Peki buna ne diyorsunuz?

Kapali biriyim. Dışarda her yerde dışlaniyorum. Çok kötü bakiyorlar bana. Burasi iyice Arabistana döndü dedi biri. Hiçbir şey yapamadim. Ilerde bunu yaşamaya devam edicem. Benim Suriyeli olduğumu düşünenler de oldu

0|1
11|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Aynısını yaşadım inan 😄 Sadece gülüyorum ve acıyorum. Sen rahat ol, içini ferah tut. Geçecek bu günler.

1|0
    0|0
  • Sana şunu söyleyim hiç kafana takma hepsinin canı cehenneme zaten ve elbette Suriyelilerin kötüsü var ama inan ki bizim cahil yüzümüzü ortaya çıkaran da suriyeliler oldu ve o kadar cahil Türk var ki ve bunların sevgilisi var ya gülüyorum ya acıyorum sevgililerine cahille Nasıl flört ederler

1|0
    0|0
  • kötü bir durum. allah kolaylıklar versin. benimde annem vb bir çok tanıdığım kapalı böyle durumlara düşmesini istemezdim acıkcası. üzüldüm senin için

1|0
    0|0
  • Takmaman lazim acinicak asıl o soyliyenler

1|0
    0|0
  • saçmalamışlar boşver sen

1|0
    0|0
  • Bu zihniyeti biz istemedik. İnsanları ayrıştırdılar. Yok sen kapalısın kesin akp lisin yok sen alkol içiyosun atatürkçüsün kesin chp lisin. Bende alkol kullanıyorum diye dışlanıyorum bazı yerlerde içerken tip tip bakıyolar

1|0
    0|0
  • O insanların yubazca düşüncesi toplumda böyle düşünmeyen bir çok insan var hiç umursama oralı bile olma

1|0
    0|0
    • Deniyorum işte 😔

• Haklısın çok teşekkür ederim 😊

• Estağfurullah Rica ederim

• üzme kendini..

1|0
    0|0
  • Öbür tarafta selâmlarsınız dışlıyanları

1|0
    0|0
  • Onlari takma kafana onlar kafirlesmis insanlardir sen onlar icin değil Allahin rizasini kazanmak icin Allah buyurduğu icin kapaniyorsun daa

1|0
    0|0
    • Evet öyle ama kötü hissettim

• Doğru diyorsun 😊

• Hadi eyvAllah 👋👋👋

• Takma onları onların eksikliği boşver onu yola devam et

1|0
    0|0
  • Kapalı olmayı seven biri bu şeylere aldırış etmez. Belli ki istemiyorsun veya trolsün.

1|0
    0|0
  • Öyle bişey diyemzler herkes istediğini giyer

1|0
    0|0
  • sen neden takıyosun ki? Onlar karakteri yoksun, beş para etmeyecek kişiliksiz insanlar :)

1|0
    0|0
  • konyaya yerles veya trabzon

0|0
    0|0
  • işte o kapalı zilliler yok mu başında türban kıçında daracık pantolon ne oluyor namuslu görüntünün üstünden eşarpı kullanıp orr... luk yapanlar yüzünden bu haller

0|0
    0|0
    • Oyle valla birkac tane gördüler hepsini öyle sanıyorlar. Daracık giyinip kafama şalı bağlayıp ben kapaliyim diyip gezinen biri de degilim

• yapacak birşey yok yanlışta anlamayın sözüm meclisten dışarı açık insan şuanki o eşarplılardan daha iyi en azından belden aşağısı kapalı cinsel anlamda eşarpı bu pisliğede alet ettiler yaa allah bunlarının sonunu çok güzel hazırlıyor

• Aynen öyle

• Tanıdığım bir iş adamına Mest Yılmaz da sizleri Arabistan a süreceğim demişti şimdi o işadamı onu Ermenistan a sürmekten fena yaptı kendin ol

0|0
    0|0
  • Ne diyelim?

0|0
    0|0
  • Sen Allah icin kapaniyorsa milleti bize ne dimi

0|0
    0|0
    • Evet Allah için

• Teşekkür ederim 😇 doğru diyorsun

• Biraz kaba konustum :d

• Karamisin

0|0
    0|0
  • Sen de kendine fore ortamlarla ve kisilerle takil o zaman...

0|0
    0|0
  • dahada artacak islama olan kin ve öfke neden mi? dini kullanan bir partinin ülkeyi mahvetmesi ve dindarım diyenlerin ülkenin yok olması pahasına bunları desteklemesi ve din adamı gecinenlerin sapık olması aklı olan kim olsa bunlara öfkelenir

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar buralari hep moskovaya donmustu.

0|0
    0|0
  • Kapalısın çünkü.
    Aç kafanı.

0|0
    0|0
  • Desinler sen bildiğini yap millete göremi yaşayacaksın

0|0
    0|0
  • Seni dış görünüşün için yargılayan şehir neresi onu merak ettim

0|0
    0|0
  • Nerede yapiyorlar bu cahilligi... burasi musluman bir ulke... kimsenin kimseye karisma hakki yok.. sen kafana takma... sen Allah icin takiyosun... kul lafi icin degil

0|0
    0|0
    • İstanbul'da

• Halbuki İstanbul daha rahat yerdir ama... sen takma kafani...

• Yorumsuz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ALLAH rızası için kapandıysan insanların ne söylediğini umursama sen kat kat mükafatlandırılcaksın biiznillah sabreder imtihanı geçersen inşâ'ALLAH

2|1
    0|0
    • Tabiki Allah rızası için. Inşallah hepimiz canım

• Nerde yaşıyosan orada hıyar populasyonu çok yüksekmiş demekki

1|1
    0|0
    • İstanbul

• Haddini bilmez insan çok. boşver sen onları nasıl istiyosan öyle yaşa bu senin inancın ve senin hayatın

• Doğru diyorsun teşekkür ederim 😔

• herkezin Müslümanlığı kndine de geç

1|0
    0|0
  • takma

1|0
    0|0
  • Orası neresi oraya taşıncam

0|0
    0|0
  • Nerde yaşıyorsun sen?

0|0
    0|0
  • Herkesin ne dedigini bosver. onemli olan senin neden kapandigin. baskalari icin kapanmiyorsun sonucta. o kendi gunahini kendi verdi sen onlara uyma. kopek bu havlar havlar susar

0|0
    0|0
  • bana fazla alınganlık yapıyormuşsun gibi geliyor tek tük kendini bilmezler elbet çıkıyor sadece kapalılara değil herkese bir kulp takıyorlar sen bu şekilde kapalı biriyim dışlanıyorum diyerek kendi kendini dışlıyorsun

0|0
    0|0
  • Türkiye'de ki kadınların çoğunun kapalı olduğunu düşünürsek nasıl oluyorda dışlanıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Doğru demişler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...