Düşünce nedir? soru nedir? cevap nedir? neden nedir? sonuç nedir?

Soru açık ve net arkadaşlar NEDİR? Soru bulunabilmiş cevapların birleşimi? cevap oluşacak yeni bir gerçeligin sorusu mudur? neden var olan bir gerçekligin sonucu? sonuç oluşacak yeni bir durumun nedeni midir?

• Fikrim var bu konuları sıkça düşünüyorum
    20% (1)50% (2)33% (3)Oy Ver
  • Fikrim yok çünkü fiklemiyorum bu konuları iyidir işte yaşıyoruz
    40% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Gelişmek için tabiki bu konuları düşünmeliyiz. İyide Düşünce nedir?
    40% (2)50% (2)45% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslinda dedigin gibi paradoksal bir mesele olabilir evet ama her soru bilinen bir ccevabi ifade etmez ki her cevap da bir aoruya karsilik helmez mesela bir baglam da dusundugunuzde onun metafizik mi ontolojik mi olddugu konusunu kestiremeyiz en basitibden ruh ôlümsüzlük ahiret ilk bakista metafizik yonu anlasilir ama belki de fizik otesine baglayan yonu baskadir kisaca aslinda bence soru her halukarda ben de oncelik tasir cunku bir sonuca ulasmadan onu sorgulamayiz ya o degil de ben bayagi uzun yazdim neyse affola

0|0
    0|0
    • çok güzel gidiyordun sonunda neden olumsuz bir hisse kapıldın felsefe iyidir kısa sayılır bu cevap :D

• Valla asagidaki kisinin yorununun cevabinda bana itaf edildigi icin kisa tutmayi yegledim anlasilmasi zor olan bisi deEyok bence :)

• haha iyide o dünyalı degilki satürn lü baksana nickine :D neyde anlaşılması zor olan bir şey yok? yukardaki sorularımda mı? :)

• Havadan bunlar hep 😂

0|0
    0|0
    • hmm satürnün havasından mı? bu soruya böyle bir cevap verdirmezde dünyanın havası :D

• Bilmem belkide 😂 bir kız usenmemis destan yazmış ilgincsiniz felsefecileri anlamak zor 😂😂

• mevcut soruları kendince anlayanların anladıklarını anlamak, anlamak degildir :) anlamak ; anlaşılan şeyin aksini , ötesini , berisini düşünüp onu yeniden yorumlamaktır. anlamak zordur ama bizler toplum olarak anlamaya gelince hemen anladım anladım diyor fakat iş anlatmaya gelince uff anlatamıyorum diyoruz degil mi? kendi düşüncenle anlamadıgın bir şeyi anlatamazsın tabiki.. neyse ya uzun yazdım sen okumamışsındır kesin :D :D bye bye satürnlü satürnü hep satrün diye yazılıyor bilirdim bana bir şey ögrettin uzaylı bu da yeter :D

• Hayırlısı bakalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...