Hayattan zevk almak için ne yapabilirim?

Çok inceleyen, takan biriyim. Günlerim de rutin olarak geçiyor. Hayattan nasıl zevk alabilirim? Küçük şeyler söyleyin.

1|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğin spor hobi gibi şeylere yoğunlaş kardeş güzel bir kitap, şarkı, hikaye gibi şeyler anlık etkili de sana hitap eder mi bilmem.
    Çiçek yetiştirmeyi de önerebilirim en basiti menekşeler :)
    Arkadaşların yardımcı olabilir yaş grubunda arkadaşlık zamanları tam kendini neleri sevdiğini keşfet etrafındaki ailendeki çocuklara ön yargın yoksa çocuk oyunlarına katıl uçuk tavsiye gibi dursa da çocuklar insanı eğlendirir genelde.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kendin eğlendiğin, hoşuna giden, sevdiğin şeyleri yap. ben öyle yapıyorum gayet mutluyum. aşk saçmalıklarında uzak dur, çok istiyorsan mikmeye sevgili bul, ya da git eskortlara. bu devirde dır dır çekilmez. zaten bir sürü derbeder genç var, daha da iş kötü olmasın. vur geç misali yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapmadığın şeyleri yap

0|0
    0|0
  • Paraya bakar, o varsa zevkler seni bulur sen zevkleri değil.

0|0
    0|0
  • Cok kasıyorsun. Kasma rahat ol. Görmezden gel bazı şeyleri. Birazda bencil ol.

0|0
    0|0
    • işte bu kardeşim varol :)

• ama biraz kardeşim çok az :D

• Ya mesela sinavim oluyor calismam gerektigini biliyorum ama kasmaya gelemiyorum. 1 saat calisip birakiyorum. Sinav icin erken uyumam lazm ama hic sallamiyorum. Tatli yapip 3e kadar film izliyorum uniye geldm hala kopyayla ders geciyorum.

• bence hayattan zevk almak için insanlara yardım et ama bunu isteyerek yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...