Çok pişmanım :(( ?

Arkadaşlar biliyorum kesin diyeceksinizki ergence aptalca çok canımsın yazık vs.. çok haklısınız bunları demekte ama inanınki bilerek yapmadım bir anlık sinirimden oldu ailemle tartıstım biz hep tartısırız ama bu sefer cok fazla oldu üstüme geldiler bende orda mutfakta tartısırken ağlıyordum bir anlık sinirimden bıçağı aldım koluma 3 cizik attım bir tanesinin içinde cok az delinmiş az kanadı diğerleri normal çizik olmuş iz kalır diye korkuyorum geciricek bir krem biliyormusunuz lütfen cok pişmanım

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Onemli bir damarini kesebilirdin biraz daha sakin ol. Yara kremi sur gecer ama bir daha kalkisma boyle seylere cok sinirlendiysen bagir agla ama bicakla falan ugrasma

1|0
    0|0
    • gercekten bir daha asla boyle bırsey yapmam onun yerine uyurum bürşeyler yaparım bunu yapmak istemezdim teşekkürler

• Şimdi mesaj atarsam seni sorunlarımla boğmak istemiyorum bu düşünmen bile yeter teşekkürler moral verdiğin için

• Ne sorunlara bogmasi ya benimde hayatim super sayilmaz :) Anlat rahatlarsin dinlerim hadi

Erkekler Ne Diyor 6

• çok geçmiş olsun ya onu kremı yok bilgim kadarılar zman gecer ama bıraz iz kalır inş bir ha üzmezler seni

1|0
    0|0
  • Doktora git anlat derdini

1|0
    0|0
  • Bepanthane sür ama iz kalır

1|0
    0|0
  • ergence

0|0
    0|0
  • Semt kızı itemi

0|0
    0|0
  • Geçmez, artık hep öyle kalıcak, insanlar seni dışlayacak, ıııyyyy şunun koluna bak diyecekler nolmuş, biri çıkıp seni sevicek sonra kolunu gördümü terkedicek... Ya salak salak sorular sormayın :D 1 2 haftaya geçer, canını sıkma :)

1|0
    0|0
    • İnşallah bir daha asla boyle birsey yapmam bir an oldu

• Amaaan büyüyünce geçer hesabı, takma kafaya

Kızlar Ne Diyor 5

• Derin değilse her türlü geçer

1|0
    0|0
    • Derinden kasıt nasıl mesela çok az kanadı öyle derin değil üstten çizik şeklinde

• Derin olsa çok fazla kanardı burdan hesapla işte

• geçmez
    plastik cerrah git bir krem vardı izler için ama işe yaramıyor

1|0
    0|0
  • İz kalir yani kremle falan gecmez cunku kendimden biliyorum

1|0
    0|0
    • Nasıl iz kalır? çok derin değil ki ama :(

• sanmam

0|0
    0|0