Ya bu suriyelerle ne kadar çirkef oldular otobüste olay çıkartılar?

İşte bugün İstanbul'da bir otobüsteyim grup halinde geldiler kapalı kapalı eşleriyle hem pis kokuyorlar hemde dediklerinden birşey anlaşılmıyor sonra oturan kişileri adamları kaldırdı. Avrat avrat oturacak diye. Sen başka ülkeden gelip nasıl yaşlı insanları kaldırabiliyorsun ya madem avratın otobüste bindirmiceksin taksiyi kullandırtacaksın avradına. Nasıl sinirlerim attı anlatamam o anda.

Resmen otobüs suriyeli dolu idi bizim kalabalığımız zaten başa bela şimdi onlarla 3 4 kat kalabalığımız oldu otobüsler iğrenç kokulu oldu durağıma gelmeden inip minibüse binmek zorunda kaldım

Sizce bu suriyeliler ne zaman gidecek?

1|0
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bunlardan kurtulamayız bu gidişle birde çakallar var ya sorma. İstanbul'da bir minibüste şöforluk yapan tanıdığım var geçen gün yanına gittim yardımcı olayım diye suriyeliler durdurdu arabayı iyi say dedi aynadan saydım 8 kişilerdi 5 kişilik ücret uzattılar diğerlerinden alana kadar göbeğimiz çatladı. Adamlarla anlaşamıyorsun Türkçe bilmedikleri için. Durum vaziyet kötüye gidiyor valla. Şirinevler meydan suriyeliden geçilmiyor arkadaş

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Suriyeliler gitmeyecek gitmek icin vatandaslik almadilar arkadasim. Fox ana haberde dun onlara canakkale ruhunu asilayacagiz diyolar zamaninda canakkalede birlikte catistik diyordu. Tepem atti kurtulus savasinda bizi ingiletereye karsi nasil sattiklarini anlatsalar ya. Yarin obur gun bizimde hakkimiz var diyecekler Şu an tarihe taniklik ediyoruz 50 yil sonra cocuklara torunlara anlatacagiz hersey boyle boyle baslamisti diyecegiz. Adamlar en az 5 cocuk yapiyor her cocuga da vatandaslik verilecek dusunsene artik iyice asimile olacagiz talasla basladi hersey eski turkler boylemiydi nezaman araplastik kendi ozumuzu yitirdik. Ulkenin gelismislik duzeyi cok ama cok gerileyecek 2018 tnsa verilerinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• nere gidiyorlar
    vatandaş olacaklar onlar bruda kalacaklar
    cocukları bedava universiteye gidicek sınavsız kendileri sınavsız memur olacaklar

0|0
    0|0
  • Ne gitmesi vatandaşlık vericez onlara kanada mı alsın biz vatandaşlık vetmeyelim de ahshshshd :D :D Cumhur başkanımız getirdiği acıklıkti bu kanada basbakani justin trudeau ve Binali yildirim kiyaslama videosu var. Yönetici farki acisindan o zeka duzeyindeki insanlar suriyelileri alican ve kiyaslama da o ülkeyle alakali çok komik gerçekten de işledikçe her zaman gulerim :D :D :D

0|0
    0|0
  • Senin için yarın özel araç göndereceğim

0|0
    0|0
  • Bizimkiler karakterli olsa yaşli adam kaldirilirken ağizlarina yapistirirdi bunlarin ama nerdee

0|1
    0|0
  • sankı sureyelıler gel once otobüsler çok ıyıydı bızı tacızcı erkeklelerı unutup sıra sureyelı sıgınmacılaramı geldi

1|1
    0|0
    • @_lalala_ eyvallah teşekkürler ben anlamıyorum insanlarımızı neden bu kadar acımasız ve bencıl olduk ıkı dk kendi insanlarımızı unutup başka insanların hatalarını arayıp kendimizi yükseltiyoruz adam yurduna koyuyoruz biz turk milletiiyiz Osmanlı atamız bizde vicdan olmalı sevgi olma ama maalesef böyle ön yargılı insanlar ortaya cıkıyor

• Ön yargılı insnalarsınız.

0|0
    0|0
  • Halk sustukça suriyeliler konuşacak

0|0
    0|0
  • eeee otobüs de kimse bişe demedi mi , oturanlar oturuyorum görmüyo musun demedi mi

0|0
    0|0
  • suriyeliler artık gitmez çok daha fazlası gelme ihtimali de yüksek

0|0
    0|0
  • Bu daha başlangıç yeri gelir turkiyeden bizi kovarlar.

