Heteroseksüel olduğunu ne zaman farkettin?

Bildiğimiz üzere cinsel kimlikler sadece homoseksüelden ibaret değil. Aramızda heteroseksüeller de var. Yani kadın/erkek ilişkisi. Çok ilginç değil mi? Ama olsun, dini kitapta dışlanmış olsalar da ; bu bir zenginlik, onlar da insan, onları dışlamıyoruz, saygı duyuyoruz , sımsıkı sarılıyoruz ve soruyoruz: Hetero olduğunuzu ne zaman farkettiniz? Heteroseksüel olduğunu ne zaman farkettin?

0|1
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Diğer cinsel kimlijleri öğrendiğimde... Önceden herkes karşı cinsten hoşlanır ya da hoşlanır sanirdim... Tabii küçüktüm o zamanlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ergenliğe girdiğimiz de cinsellikle de tanışmıyor muyuz? tamam ilk okulda da kızlardan hoşlanırdım ama o zaman masumane duygular vardı cinsellik yoktu işin içinde 12 13 14 yaşlarında farkına varıyoruz bence bu tür şeylerin

0|1
    0|0
    • ben de o yaşlarda erkeklerden hoşlandığımı farkettim. kızlardan hoşlanmıyordum. sonra çevremden bu duyguları hissetmemem gerektiğini duydum. duygularımı bastırmaya değiştirmeye çalıştım yıllarca. ama nafile. daha sonra duygularımın normal; insanların anormal olduğunu öğrendim. ben gayım ve gurur duyuyorum. bu yazıyı yazdım çünkü yazmak istedim.

• Duygularını değiştirmeye çalışma etraftaki insanların boş konuşmalarına bakma bu bir hastalık falan değil cinsel yönelim sadece sen böylesin kimse değiltiremez ya da hakaret edemez homofobik değilim homofobik olanlara karşıda kıl oluyorum herkesin kendi hayatı kimse karışmasın

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç bir zaman🌈🌈🌈🌈

0|1
    0|0
  • Günah bunlar kendini konrtol etmeli

0|1
    0|0
  • Elhamdulillah erkegim

0|0
    0|1
  • ben böyle varlığın popona koyam

0|0
    0|1
  • Ben her zaman kızlardan hoşlandım

0|0
    0|0
  • one demek la

0|0
    0|0
  • Ne zaman farkına vardığımı bilmiyorum. Bildim bileli böyleyim. Dini kitapta dışlanmıyor, bunu eyleme geçirdikleri gerekçesiyle dışlanıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...