Bu sorum beylere?

Disarda agliyan bir kiz gorseniz cidden napardiniz?

0|0
9|45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Bana ne mk..
    Kim bilir hangi serserinin peşinden koşmuştur.. Serseri de buna kazık atmıştır..
    Öyle ağlayan ve bir yandan da telefonla konuşan kız çok gördüm.. Hak ettikleri hayatı yaşıyorlar..

0|1
    0|0
  • uzaklasirdim

0|0
    0|0
  • Yanina gidip ne oldugunu sormak... derdini dinlemeyi isterdim... Ama yapamam yanida gidipte kiz bide benden korkup noluyor la deyip sapik var diye bagrip... tacizci damgasi ywmek istemem m... (bazi kozlarikiz yapmaz tabiiiii 😇) bu kadar yaniii...

0|0
    0|0
  • sumuklerini silerdim.

1|0
    0|0
  • geçip giderim.
    ne yapcam başka.
    ters tepiveriyorsunuz zaten her şeye.

0|0
    0|0
  • Normal bir ağlamaksa bir şey yapmam yanından yürür geçerim. Ama fiziksel bir acı çekerek ağlıyorsa giderim yanına bir yardımda bulunmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • vucut diline bakarim 5kurusluk cani degeri varsa yanina giderim

0|0
    0|0
  • Ona derim ki '' hey kıs ağlamak sana çok yakısıyor '' e tabi küfür eder yollardı oda nıye boyle bişi dedim ben aman ok kıb by

0|0
    0|0
  • Görmezden gelirim, belki o an yalnız kalmak ister...

0|0
    0|0
  • Aslinda uzulurum gorunce gidip teselli etmek isterim ama artik memleketin boku cikti birak yanina gidip konusmayi kizlarin yanindan gecmeye cekiniyorum

0|0
    0|0
  • Eger sinirli bir tipi varsa sessizce uzaklaşırdim ama kendini cok yıpratmis uzgun birisi varsa yardim edebileceğim bisey var mı derdim

0|0
    0|0
  • Kaçarım oradan.

0|0
    0|0
  • Bir sey yapmazdim

0|0
    0|0
  • derdini gider sorarım nedir yani.. ne yapmamızı bekliyosun sen ben onu merak ettim.. acaba yanına gidip horon tepineniz varmdıır diye merak ettin ondan mı sordun bu soruyu?( ne yanii? )

0|0
    0|0
  • Gidip yanına sarılıp ağlarız ya

0|0
    0|0
  • Bir başına köşede ihraç fazlası mal gibi kalmış vaziyette ağlıyorsa sıkıntısını sorarım. Baktım olmuyor, hemen topuk topuk.

0|0
    0|0
  • Nedenini sorardım

0|0
    0|0
  • iyimisin diye sorardım

0|0
    0|0
  • Başını alır göğsüme koyar saclarini oksar teselli etmek isterdim ama cesaret edemezdim yanina gidip kardes bir sorunmu var yardimci olabilirmiyim derdim kabul ettikten sonra elimden geleni yapardim.

0|0
    0|0
  • Önceden yardım ederdim ama artık umrumda olmaz.

0|0
    0|0
    • @Ceycey07 Türk kadını eskisi kadar değerli değil gözümde, gönlümde. Kadınlara olan inancımı ve güvenimi yitirdim gibi bir şey. İnsanlar, saygım var, bayan arkadaşlarım var. Fakat yabancı bir bayana yardım etmek istemezdim. Kadın ve gözyaşları = tehlike, kim bilir ne çıkacak altından diye düşünür bulaşmam.

• Hahahah korkman guzel

• Birgun gece eve donerken yolda aglayan gormustum ama kiz yanlis anlamazsin diye bisey yapmadim

0|0
    0|0
  • hicbisey yapmazdim

0|0
    0|0
  • Umursamam , yanından geçer giderim.

0|0
    0|0
  • sevgilisi sandığı kişiden ayrılmış diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • valla bilmiyorum değişir kıza göre ama gidip yardım edebilecegim bişey var mı derdım uzaktan bıraz korkmasın dıye

0|0
    0|0
  • kaç oğlum kaç

0|0
    0|0
  • Kızları artık farklı yaratıklar mış gibi göstermeyi bırakın zaten bizimkilerin hepsi artist hepsi hollywood'dan gelmiş gibi sallamayın geçin

0|0
    0|0
  • Yardım etmek isterdim ama yanına gidersem nasıl bir tepkiyle karsılasacağım belli olmıcağı için bişey yapmazdım

0|0
    0|0
  • Selpak verir.. yuzunu yikarim

0|0
    0|0
  • yardımcı olabiilir miyim der bir mendil uzatırdım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 8

• Bıkmadınız mı bu sorudan