Nefse hakim olmak bu kadar zor mu?

Onceden sevgiliydim sonra da normal arkadasa döndük arada bir görüştük dun kahvaltiya cagirdi abisinde tek kalıyormuş istemedim sabah simemaya godcektim isterden gel dedim sicakta gisilir mi kahvaltiya gelseydin adalara giderdik dedi güvenmediğini soyledim iste kendime hakim olmak icin dun geneleve gittim dedi sok geçirdim sinirlendim benim hayatimda boyle birinin yeri olmadigimi kendisinden tiksindigimi gecordigimiz zamana harcadigimi soyledim ya ne bir uckura sahip cikmak bu kadar zor mu ya erkeklere karşı artık soğudum

Güncellemeler:
Bide sana yalan mi soyleseydim dedi dogruyu soyluyorum diyor

0|1
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Nefse hâkim olmak, ümitsizlik duygusunu hatırlamaktan endişelenen insanlar için zor. Buna cinsellik de elbet dâhil. Yani, hemen hemen her insanın bu ataletinin var dolduğu gerçeğine göre, hemen her erkek buna egemen olmakta güçlük çeker teorik olarak, ve gördüğüm kadarı ile de istatistiken.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi böyle değil. Evet yaşadığın şeyi burda yaşamadan yorumlayanlar olacak kesin yine, bipleme. Belki bende yaşamadım ancak ihanetin, sadakatsizliğin adını hata koymuşlar. Herşeyi yapar hale geldiler. Sqine sahip çıkamayan yarın bir gün sana da sahip çıkamaz.

1|1
    0|0
    • Katılıyorum sonuna kadar sildim her yerden beni dinle bir falqn dedi sonra dayanamadim aradim icim rahat etmedi bu seferde o acmadi kendi kaybetti

Erkekler Ne Diyor 11

• Haklısın, bir de bunu övünerek anlatması. Yazık, en azından geç olmadn tanımışsın. Rabbim hayırlı birini çıkarsın karşına.

1|0
    0|0
  • ohaaaaaaa ahahahaha adama bak ya agaahahaghagagaha

0|0
    0|0
  • Sahip olamayanlara karşı soğuman gayet normal.

0|0
    0|0
  • Parayla seks yapan erkek mide bulandiricidir haklisin.

0|0
    0|0
  • Bence sallamis seni kiskandirmak istemiş yani biraz aptalca olmuş ama bana gerçekçi gelmedi

0|0
    0|0
    • En azindan sana yalan soylemedim falan diyor o 16 kere aramis en sonunda yalan olsa söylerdi heralde beni daha once denemişti sonra soyledi ne tepki vericemi merak etmis

• Şimdi söyle bişey var 5 parmağın 5 i bir değil midesizin biriyle karsilastiysan bu senin sorunun tüm erkekleri aynı kefeye koyma

0|0
    0|0
    • Kurunun yanında yasta yanıyor

• iste bunalar hep ayrılık mevzusu.. salla gitsin hatice sen iyi yapmıssın

0|0
    0|0
  • bence o çocuğğu tüm sosyal medyadan engelle

0|0
    0|0
  • Sizdehep böylelerini seviyorsunuz iğneyi kendine sapla önce

0|0
    0|0