Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var görüş paylaşırmisiniz lütfen?

Erkek kuzenim sürekli sıkıştırıyor kendi evimizdeyken bile beni tehdit ediyor ilişki yaşamazsan iftira atarım diye bende karşı çıkıyorum korkmadiğimi biliyor ama genede tedirginim geçen gün odama geldi misafirliğe geldiğinde ve zorla öptü sesimi çıkaramadım aileme abime söylerim dedim söyle abini öldürürüm gerekirse diyo silahı filanda var önceden kardesim diyen biri simdi neden sapiklik yapiyor sıkıstiriyor korkuyorum ne yapabilirim. Evli ve 28 yaşında ben 19 yaşındayım 28 yaşında bir adamın ben yaştaki biriyle bişeyler düşünmesi sapiklik resmen sizce ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar fikirleriniz için aileme söyledim savcılığa gittik gerekli işlemleri yaptık. Bu arada eşine şöyle diyen yazıyı okumadan cevap veren şahıs olmayan beynine s*ksunlar.

1|1
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• ne yaşadı da bu duruma geldi hayır kız mı kalmadı sana bakıyor üstelik evli yaş farkı cabası böyle durumlarda çek bir kenara ciddi ciddi konuş biraz da tehdit et olmadı ailene söylicen yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
    • Herşeyi söylüyorum güzelcede konuştum ama anlamıyor seni istiyorum diyor sapiklik seninki diyorum hayır değil diyor aileme söylicem artık bunaldim gerçekten

• eyw soruya +1 veriyorum

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Ne şerefsiz kuzenler varmış ailene söyle bakma bunun kuru gürültülerine bir şey yapamaz

1|0
    0|0
    • Evet haklısınız öyle yapıcam inş

Erkekler Ne Diyor 10

• vakit geçirmeden ailene söyle

1|0
    0|0
  • Seni sıkıştırdıgını kanıtlayabilirsen polise basvur

1|0
    0|0
  • derrhal ailene söyle o silahıyla götünden bir delik açsınlar korkma sindikçe üstüne gelecektir

1|0
    0|0
  • Düşünür
    Sen ağzına et
    Hemen anlat birine

1|0
    0|0
  • Aşlah ıslah etsin ne günlere kaldık

1|0
    0|0
  • Polise git ailene söyle.

1|0
    0|0
  • Kamera yerleştir

1|0
    0|0
  • delil ispat topla polise git. ama bir daha yaparsan polise gitcem dersin

1|0
    0|0
  • Ailene anlat gerekirse ya onlada aynı ortamda bulunma

1|0
    0|0
  • Kuzen fantazileri part 3

0|0
    0|0
    • Dalga geçmeyin sizinde kız kardeşiniz olabilirdi başına gelebilirde belkide vardır kız kardeşiniz. İnsanların sorunlarına yardım edeceğinize saçmalıyorsunuz.

Kızlar Ne Diyor 8

• Ailene söyle hepiniz bir olun ancak baş edebilirsiniz sapıkları Allah ıslah etsin kuzen kardeş sayılır be evlerden uzak.

1|0
    0|0
  • Neyi bekliyorsun paylas ailenle. Hic bsy yapamaz boyle pislikler korkutup sindirir esas korkak kendisidir. Eger soylemezsen bu duru opmekle kalmaz

1|1
    0|0
    • Dediğinizi yapıcam zaten büyük olduğu için ailem şüphelenmiyor birde melek gibi görünüyor attığı mesajlar duruyor zaten odama gelip resmen sıkıştırıp terbiyesizce hareketler yapıyor gerçekten kafayı yemiş

• Yani ispatinda var. Korkacagin hic bsy yok ama soylemezsen korkacagin cok sey var. Hic bekleme bosunada kafani bpyle sacmaliklara yorma soyle bitsin

• Ailene, olmazsa polise git

1|0
    0|0
  • Ailenle paylaş..

1|0
    0|0
    • Öyle yapıcam. Son çare teşekkürler

• Mahkemeye şikayet edebilirsin.. Sessiz kalman yanlış olur..

1|0
    0|0
  • Vakit geçmeden ailene söyle . Birde elinde kanıt olsun video falan cekebilirsin

1|0
    0|0
  • polise git tek çözüm

1|0
    0|0
  • eşine söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...