Kısa lafın özü alacaksan kaliteli al KANDIRILDIK?

evet son zamanlarda para önemli değer kazandı kısa lafa değinirsek ''HERŞEY PARA OLDU''
o marka güneş gözlükleri evet efendim son zamanlarda marka denilen birşiy ortaya çıktıkca çakmalarda ortaya çıkıyor işte benim avm'de yaşadığım kabusumu anlatıyım.
evet her kadın alışveriş etmeyi sever bende her zamanki gibi avm vitrinleri yeni sezona bakıyordum
oradan birdden akbatı avm kent optik adlı yer vitrinde güzel güneş gözlükleri vs hepsi markaydı tanesi 750tl. bende markaya marka demedim girdim
önce hemen merhaba merhaba tabi kibara geldi. gözlüklere baktık, gözlüklere baktığımda 2 gözlük vardı yuvarlak ve üstü çıkık sevgilimde baktı aynı şekilde oda beğendi :)
her neyse adam bize bu ikisini 250 ve 224 tl işte aldık her neyse bu gözlükleri bu arada adam bize BU GÖZLÜKLER AMERİKADA YAPILDI ÖZEL TASARIM DEDİ. meğersem kanmışız. bu adda armani gözlükler atasunda 100tl ucuz şaşırdım hemen aradık yarın.
ve inatlada olsa değiştirdik parayıda aldık bea giddik internetten pahalı gözlükleri aldık yani size yer bildiriyiz
AKBATI AVM KENT OPTİK ADAM SİZE MARLY MAY DER AMERİKAN MALI DER LAKİN ÖYLE BİŞİY YOK
biz kandık siz kanmayın diye açtım bu başlığı bir marka alacaksanız pahalıya gidin yani artık ben boyner ykm den şaşmam zaten zengin biri olarak bu batağa düştüğüme inanamıyorum...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi 1 xper fakenin neresine inanılim yav

0|0
    0|0
  • Kosa lafon ozu nedir ameka

0|0
    0|0
  • tamam zenginsin biz de inanmaya devam edelim

0|0