KONYAAA'da yaşam?

Arkadaşlar konya nasıl bir şehirdir, ucuzluk yaşam olarak özellikle. İnsanı sormuyorum sosyal şartkarı, ulaşımı nasıldır mesela.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• İlk başta söyleyeyim insani berbat ama alışırsan ulaşımı rahat yaparsın adliye zafer meydan ve zafer meydan kampüs tramvay hatları var ve kültür park meydanda otobüs durakları ile ulaşımı rahat yaparsın öğrenci isen zaten hayat kampüs çevresi Bosna Hersek'te geçer orası zaten ayrı bir şehir gibi

0|0
    0|0
    • Başka birisine sormuşsun ücretlendirme 60-65 olması lazım yeni zam yapmadı lar ise abonman yani sınırsız biniş toplu ulaşım araçlarına dolmuşlar dersen 1,75 den başlar

• çok teşekkür ederim. peki kalacak yer nasıl oluyor. genellikle cemaat diyorlar. bundan başka seçenek yok mudur

• Öğrenci yurtları var ya da arkadaşı ile bekar evi tutar

En İyi Kız Görüşü

• insanı sormadın ama insanı gayet gıcık. şartları gezilcek pek bir yer yok her yer aileler içindizayn edilmiş gençlere uygun pekbiortam ben göremedim. Hayatımın en boktan yıllarını yaşatdı bana özellikle insanları.

0|0
    0|0
    • orada mı okuyorsunuz

• çok geçmiş olsun kardeşim. tanımadan üzüldüm halinize inşallah sizin için hayırlısı olur.

• inşallah sizin içinde :)

Erkekler Ne Diyor 12

• İnsanı Yobaz, Orta Anadolu, daha doğrusu Ortadoğu şehri... Bol bol yer ve ucuz uzuz mıçarsın :) Değerlerine göre cevap bu.. :)

1|0
    0|0
    • yok kız kardeşim yaz okulu için gelecek. daha çok ucuzluğunu yaşamını merak ettim.

• Kalabalık bir şehir ulaşım sıkıntı ama ucuz yani genel olarak

0|0
    0|0
    • kız kardeşim yaz okuluna gelecek orada. selçuk ünide şimdi bana bilmem gerekenleri anlatabilir misin kardeşim.

• peki maddi olarak nasıl bir kent. tramvay ne kadar veyahut yemek vs vs.

• Kampüste kalsa hiç tramvaya ihtiyaç olmaz ama hesaplı öğrenci kartları filan vardı fiyat bilmiyorum

• iyidir

0|0
    0|0
  • Buyuk bir metropol

0|0
    0|0
  • konyada yaşam mı varmış oha :D

0|0
    0|0
  • konya güzel insanları hakında pek bilgim yok adi ustünde mevlana şehri gidersen bizede dua et sonra kule cafe mi ne var orda konyayı seyderken bir kahve iç ve ılgın da kaplıcaları var güzel acık ve kapalı havuzları var ucuz da tawsiye ederim

0|0
    0|0
  • ulaşımı rahat, ekonomik bir anadolu şehri

0|0
    0|0
  • Sıkıci bir sehir degil bence.

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesiniz şu an

0|0
    0|0
  • Konya İzmir'deki gibi özgür vs rahat olamazsın kısıtlayıcı olabilir kişiden kişiye göre

0|0
    0|0
  • Nerden gelecen

0|0
    0|0
    • ben değil kızz kardeşim. rize.

• Yobaz bir yer. Insanlarin baks acilari cok kıt.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...