İstediğim yerde sevgilimle sevişmek/öpüşmek istiyorum. Neden ayıp gözüyle bakılıyor?

Ben bu yazdığım şeyi anlamıyorum. Neresi ayıp? Yanaktan öpünce bişey olmuyor da elini tutup dudağından öpüşünce mi ayıp oluyor? Hemen ahlaksızlık damgası yapıştırılıyor. Neden bu böyle ya?

0|0
15|25

En İyi Erkek Görüşü

• Farkındaysan hollanda, ispanya, amerika vs. gibi ülkelerde değilsin burası Türkiye burda damacanaya tecavüz edenler var hey yavrum heyy

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• günah olduğu için normal karşılanmıyor
    kimse demyr ki günahından kendi sorumlu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sen bu kafayla ulu orta g0tde verırsın kanks

2|1
    1|0
  • İşte bunların hepsi okul kapanınca oldu, artık insanlar ahlaksızlığı normal gibi gösterme çabası içndeler, ahlaklı kalmak zorlaştı

2|1
    1|0
  • Şimdi sen parkta sevgilinle sevisiyorsun diyelim. Bende sizin yattığınız ağacın arka tarafına işesem nasıl olur. Gayet masumane birşey yapıyorum halbuki 😂
    Toplumsal ahlak kuralları deneye yanıla ortaya çıkmış kavramlar. Aklımıza her eseni yapmak özgürlük değil.

1|0
    1|0
  • Eller ne dese inanmadın yürek yandı aldırmadın vuruldu kaç kere yüzüne sevmiyor dediler duymadınn.

1|0
    1|0
  • Bazi durumlar mahremiyet gerektirir. Ayip utanma diye birseyi biliyorsanız rahat olmazsnz.

0|0
    1|0
  • Çünkü ahlaksızlıktır bu allah allah müslüman bir ülkeyiz öğrenin şunu artık (!)

0|0
    1|0
  • Ahlaksızlık evet otobüs durağında 100 kişinin önünde öpüşmek dil atmak ahlaksızlık değilse o zaman ne fantazi mi yapamadıklarını milletin önünde de kanıtlama mi

0|0
    1|0
  • Sevişmek mi? 😂 yok sokak ortasında çocuk yapın

0|0
    1|0
  • Sallama sen de sana ne..

0|0
    1|0
  • Burası Müslüman ülkesi git başka ülkeye yap napıyosan uluortada

1|0
    1|0
  • Ülke çomarlardan oluştuğu için.

0|1
    1|0
  • Ayıp değil, bizim gibi geri kalmış beyinsiz din müptelası karanlık ülkelerde yan yana gezmek bile ayıp, ya çocukları sanki leyleklerle geldiler, beyin fukarası hepsi işte, ayıp diye bişey yok, cinsellik yerine dürüstlüğe doğruluğa hırsızlığa karşı eğilseler ya göreyim popolarını, anca milletin uçkuru için konuşurlar

0|0
    0|0
  • Benim yanımda sevişebilirsiniz.

0|0
    1|0
  • Oryspuluk senin yapmak istedigin ;)

0|0
    1|0
  • Sen önce katagoriyi doğru seç daha onu bile seçemiyorken bu sorduğun şey neyin kafası :D

0|0
    0|0
  • Çünkü yaşadığımız ülke genellikle muhafazakar kesimden oluşuyor. Bu söylediğin Rusya Almanya Hollanda gibi yerlerde gayet normal şeyler fakat ülkemizde ayiplanilacak bişey yani ayiplanmasida doğru çünkü özel hayat diye bişey var ve öyle kalmalı

0|0
    0|0
  • napıyosanız yapın

0|0
    0|0
  • Örf ve adet diye bişeyler var

0|0
    0|0
  • toplumun ahlakını bozmana gerek yok ondan

0|0
    0|0
  • Sevişmek diyor ondan sonra el ele tutuşmak diyor ah seni ergen

0|0
    1|0
  • İstediğini yapabilirsin. Kim ne diyor ki sana

0|0
    0|0
  • Olabilir ama fransa.. almanya.. filan filan...

0|0
    0|0
  • Git evinde ne bok yersen ye hayvandan farkı olmalı insanın gerçi senin gibiler hayvandan beter

1|0
    1|0
  • ayip degil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Öpüşmede bir şey yok da, sevişmesen iyi olur tabi.

Ha sevişsen de beni ilgilendirmez, başka mesele.

1|1
    0|0
  • gereksiz sonra karsidaki seyini kasiyan adam tahrik oluyo herseyin adabi var sacma fakir misiniz eviniz yok mu

0|0
    1|0
    • Sana katılıyorum evde olmalı bunlar ya da başka özel yerlerde neticede insanları etkileyecek durumlar

• Gormek zorunda degiliz. Disardan nebicim gorundugunuzun farkinda misiniz?

0|0
    1|0
  • Ülke değişin burada caiz değil 😊

0|0
    0|0
  • Böyle düşünceye sahip olan etrafı takmaz..

0|0
    1|0
  • Mahremin ne demek olduğunu biliyor musun?

0|0
    1|0
  • Çünkü toplum kuralları var ve o toplumda çocuklar var. senin yaptığın bu hareketin çocuğu nasıl etkiliceğini bilemezsin.

0|0
    0|0
  • Çünkü burası Türkiye insanlar birbirlerini dayak atarlar bir şey olmaz sokakta sevgiline sarılırsın elin adamı gözüyle tecavüz eder seni başka bir şey gözüyle görür.

1|0
    0|0
  • Takma...

0|0
    0|0
  • Burası türkiye kızımmm. Hala zorla kapatıyorlar çocuklarını

0|0
    0|0
  • Ayıp değil günah

0|0
    0|0
  • Amm isteyenler ozele