Kapat

Bir kız çarşıda bu çocuk beni taciz ediyor imdat yardım edin dese o erkeği dövermisiniz?

Hem merak edilen ve milletin kanayan yarası bence kızlar bunu çok güzel kullanıyor diyelimki çarşıda geziyorsunuz bir kız bağırdı bu erkek beni taciz ediyor diye ne yaparsınız? acaba kız iftira atıyordur bir arkdaşıdır ve bunu öc almak için kullanıyordur veya kız yanlış anlamıştır taciz falan yoktur diye düşnürmüsünüz? düşünmüyorsanız düşünün kızlar bu işi çok kullanıyor her kızın bağırdığı erkeği dövüp linç edip ortaya çıkmayın bu işin öteki tarafıda var düşünün öyle hareket edin baylar bayanlar

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Hklisin😉

0|1
    0|0
    • daha yeni gördüm adamcagızın ağzını burnunu dağıtmışlar sonra karakolda anlaşılıyorki suçu falan yok

• Empati empati empati!

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• konyada başıma geldi. iki tane kara kara adam peşimetakıldı yoluumu değiştirdim arkamdan geldiler başka yeregeçtim arkamdan geldiler. Saat akşam 9fln etrafda biraz tenha neyse sonre iki tane gençle karşılaştım arkamdan şu iki adam beni takip ediyo dedim. Gençlerden biri ne yaptın ki peşine taıkldılar dedi bişey yapmam mıgerekiyo dedim yani napak dedi tramvaya yürüdü şok oldum. Yanındaki arkadaşı saolsun evinizyakınsa ben bırakıyım sizi flndedi. biraz yanımda yürüdü o yanıma gelince adamlarda uzaklaştı şükür.

0|0
    0|0
  • Carsida onca insan varken uzerine alinan olmayacagindn gozleriyle kim bu serefsiz diye ariyacagindan kiz bagiramaz zaten

0|0
    0|0
    • zaten gerçek taciz edilen kız bağıramıyorki.. ben sadece iftiracı kızlardan bahsediyorum eski sevgilisini bile dövdürmek için bunu yapanlardan mesela yok yere sinir olduğu bir için yapıyor

• İftira ise kızı bir güzel haşlarım
    Görmeden bir şey diyemem ama gözümle gördüysem yer biber gazını bey efendi😂😂

0|0
    0|0
  • İnanmam ben öyle hemen. Şahitler gerekir.

0|0
    0|1
    • kızlar genelde biraz daha duyarlıda erkekler direk kıza yaranmak için afedersin dalıyor birde linç ettik diye paylaşıyorlar videoları

• İyi fok yiyorlar.

• kızlar bu durumu neden kullanıyor ben onu anlamıyorum koskoca proflar bile içeri atılıp seneler sonra iftira çıktı taciz iddaları

• Saldırırım

0|0
    0|0
    • ya yalansa kız iftira atıyorsa bunun vebalini ödeyebilirmisin?

• tamam bende onu diyorum zaten oyüzden güzelce polisi çağırmak gerekli neden dövüyorsunki?

Erkekler Ne Diyor 4

• Hem kızı hem erkeği döverim. Nasıl olsa biri suçludur.

0|0
    0|0
    • mantıklı ama kıza sen hiç birşey yapan gördünmü hep erkek dayağı yiyor?

• Genelde erkekler bayanlara sarkıntılık yapıyor, şiddet uyguluyor. Bu sitede bile abazalık yapan kim desem erkekler dersin. Bu yüzden Bu biraz da yalancı çoban hikayesi gibi. Hep yalan hep yalan, bir gün doğru söyleyince de yalan muamelesi görüyorsun. Erkekler de hep suçlu hep suçlu. Birgün suçsuz olunca da suçlu görünüp dayak yiyebilir.

• kızlar neden toplumda bilge oldu herşeyi doğru söyleyen oldu en çok yalanı kızlar söylüyor ya

• Çarşı üstünden geçer

0|0
    0|0
  • Sokakta bu kız beni taciz ediyor desem mudahale eden olmaz. Cifte standarta gel.

0|0
    0|0
    • ohooo her konuda çifte standart varki bir kız sokakta erkek dövüyordu deney yapmışlar müdahale eden yok tam tersini yapmışlar tüm erkekler geliyor

• Evet izledm onuda. Kadinlar en cok ezilen cinsiyet ama bu erkeklerinde ezilmedigi anlamina gelmez. Mesela bir cok ulkede erkekler askerlik denen savas koleligini yapiyor.

• kızlara hiç bişey yokki ne askerlik var ne çalışma var (isterse koca parası yiyebilir kimse birşey demez) evde ancak yatsın ve süslensinler.. hiç bir mecbureiyetleri yok sgk prim borcu yok bedavaya devlet baksın okadar çok varki ben mi yanılıyorum sence? boşansın nafaka var babası ölsün maaş var

• Konuya hakim olmadan kimse müdahale etmemeli. Adanada mı yaşıyorsun :D

0|0
    0|0
    • yok ya az önce face bir video gördümde acıdım adama ondan yazdım dövmüşler 50 kişi başında birde tekme atıyor

• aynen bak aklıma geldi benimde... neden toplumda böyle kızlara bir inanma var yan kız diyorsa kesin doğrudur anlayışı var ya

• erkekler güven vermiyor genel olarak

Yükleniyor...