Hayat ne kadar acımasız biliyormusunuz?

Bu gün deniz de kenarda otururken bir yaşlı adamın önce değişik hareketler yaptığını sonra yüzü koyun kapaklanıp hareketiz kaldığını gördüm hemen koştum denize girdim bağırarak, kızı da koştu geldi sahile çıkardık doktor olanlar hemen müdahale ettiler be ambulans geldi ve götürdüler tabi rahmetli olmuş.. Üzülmekte haklıyım değil mi onu hayatta tutamadım diye?

4|3
20|16

En İyi Kız Görüşü

• Üzülmemeniz gerekir eceli gelmişse sizin yapabileceğiniz birşey yok komutanım zaten elinizden geleni yapmışsınız vicdanınız rahat olsun Allah rahmet eylesin..

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• :((((

0|1
    0|0
  • Hayır komutanım uzulmekte haklı degilsiniz adamın vakti dolmus siz cabalamissiniz iste ne guzel ama yapacak br sey yok... mekanı cennet olsun.

0|1
    0|0
    • Anca kızının o hali hiç aklımdan çıkmıyor''Ne olur kurtarın onu''diye çırpınışı.

• Anam siz üzüldünüz mü. Kiyamam ya asla öyle düsünmeyin. Kader kismet diye birsey var yine de isyanlar etsemde arada. Vakti gelmis demek ki

1|1
    0|0
    • Kızının o ''Babamı ne olur kurtarın nefes alıyor.''diye çırpınışı hiç gözümün önünden gitmiyor..

• Acı son hepimizi bulacak , önemli olanda dolu gitmek işte.

0|1
    0|0
  • Eceli gelmiş ve her şey olacağına varmış. Üzülmekte haklısınız fakat kızına adama değil. Yaşayıp yaşamaması sizin elinizde değildi.

0|1
    0|0
    • Acaba daha çabuk olabilirmiydim diye düşünüyorum da.

• Öyle düşüncek olursak doktorların psikolojisi alt üst olurdu. Ki onlar doktor bir de. Öyle düşünmeyin siz elinizden geleni yaptınız sonuçta

• Teşekkür ederim.

• Vadesi dolmuş

0|1
    0|0
  • Sen niye üzülüyosun amca sen yapmışsın zaten insanlığın gerekliliğini. gerisi Allahın işi

1|1
    0|0
  • Kendini suçlu görmemelisin bence.. Sen elinden geleni yapmışsın

0|2
    0|0
  • Üzül ama suçluluk duyma

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin :( gercekten cok acimasiz hayat...
    insan işte kuş misali bu gun var yarin... Kim bilir

0|1
    0|0
  • zamani gelmis senin yapacagin birsey olamazdi

0|1
    0|0
  • Bir insanin olum ani gelmisse kimse kurtaramaz hic kimse ama boyle dusunuyorsan vicdanli birisin bu iyi bir sey

0|1
    0|0
  • Hayat bu işte bir dakika sonra ne olacağımızdan habersiz yaşıyoruz

0|1
    0|0
  • Biliyorum

0|1
    0|0
  • Ecel de diyebiliriz bu konuya. Elimizden geleni yaptıysak üzülürüz ama suçlu olmayız sonuçta.

0|1
    0|0
  • Evet. Göründüğü gibi toz pembe değil

0|1
    0|0
  • Eceli gelmis demek suclama kendini.

0|1
    0|1
  • Uzuldum ama sizin sucunuz ne ki burda?

0|1
    0|0
    • Daha seri koşabilir daha çabuk müdahale edebilirdim.. Denizde çok dalgalı idi..

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç bir şey yapmamış olsaydınız üzülmekte hatta vijdan azabı duymakta hakta olurdunuz ama elinizden ve bildiğiniz her şeyi yapmışsınız o kişinin ömrü dolmuş elden bir şey gelmez

0|1
    0|0
  • Ölüm vakti geldiği zaman elden bir şey gelmiyor komutanım :) siz çabalamıssınız. Allah rahmet eylesin. Cennet mekanı olsun.

0|1
    0|0
  • bazen elinde bütün imkanlar olsa da kaderden ötesine geçilmiyor

0|1
    0|0
  • Daha dün mimiklerini, gülüşünü incelediğin insanın iki gün sonra tabutuna örtü çektiğinde anlıyorsun mutluluğun bir imajinasyondan ibaret olduğunu..

0|1
    0|0
  • ölenlere acimamamiz lazim, geride kalanlara merhamet etmemiz kafi'dir abi.

0|1
    0|0
  • Hayar acımasız bir okadarda güzel

0|1
    0|0
  • Ecel gelmiş senin yapabileceğin bir şey yok

0|1
    0|0
  • Siz elinizden geleni yapmışsınız üzülmenize gerek yok ecel bu ne zaman geleceği belli olmuyor işte

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Sen elinden geleni yapmışsın amcacım kendini üzme.

0|1
    0|0
  • Mekanı cennet olsun, sen yapacağını yapmışsın dostum. Allah senden de razı olsun

0|1
    0|0
    • Keşke o kızının feryatlarının karşılığı olsaydı..

• Suçlu değilsin abi senin koşup bağırman yeter

0|1
    0|0
  • Amca senin yaşında ki adamlar camiden çıkmıyor sen gelmiş burada edebiyat peşindesin.

0|0
    1|1
  • kalan sağlar bizimdir

0|1
    0|0
  • allah rahmet eylesin. siz öldü diye tabii tanımasanız da üzülebilirsiniz ama sizin bir suçunuz yok ki ve siz elinizden geleni yapmışsınız. ecel geldi mi, bahanesini de beraberin de getirir , müsterih olun , olan ile ölene çare yoktur...

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...