Kadınların açık giyinmesini yargılayan kaç adet tanıdığınız var?

Bir toplumun gelişebilmesi için kadına bakış açısını değiştirmesi gerekir ama ne yazık ki yaşadığımız yerde bırak kadınları bir birey olarak görmeyi kıyafetlerine göre yargılanabiliyorlar. Açık giyinen kadın kötü değildir senin o pislik bakışın ve yargılayan karanlık zihninde sorun var kötü olan sensin. Bu tip insanlar ne yazık ki çevremizde çok var bide gayet şık ve güzel giyinmiş kadın yoldan geçen kadına bakar içinin yağları erir içi gider ve ironik bir şekilde de eleştirir hatta arkasından demediğini bırakmadığı kadınla yüz yüze gelse sanki o aşağılayıcı cümleleri o söylememiş gibi gayet yalaka bir şekilde konuşur. Kötüyüz beyler bayanlar zihnimizi değiştirelim böyle hırboları dışlamak kolay dışlamak yerine bir kaç bakış açısı katamaya çalışalım en azından düşüncelerimizi özgürce savunabilelim. Biliyorum böylelerine laf anlatmaktan yorulmuş olanlarınız var ama elden ne gelir dışlasan daha mı iyi olcak. Hırbo eğitiyoruz kampanyası.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim yaşadığım yerde öyle açık giyinilmiyor pek insanlar alışmamış. Askılı bir sey giyiyoruz itici bakışlar hemen üzerimizde. Aslında bunun bir düzeyi var ne çok açık ne çok kapalı gibi. Çok açık giyinen birini görünce benim bile düşüncelerim farklı olabiliyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• açık giyinmenin açiklamasi olmaz.. bir kadin açik giyinmemeli..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Normallere kimse karışmıyor da abes derecede açık olanlar bariz dikkat çekmek için açılıyor bu da yalan değil.
    Nice açıklar var gayet edepli giyiniyor istisnalarda kalıyor aşırı uç giyinenler de toplum adabı var.

0|0
    0|0
  • Çok var.. Bence açık giyiniyor diye eleştirmek saygısızca.. Yani insanları giyime göre yargılamanak lazım.

0|0
    0|0
  • Bizzat kendim yargılıyorum.

0|0
    0|1
  • bu millete bunu anlatamazsın ki kafa yapıları değişmez hıı bu açık o zaman bu kötü algısı var. birde kendi eşine giydirtmeyip sokaktan geçenlere bakmıyorlar mı nasıl bir karakterdir bu ya anlamış değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aile büyüklerim açık giyinenleri eleştiriyorlar. Açık dediysem başı açık değil dekolteli mini etekli. Benim ailem anne baba tarafı komple kapalı kendi çaplarında dindar insanlar ben ise ateistim.

0|0
    0|0
  • Annem Babam akrabalarda var

0|0
    0|0
Yükleniyor...