0|0
    0|0
  • Olsun yol yaptı

0|1
    0|0
  • ne yani kızdıralımda ingiltereyemi gitsinler?

0|0
    0|0
  • Bunları görünce istem dışı ırkçı damarım kabarıyor.

0|0
    0|0
  • Ben korjardim bomba patlatacaklar diye belli olmaz onlara

0|0
    0|0
  • adamlar vatandaşlık alıyo ne gitmesi artık onlar kalır biz göç ederiz bu gidişle

0|0
    0|0
  • Hic bir zaman giymeyecekler vatandas olduktan sonra niye gitsinler ordaki savas bitmez

0|0
    0|0
  • Sktrp gitsinlr aynen

0|0
    0|0
  • benim ülkemde benim vatanımda bunu yaptığını görsem o otobüste dalardım onlara

0|0
    0|0
  • Bide beleş biniyo güzel kardeşim ler

0|0
    0|0
  • onlar sadece ulkenın düzenini bozuyor

0|0
    0|0
  • Avrat kelimesi türkçe kelimedir zaten neyın kafasını yaşıyorsunuz ya

0|0
    0|0
  • Keşke banada denk gelse öyle birileri bacı gardaş Adanalıyı bir tanıtsam onlara

0|0
    0|0
  • Biraz daha sabır, Yakında büyük olaylar çıkacak millet ayaklanacak, Tayyibin oyunları tutmayacak gidecekler.

0|0
    0|0
  • Bencede gitsinler artik.
    Bu millete ihanet eden ilk buyuk topluluk ermeniler. Ikincisi pkk hdp destekcileri.
    3. cusu bunlqr olacak

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Tepki vereydiniz. Yasli basli adam kaldirilir mi

0|0
    0|0
  • Bana Suriyeli demeyin yeter bıktım onlardan lanet memleketlerinin ismini dahil duymak istemiyorum. Ben böyle umursamaz böyle pişkin böyle vurdumduymaz böyle kaba böyle çirkef bir topluluk daha görmedim.

0|0
    0|0
    • Evet ya oturan yaşlı adamı kaldırdı avrat oturacak diye kapalı kapalı karısı herhalde erkeklerle ayakta durmasın diye şey etti de sen otobüsn öyle olduğunu biliyorsun niye biniyorsun ki daha ilk durakta

• Halk isyanda memnun değil her zaman referandum yaparlar bunları alırken sorsalardı ya bize gelsin istiyor musunuz diye. Allahtan dilerim 4 yıl sonraki seçimde tahtından olur ve bir daha da bu ülkenin başına geçmez anamızı ağlattı yeterince

• onlardan once bızım turkler var gec gerıye kendı tarıhıne bak sene 1950 lerın basında turklerı ıscı olarak Avrupa ıstedı bunlar Osmanlı torunu haram bılmezz ırza bakmaz calısır hak yemez ama fazla degıl 3 sene sonra Avrupa mansetlerını oku

• Susma sustkca

0|0
    0|0
  • Bence uslubun çok yanlış olduğu için haklı olsanda seni haklı bulamicam

0|0
    0|0
    • Yeter artık dedim ama ya

• "kapalı kapalı eşler" bu ülkede tesettürlü çok insan var yanlış bir yorum bu."kokuyolar"türk olup deodorantın ne olduğunu bilmeyen dolu insan var. bence üslup hatalı

• helal olsun benle aynı fikirde desin onlar sığınmacı barakada yasıyorlar bizim gibi evımızde sabah aksam dus alıp deodarant parfüm ile kokusunu saklıyamıyorlar yemek için ekmeği zor buluyorlar

• onlar bu kadar yüzsüz olmasa kendılerını nasıl kabulettırecekler. atacaklardı otobüsden.

0|0
    0|0
  • Bir sigara kokuyor üstleri cinayet sebebi resmen ıııyyyykk

0|0
    0|0
    • Sorma sanki hiç yıkanmıyorlar otobüso kadar kötü koktu ki onlar binince hem terlemişler hemde kendilerine has suriyeli kokusu sahip

• Sapık sapık bakışlar. . Sonumuz Hayır olsun diyelim

• Gitmeyecekler :( Ya istemiyoruz!

0|0
    0|0
  • Kinamamak lazim..

0|0
    0|0
  • sallama sallama

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • gitmiycekler bo*u yedik bugün yaşadığın olaya gibi gelecekler biizm ülkemizde bize ahkam kesecekler

0|0
    0|0
  • Gitmiyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...