Bu Sitede Hiç Müslüman Yok Mu?

Yorumlara bakıyorum herkes ateist inançsız islamı yerden yere vuruyorlar , ibadetlerle dalga geçiyorlar hiç imanlı biri yok mu?

Güncellemeler:
güncel

1|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Var, ben.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ergen onlar
    Kendilerini ispatin derdindeler
    Daha annesine ben inanmıyorum bile diyemeyen süt bebesi, eline klavye alınca Aslan kesiliyor burada. Tabi KS nin inancsız adminlerini de unutmamak lazım Atatürk'e en küçük bir eleştiride hesap kapatanlar yine Adsız ateist İslam'a kusanları baş tacı ediyorlar yorumlarını bile kaldirmiyorlar.

0|0
    0|0
    • Ateistim ailemde biliyor. Hatta kafamdaki fikirleri söyleyince susturuyorlar biz böyle mutluyuz diye. Cahilliğiniz ile mutlu olmaktan zevk alıyorsanız bir şey diyemem ama ateistlikle ergenlik arasında nasıl bir alaka kurdunuz acaba? Ailemden gelen dini sorgulayıp kabul etmemem ergenlik belirtisi mi saçmalamayın.

• @unalozz__28 yorumuma Salça olma 1
      Hakaret etmeden cümle kuracak beynin yoksa git ötede kus 2
      Şimdi toz ol 3

• Hakaret? süt bebesi falan filan diyen ilk kim bir bak kendi yazdığın saçma yorumlara

Kızlar Ne Diyor 8

• Ya hu ben her gün buradayım nereye yorum yapsam Mülsüman çıkıyor sen 5 xper'inle nasıl şak şak buldun inançsızları ya :D

0|0
    0|0
  • müslümanim

0|0
    0|0
  • Elhamdulillah muslimani da var abim :) gonlunu hos tut

0|0
    0|0
  • Elhamdülillah muslumamim 😌

1|0
    0|0
  • Olmaz mi var tabi. fakat insanlarin o haline bende cok uzuluyorum

0|0
    0|0
  • Ben varim 👋👋👋

0|0
    0|0
  • Ben Varım ben ben

0|0
    0|0
  • Ya zaten saçma sapan muhabbetlerin olduğu trol dolu bir yer ne beklersin ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Var eger birini ezmek isterseler onu aşagılamak isterseler herkes tam anlamıyla müslüman ve indirdikleri hatimin sayısı yok..

0|0
    0|0
  • varr

0|0
    0|0
  • var ya olmazmı...

0|0
    0|0
  • Ben a

0|0
    0|0
Yükleniyor...