmaya fark vark var kimseyi rahatsiz edercesine bakamassin

0|0
    0|0
  • Güzelse rahatsız etmeyecek kadar bakarım. Aynı durum karşı cins içinde geçerli güzele bakılır

0|0
    0|1
  • dediğini bir ara uyguladım fakat yolun kadına değer olmadığını düşünüp tekrar kadına baktım çünkü kadın anadır topraktır

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum napiyim.

0|0
    0|0
  • Bakarım lan iki katı daha fazla bakacam artık 😀

0|0
    0|0
  • İkinci kez dönüp baktığım her şey ilgi alanımdır.

0|0
    0|0
  • ne yapalım gözlerimizi mi kapatalım saygı duruşuna mı geçelim

0|0
    0|0
  • güzele bakmak sevaptır ben çok günahkarım sevaba ihtiyacım var ondan bakıyorum yoksa ne bakacam lan size:D

0|0
    0|1
  • Öyleyiz decemde ben değilim. Öyleler.

1|0
    0|0
  • Sana ne keyfimiz istiyor belki de

0|0
    0|1
  • bakanlara sor

0|0
    0|0
  • Abazzaa

0|0
    0|0
  • Bakıp ibret alıyoruz böylede olabilirdik diye

0|0
    0|0
  • Arkamızdan geçenlere mi bakalım istiyorsun sen? o_0

0|0
    0|0
  • onlar ilgi çekmiyorsa tabi ki bakmam.. ama onlar gel bak derse yapacak bişi yok doğruya doğru bakarım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Doğrudur bakan çoktur ama, bazen kadında da suç var. Orasını burasını açıyor, ve milletin önünden geçiyor, daha sonra ise niye bakıyor. Yani biraz kızlarda da sorun var.

0|2
    0|0
  • Hepsi değil ya

0|0
    0|1
  • Hepsi ayni bok da ondan

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle değil

0|0
    0|0
  • saatli bombadan dolayı

0|0
    0|1
  • Bekari gec karısı yanında öküzün trene bktigı gibi bakiyorlar

0|0
    0|0
  • Herzamanki halleri

0|0
    0|0
  • yüssüzler işte

0|0
    0|1
  • valla iğrenç ya :D

0|0
    0|1
  • Kuran her iki cinsi de bu konuda uyariyor.

0|0
    0|1
  • nefis ağır basıyor erkeğin nefsi göz kapaklarıdır lafı ne kadar da doğru.

0|0
    0|0
  • Abazalar işte

0|0
    0|1
  • hepsi aynı değil

0|0
    0|0
  • Ay sorma hadi güzel kız olsa biz de bakıyoruz ama ergen kızlara bakıyolar 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...