Hiç başınıza müthiş değişik bir olay geldi mi ?

Fevkaladenin fevkininde fevkinde bir olay başınıza geldi mi hiç? Bugün beyin yakan sorularımla karşınızdayım, sonuncu sorucuk hakkımı kullanıyorum zaten ehhe :/ #CesuryüreklivebirokadardamınnoşkalpliKSerkekleri #MinnoşyüreklivebirokadardacesurkalpliKSkızları

0|1
9|34

En İyi Erkek Görüşü

• Evet anlatsam inanmazsın kimsede inanmıyor zaten

1|1
    0|0
    • Anlat ınanayım

• Bune şimdi :/

• Fevkaladenin fevkinde değişik muhteşem sıradışı bir olay

En İyi Kız Görüşü

• Bir Rus'un yeşil gözleri Allah'ım sen affet normalde renkli göz sevmem de 2010 yılında otel lobisine merdivenlerden çıkarken göz teması kurduk dehşet bir şeydi 3 kere göz teması kurdum tekrar sonunda merdivenler bittiydi şükür :D
    Adamın gözlerine bakarken geçmiş zamanlara gitmişim gibi bir his vermişti olduğum andan soyutladı tuhaf hissettim hala daha unutmadım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Benim hayatım değişik olay zaten :D

1|0
    0|0
  • Anlatcam ama inanmıcan benim bir özel gücüm var eşyları hafif ittirebiliyorum veeeeeee okulda herkesin içinde gücümü gösterdm herkesin şok olmasını beklerken benle dalga geçtiler halbuki ben kitabı düşürmüştüm :/

1|0
    0|0
  • Bir kere dolmusla sinemaya gitmistim giderkenki insanlarin hepsi yaklasik 4 saat sonra hepsi yine bindigim dolmustaydi ayni duzende oturuyorlardi ve radyoda şiki şiki baba caliyordu kemal sunalin filmi aklima gelip gulme krizine girmistim ama oyle boyle degil demetevlerde dolmustan attilar beni ogun cok fevkaledenin fevkindeydi bee 😄😄😄😄

1|1
    0|0
  • Müthiş degilde Traji-komik bir olay geldi durakta otobüs bekliyorum telefonu çıkardım saate baktım, cebime koyarken yerde 10 tl buldum, etrafa baktım durakta 1 kişi vardı ona sordum paranızı düşürdünüz mü diye , evet dedi verdim parayı. Neyse otobüse bindim elimi cebe attım bir baktım 10 tlm yok o para benimmiş a. . q 😀 buda böyle bir anım 🙈🙈

1|2
    0|0
  • Bir keresinde hiç trip yapmayan bir Türk kızı gördüm

1|2
    0|0
  • Olmuştu Antalya Kemer de sezon boyunca oranın en büyük gece clublerin den birisin de sezon boyu bedavaya kalmış tatil yapmıştım

1|1
    0|0
  • bu nasıl gif :/

1|1
    0|0
  • Gelmedi.

1|0
    0|0
  • Tanımadığım bir kızdan mesaj gelmişti :) başta kıyamet alameti olarak gördüm sonra dayanamayıp bastım engeli.

1|0
    0|0
  • bir keresinde metrobüste boş koltuk bulmustum oturup gittim

1|0
    0|0
  • Saat 11.30 otobus bombos bir sofor bir ben, benim bindigim duragi 3 durak falan gectik bir kiz bindi bende orta kapinin ordaki koltukta oturuyom mal geldi benden yer istedi bende kalktim baska koltuga gectim hayatimda yasadigim garip anlardan biridir.

1|0
    0|0
  • Evet ama söyleyemem bunu.
    Sır.
    Ve yakında ortaya çıkacak.

1|0
    0|0
  • Hmmm düşündüm de hiç yok.

1|0
    0|0
  • Müthişi bırak Olay gelmiyor

1|1
    0|0
  • Gecen tuvaletteyim inanir misin osurdum

1|0
    0|0
  • Otobüste amca bana dayıyodu

1|0
    0|0
  • Fevkalade bir olay yaşamadımki onun fevkinin fevkini yaşayım. Zaten fevki ne onuda bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Elektrik süpürgesinden su çıktı

1|0
    0|0
  • Oldu söyleyemem 😂

1|0
    0|0
  • ölmüştüm ama sabahleyin uyandım :)
    çok korkmuştum :)

1|0
    0|0
  • ıyhhss

1|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır

1|0
    0|0
  • Geldi

1|0
    0|0
  • dün sabah simit aldım

1|0
    0|0
  • vardır benim hayatım değişik :D

1|0
    0|0
  • İllaki vardır be

1|0
    0|0
  • benım başıma degilde olağanüstü değişik bir olaya şahit oldum keşke olmasaydım

1|0
    0|0
  • Wcdeyken bırınjn içeriye girmesi :))

1|0
    0|0
  • jesusla şarap içtim

1|0
    0|0
  • Bu gif kadar gelmedi canim☺

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• Genelde insanların aklına aynı anda geliyorum birden arayıp sorma mesaj yağmuru oluyor, aynı anda da gelmiyorum tüm gün kimseden ses çıkmıyor. Anlaşıp mı yapıyorlar halan çözemedim..

2|0
    0|0
  • İçimdeki ses bana bazı kişilerin nerede olduklarını, nerede karşıma çıkacaklarını falan söylüyor. En son 3 yıl önce oluyordu

1|1
    0|0
  • Abi guldurdun gifle ahahhaha

1|0
    0|0
  • evet. kardeşimin doğması fevkaladenin fevkaledesi korkuncumsu bir şeydi. ama 5 yaşından sonra ekmeğe onun gitmesi güzeldi.

1|1
    0|0
  • Gif çok komik ySina 😂

1|0
    0|0
  • Yurtdışında, markette hiç sevilmeyen ilkokul arkadaşıyla karşılaşmak. Yaşadığım en tuhaf ve en tesadüfvari şeydi.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • sinaya bayılıyorum yaa

1|0
    0|0
Yükleniyor...