Bu vesveseyi nasil içimden atabilirim?

Namaz kılarken seytan musallat olur ya abdeste mesela bozulmadigi halde vesvese verir bozuldu diye peki bu vesveseyi nasil içimden atabilirim?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hmm bence bu seninle alakalı bir durum. Vesvese diyorsun ama bu endişeli bir yapın olduğunu gösterir. Yani acaba bozuldu mu abdestim gibi bir endişen var ve belli bir zaman sonra abdestinin olup olmadığına dair şüphe duyar olmuşsun..
    Bunun çözümü kolay abdestini her namazdan önce alırsan ve erkek eli değdi abdestim bozuldu gibi saçma fikirlerden kendini arındırırsan zamanla düzelirsin.. Her konuda şeytanı şuçlamayalım sonuçta sana bu aklı veren ve kendi iradenle davranmanı sağlayan Rabbim sen den doğru olanı beklemektedir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Takma o seni yanıltmaya çalışıyor bozulursa bozulsun de çık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Abdest konusunda nasıl bir vesvese var ki

0|0
    0|0
  • Aldiris etme. Sen namazini kilmaya devam et. Abdestini al ve cik namazina dur. Vesveseye kulak asma. Sık sık nas suresini oku.

0|0
    0|0
  • Okudugun surelerin tamamini manasini düşünerek namazını eda et ihlasli olursan vesvese gider insallah..

0|0
    0|0
  • dinlerin uydurma olduğunu hatırla, kendiliğinden geçer.

0|0
    0|0
  • Abdestini aldıktan sonra allahım abdestimi sizin rızanız için aldım. Eğer yanlış ya da eksik almışsam lütfen bağışlayınız ve abdestimi kabul ediniz. Diyorum ben ve içimde bir tereddüt kalmıyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...