Hiç intihar düşündünüz mü?

Hiç intihar etmeyi düşündünüz mü ama ciddi olarak hayattan bir beklentiniz kalmadığı zaman?

0|1
48|59

En İyi Erkek Görüşü

• Düşüncede evet. Hayata anlam yükleyemediğim dönemlerim oluyor. Mesela süreli ileriye giden bir hayatta kimi zaman yoruluyor insan ve şöyle bir duraklayıp dinleneyim diyor. İşte, ne oluyorsa ondan sonra oluyor. Nereden nereye geldim? Nereye vardım diye geçmişine bakıyorsun ve koca bir hiç! Anlamsızlık içinde varoluşunu sorguluyorsun evlat!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 58

• herkes belli bir süreden bu yolu düşünür kimileri vazgeçer kimileri kabullenir bu adam gibi bence insanlar hayallerine koşmalı bu dünyada https://www.youtube.com/watch?v=m2cMtHOK_vM

2|0
    0|0
    • Şu video hayatın anlamsızlığını sorgulatıyor bana. Linkini gördüm tekrardan izledim.

• Asla o kadar çaresiz olamadım ve olamayacağımı da sanmıyorum. Her şey olabilir ama bir şekilde üstesinden gelmesini bilmeliyiz. Nefes alıyorsam her zaman bir umut vardır.

1|0
    0|0
  • İntihar etmeyi düşündüm ama ciddi olarak değil, arada dedim acaba intihar etsem nasıl olur diye vs. Eğer tanıdığım hiç kimse olmasaydı ailem olmasaydı felan belki ederdim.

1|0
    0|0
  • Düşündüm beni bundan alıkoyan Allah korkusu ve iman yoksa bu dünyanın yaşanılacak hiçbir tarafı yok !

1|0
    0|0
  • evet bir iki kere düşündüm ama bence bir insan kendi hayatına son vermemeli bu yüzden vazgeçtim o kadar bıkmıştım hayattan

1|0
    0|0
  • Platonik aşıkken sadece aklımdan gecmişti öğrenci evinde yalnız yaşıyordu, bir anda dedim kendimi assam acaba ilk kim gelir beni kurtarmaya sonrada gecen sene bu siteden birini sevdim hata hastalık boyutunda bağlandım. Ben bir hata yaptım ve bu hatayı öğrendiği gibi benim yanımda durmak yerine elaleme inandı. Beni yok saydı gitti. O an elime bir avuç hap aldım, ikilmde kaldım içmekle icmemek arasında, neyse vazgectim. * bugün deymezmiş diyorum. O yüzden vefası olmayan birine Allah beni hirdaha aşık etmez inşallah dualarım ve unutmam gerek yoksa hala potansiyel intihara meyilli bir bireyim...

0|0
    0|0
  • Haur olimden sonraki hayat var mı yok mu onu merakimdan

1|0
    0|0
  • Simdide bu sorular mi size ben bisiktirol yaziyorum sabah aksam ac karnina 2 damla kulak arkasina sıkıcaksın.

0|0
    0|0
  • Çok düşündüm. Ama sonuçta bir tane hayatımız var. Zaten bir gün bitecek. Bitene kadar yaşayabildiğimiz kadar yaşayalım. Ne kaybederiz ki?

1|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • 20'den fazla kere

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ölmek için fazla iyiyim

1|0
    0|0
  • Dusunmedim degil

0|0
    0|0
  • Düsünmedim.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Ben her gece düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Hayata hep olumlu yönden bakan birisi olarak düşünmedim düşünmem de.

0|0
    0|0
  • Çoğu zamab bu saatlerde

0|0
    0|0
  • Çok düşündüm , ancak insan ardında ailesini öylece bırakamıyor.

0|0
    0|0
  • Ağır ergenlik yaşamadım.

0|0
    0|0
  • Her sabah...

