Ülkemizde ki Suriyeliler in 14 yaş ve üzerini geçen erkekler i göndersek sadece kadınlar ve çocuklar kalsa?

Ülkemizde ki Suriyeliler in 14 yaş ve üzerini geçen erkekler i göndersek sadece kadınlar ve çocuklar kalsa bu kadar sorun olmaz sorun çıkartamazlar kadınlar ve çocuklar diye düşünüyorum erkekleri olmadan? Sizce de öyle olmaz mı? Sonra Esed rejimi gidince çocuklar ve kadınlar da gider?

1|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Aileleri parçalamak çok kötü olur ya :/

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ozaman da haksizlik yapmis olursun. neden sadece cocuklar ve kadinlar? gencler, yaslilar kisacasi erkeklerde insan degilmi?

0|0
    0|0
    • Bunların erkekler i kızlarımıza taciz ve tecavüz ediyor ve de herifler sürekli adam öldürüyorlar

• Hepsi yapmiyor sonucta. o yapanlar cikarilsin hatta bana gore hepsi cikartilsin. onlara bu ulkeye getirmekde hata yaptik

Kızlar Ne Diyor 4

• O cocuklrda buyuyecek.

0|0
    0|0
    • 14 ü geçeni göndereceksin bunu belirttim soruda

• Hepsi gitsin de insan bir yandan uzuluyor

• Aynen öyle

• Çok saçma 😂 Ben eşim olmadan şurdan şuraya gitmem allah başımıza vermesin biz oturduğumuz yerden çözüm arıyoruz halbuki bunu siyasetçiler yapmalı kardeşim g. Kaldırmıyorlar olan masumlara oluyır birde o masumlarla buraya gelen cahillerden çeken bizlere oluyır

0|0
    0|0
    • Bizim ailenin bir eniştesi var aynı binada ki 4 dairesini bunlara kiraya verdi 12 çocuk 17 erkek toplam 36 kişiler sürekli bozgunculuk yapıyorlar

• Sanki bu zorlukları hükümet bilmiyormu? El atmıyor lar şu savaş bitsin diye ilk basta baştakiler bu sorunun kaynağını çözecek bizle çözülmeyecek bir durum

• hepsi aynı boKun laciverti.

0|0
    0|0
  • Kadın çocuk erkek farketmez hepsi gitsin istiyorum.
    #ÜlkemdeSuriyeliİstemiyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• milliyetçi bir hükümet olmadan her gelen sorun çıkarır. milliyetçi nesil yetiştirmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...