Babasız büyüyen bir kızın psikolojisi nasıl olur?

babasız büyüyen kızların çoğu hovarda ve erkeklerle çok yakın ilişki kuruyor öyle mi
asi sinirli oluyorlarmış sizce böyle midir? sizce

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok doğru. Benim de çevremde sorumsuz bir babayla büyümüş olan bir kadın var ve aynen dediklerini onda da gözlemliyorum.

Babasız büyümüş ya da sorumsuz babası olan kişilerin eksik kalan duygusal yönlerini erkeklerle olan ilişkilerinde kapatması her ne kadar kendileri kabul etmese de ruhsal ve duygusal anlamda boşlukta olduklarının ve acı çektiklerinin bir göstergesidir.

0|0
    0|0
    • ama hepsi de böyle midir acaba?

• kafam çok karıştı... benim bu bahsettiğim kız biraz asi ve sinirli

• Karışık bir durum yok. Terkedilip incinmemek için ya erkeklerden kaçarlar veya babasızlığın hırsını erkeklerle ilişkilerinden çıkarırlar. ( Hovardalık, asi ve sinirli tavırlar gibi) Sizin kız arkadaşınız ikinci gruba giriyor demek ki.

En İyi Erkek Görüşü

• benim gibis :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok öyle bir şey. Babasız büyüyen bir kız tanıdım gayet iyi, akıllı, ağır ve nerde ne yapacağını bilen bir kızdı.

0|0
    0|0
    • peki saygılı insanlar mıdır

• Evet öyle ama babasız büyüdüğü için eyvallahsız bir kız.
      Hepsi aynı olmayabilir bu biraz da kıza bağlı. Kimisi bu durumu ceza gibi görüp salıyor kendini kimisi ise bu durumdan güç alıyor. Benim bahsettiğim kız güçlü olan gruptan.
      Ve o kızları en çok üzen durumlardan biri de böyle sorulmuş bir sorudur.

• Benim daha çok erkek arkadaşlarım oldu kizlarla anlaşamazdım fazla. Ama bu babayla alakalı mı bilemem.

0|0
    0|0
  • Hayır erkeklere uzak olur benim bildiğim

0|0
    0|0
    • gerçekten öyle midir

• Ya degişir bu durum her kız bir degil abisi falan yoksa çok rahat yetişmiştir erkek olmuş olabilir hayatında ama zeki nerde ne yapacağını bilen bir kızsa sıkıntı yoktur

• bu kız 2 tane üniversite bitirmiş... ve şu an türkiyenin en büyük gıda şirketinde muhasebe şefi olarak çalışıyor

• Yureginde bir Eksik olur ama annesi onu tamamlar

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yasiyan daha iyi bilir ama birlikte oldugu erkelerde bile hep baba sevgisini arar

0|0
    0|0
Yükleniyor...