0|0
    0|0
  • Lisedeyken düşünmüştüm ama günah olması beni engelledi :)

0|0
    0|0
  • Sen düşünmüşe benziyorsun.

0|0
    0|0
  • Düşündüm; lakin derdim tasam yoktu. Neden yaşıyorum dedim kendi kendime?

0|0
    0|0
  • Her gece Allaha yalvarıyorum canımı al diye

0|0
    0|0
  • Düşündüm ve edicektim de.

0|0
    0|0
  • Ailemi uzdugumde dusunmustum çocukken olgunlastiktan sonra cozum olmadiğinin farkina vardık

0|0
    0|0
  • her sınıfta kaldığım zaman düşündüm sevdiğim kız benle dalga geçerken düşündüm ilkokulda yerlerde tekmelenirken düşündüm üniversitede hoşlandığım kız birden selamı sabahı kesince düşündüm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 47

• İntihar düşüncesi neredeyse tüm insanların aklından en az bir defa geçer. Hayatta köşeye sıkıştığını düşündüğü anda, acil çıkış kolu gibidir o düşünce.

Bana gelince, düşündüm; düşünmekle kalmadım birkaç kez eşiğinden döndüm. Böyle işte.

1|0
    0|0
  • Düşündüm sonra dedim kendi kendime : la gerizekali yureginin yanginina dayanamiyon cehenneme nasil dayancan ☺ oyle hayattayim iste ☺ ama tabi midem bu yuzden ceremesini cekiyor hala ☺

1|0
    0|0
  • :). Tam haplari elime almisim intihar etcem annem kapiyi kirdi :) isin kotu yani elimdekileri baska turde hap sanip bir ton sopa yemistim

1|0
    0|0
  • daha dün..

1|0
    0|0
  • Maalesef. Ama yaşım küçüktü şimdi asla düşünmem. Gerçi suanda küçük sayılırım ama en azından belli bir olgunluğa eriştim😊

1|0
    0|0
  • çok düşündüm. Allah c. c kimseye taşıyamayacağı yükü vermezmiş :) sürekli haline şükret belki bu bunalımlar geçer

1|0
    0|0
  • Az önce düşündüm. Üstüne bu soruyu gördüm. Galiba bu bir işaret.

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun, hayat herşeye rağmen yaşamaya değer..

1|0
    0|0
  • Düşünmekle kalmadim denedim bile

1|0
    0|0
  • düşündüm, bir ara kararda vermiştim ama cesaret edemedim

0|0
    0|0
  • düşünmedim düşünmemde

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Çok kez. Ama beni tutan şeyler oldu şu an her şey daha bok düzeleceğini umarak yaşıyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır ecelimle ölmeyi tercih ediyorum

1|0
    0|0
  • Evet düşünmüştüm.

0|0
    0|0
  • Bilmem. Acaba intihar beni düşündü mü?

1|0
    0|0
  • Düşünmüştüm. Ama inancımdan ötürü yapmadım, yapamam da

0|0
    0|0
  • Ergenlikte. Bir kez yüksek dozda ilaç, bir kez bilek kesmek ( Kol değil direkt bilekten girdim) bir kez de yurdu yakmaya kalkmıştım tam intihar sayılmazdı sonuncusu

0|0
    0|0
  • Evet yaptım bile

0|0
    0|0
  • Evet düşünmüştüm

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Denedim

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Düşünmedim

0|0
    0|0
  • Evet ama kolay yerine zoru seçmek istedim. Kalıp mücadele etmek daha zordu. Zor olan şeyler her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • düşünmüştüm ama yapmadım allahın verdiği canı allah alır

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Şu an düşünüyorum.😅

0|0
    0|0
  • Düşündüğüm zamanlar çok oldu :) Ama asıl aşkın sahibinin verdiği emanete ihanet etmemek lazım sonu ebedi cehennem olur

0|0
    0|0
  • Dusunmusumdur

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17
Yükleniyor...