Müslüman olanlar bakabilir mi?

Bu siteye yakın zamndır üyeyim ve hayret ediyorum. Ya sitede müslüman az ya da müslümanlık bitiyor. Hayır yani bananeyse milletin dininden. Ama çok üzülüyorum cehennemde yanacakları için. Bu dünyanın güzelliklerine aldandıkları için. Sizde de öyle mi? Şimdi diyecekler biz cehennemde yanmayacağız diye. Onu öteki dünyada anlayacaklar. Müslüman kardeşlerim hiç üzülmüyor musunuz toplumun halinden? :(

Güncellemeler:
Müslümanlar gelsin dedim, kardeşlerimle baş başa konuşucam, kafirler bir gidin Allah aşkına.

0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Ben müslümanım. İllunun büyüttüğü gençlikten gelmedim. 80 kuşağıyım.
    Milletten sana ne bu arada? Kendine bakmalısın, bozulmamalı, oyuna gelmemelisin. Kalbini nefsini ferah tut ve inancından vazgeçme.

1|0
    0|0
  • Gercekten ben de icerliyorum bu durumu. Zina almis basini gidiyor. Gunah...

1|0
    0|0
  • Allah ' a inanan biriyim ama nedense öldükten sonra yok olacam gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Gel konuşalımm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Üzülüyorum, üzülmez miyim! Ama o kadar çok aldanıyorki. Birinin müslüman olmasını sağlamıştım 2 ay sonra tekrar döndüğünü duydum nedenini sorduğunda arkadaşım ibadetleri yapmıyorsan neden müslümansın dedi banada mantıklı geldi dedi.

1|0
    0|0
  • Müslüman biri Allahın var ettiği bir kula kafir diye hitap edemez. Benim dinim bunu gerektirmiyor. Bende müslümanım ama sen müslümansın sen kafirsin diye ayırt etmiyorum. Zira insanları sen kafirsin diye sıfatlandıramam. Allahtan başka kimse kimsenin özünü bilemez.

1|0
    0|0
    • Kafir olduklarını söylüyorlar, niye müslüman olabilirler diyeyim?

• He Sen kesin cennete gitcen zaten

1|0
    0|0
    • Öyle bir şey mi dedim? Orasını Allah bilir.

Yükleniyor...