Kizlarin/ Erkeklerin size yakin bir şekilde hitap etmesi seslenmesi falan itici geliyor mu?

Ya mesela şu zamanlarda insan yakin olsun olmasın hemen hemen herkes işte 'canım, bebeğim, bitanem,' diye size söylemesi hitap etmesi itici geliyor mu yoksa hoşlanıyor musunuz?

1|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Belli bir maziye sahip bir arkadasligim varsa; belki üslup dahilinde, farklı lakaplarla seslenebiliriz. Fakat daha yeni tanismis olduğumuz kişinin belli bir samimiyet oluşmadan bu şekilde hitap etmesi bana itici gelir. Hatta fırcalarım bile.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler direk canım cicim diyoya uyuz oluyorum bana göre çok laubalice.
    Kızlarda canım tatlım aşkım diyoya tanımadan ne biliyim gereksiz samimiyetler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Konuya bir erkek olarak değinmek gerekirse eğer şunu yazmak isterim kızların geneli serseri tipli erkekleri seviyor kimse dizinde yatayım bana güzel sözler anlatsın benim ile dertleşsin ve beni tamamlasın sizce bunlar çokmu zor tabikide hayır biz insanoğlu herşeyin en zor olanını seçeriz ve işin hüsranla biten tarafı gidişimiz hızlı dönüşümüz ise hüsrandır saygılar selamlar bir görüşte benden olsun :)

1|0
    0|0
    • Ya burda benim anlatmak istediğim gereksiz samimiyet falan insanin tanımadığı birine oyle 'hos' sözler söylemesi itici geliyor anladın mi yoksa sevgilin karin kocan olur falan söyler yanii hatta soylemesi güzel bile ama bu sözleri siradanlastirmalari çok kötü

• Evet bencede anlatmak istediğini emin ol çok iyi anladım ama burada bazı anlamak istemeyen insanlara anlatma gereği duyduğum kelimelerden örnekler verdim sizin tabiki anlatmak istediğiniz değinmek istediğiniz güzel bir konu hemfikirim saygılar

• Fikrinizi aslında sizin ile paylaşmak ve tartışmak isterdim isterseniz telefonda bu konuyu hoşca tartışabilir ya da facebook mesenger da inanın benim size anlatıcağım çok şey olabilir :)

• Böyle canım cicim lafları değil de, sokak ağzını seviyorum ben.

0|0
    0|0
    • Haha bende severim sokak ağzını bir kere rahat oluyosun yapmacik da degilsin yanii

• Hani bunu kasıtlı bir şekilde de yapmıyorum, ben böyleyim doğamda var rahat bir insanım birilerine çiçekten böcekten bahsetmeme gerek yok içimden geçtiği gibi. Sorarsan çiçekleri böcekleri sadece yerinde seviyorum :D

• Itici bencede

0|0
    0|0
  • Fark etmez bana

0|0
    0|0
  • aynen yakınlık yokken demesi itici

0|0
    0|0
  • hoş seyler neden rahatsız olayım

0|0
    0|0
  • hiç hoşlanmıyorum kızların cıvık cıvık hitap etmesinden.

0|0
    0|0
  • Kimsenin canı, bebeği değilim.
    '' Engin '' demeleri kafi.

0|0
    0|0
  • bir kadın sevdigi kişi hariç "Canım" kullanmasın ne yaparsa yapsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İtici buluyorum

0|0
    0|0
  • Sevgilimden başka kimse o şekilde hitap edemez. Ada'mı seviyorsam söylediği sözde itici gelmez

1|0
    0|0
  • Hoşuma gidiyor bazen

0|0
    0|0
  • Erkekler de kızlar da bana yakin olmasın ya. Mesafe iyidir.

0|0
    0|0
  • Avradım desin

0|0
    0|0
Yükleniyor...