Bıktım şu suriyelilerden! Sen kim köpek vatandaşıma el kaldırıyorsun?

İyice kendilerinin sandılar memleketi dürzüler. Geçen ekmek alacağım, sıradayım. Suriyeli önüme geçti ne oluyor dedim Tayyip Tayyip diyor. Napacagiz biz bunlarla?

Güncellemeler:
Bana çıkıp hümanistik taslıyorlar. Ona buna görünmeye çalışacağına önce kendi insanını sev. Ben varlıklı bir aileden gelmiyorum, dişimle tırnağımla kazıyarak geldim. Yıllarca sınavlardan geçiyoruz istediğimiz üniversite, meslek için. Ama Suriyeliler hiçbir sınava tâbi tutulmuyor. Biz 300-400 bursla yetinmeye çalışırken onların 1200tl. Adam insanlık yapacaksa eğer, önce kendi insanına yapsın. Kimse de bana eşitlikten adaletten bahsetmesin.

0|1
11|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bıktım ya her yerde görüyorum lanet ettim artık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İnsanlık yap 50 bin hadi 100 bin al. 2 milyon nedir. Onların masrafina verecegin parayla halkını güçlendir. Asgari Ücret 1300 se 1500 yap. Ha is yerleri kabul etmez dersen, vergiden azalt. Anlamıyorum desteklerim bazi politikalarini ama çözüm süreci ile buna mantık bulamıyorum. .

1|0
    0|0
  • Dün twitter'ı sallayan bi' vatansız vardı. Suriyeliler artık burayı kendi ülkesi olarak benimsemişler. 10 Sene içinde özerklik ilan edeceklerini söylüyorlar. Doğuda zaten buna benzer bir sorun varken şimdi de bunlar çıktı. Yakında halk silahlanmazsa iyidir. Sabır taşmak üzere.

1|0
    0|0
  • Silahlanıcaz zaten az kaldı kendimiz halletmeye başlıcaz araya koyunları da alıp yani bu işin temel çözücez.

1|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok başımıza kaldılar vatandaşlıkta verecekler. Vatandaşlık vermemişken kalkık popoları verince hepten uçar bunlar. Oyları ile ülkenin kaderinide etkilerler.

1|0
    0|0
  • Ee ne demişler acıma yetime döner koyar dötüne

1|0
    0|0
  • Ya tamam millet sevmiyor. Herkeste sevmek zorunda değilim bunuda anlıyorum. Burada mahsustan komedi bir şekilde ekmek alcam''Tayyip tayyip diye bağırıyor diye soru açmak nasıl bir kafalan gülsemmi aglasammı? Ayrıca sitede büyük bir guru organize olmuş. Aferinlan gönderin hepsini memleketten kim tutar sizi koçlarım!

0|0
    0|0
  • ülkede iç savaş çıkacak. yapacak bir şey yok...

1|0
    0|0
  • yerlilerde yapiyor suriyeliler oran olarak baska seviyedeler orasi dogru kurtle turkde gul ve pamuk degil emme

0|0
    0|0
  • Tayyip tayyip

0|0
    0|0
  • haberı sanırım ıyı dınlemedo haberde bızım turkler abancı dıye kişiyi dövmeye kalkıyor sonra bırde baksalarkı o delıkanlı cepınde turk bayrağı tasıyor

0|0
    0|0
  • sen o tiple dışarıya çıkmaya utanmıyorsun da mis gibi müslüman suriyeli kardeşlerimizden mi iğreniyorsun? Pes doğrusu! Tayyip Erdoğan'ı da saçma sapan laflarına karıştırma.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Dövün onları zaten üflesen uçacaklar çingene suratlar.

1|0
    0|0
  • Sapıttıkar iyice ya arsızlaştılar.
    Cidden ülkenin sonu hayra gitsin.
    Ortalık fena karışmaya başladı.

1|0
    0|0
  • Evet kank

1|0
    0|0
  • Valla bana öyle bir şey yapsınlar da göreyim. Burunlarından getiririm. Kimsin sen de gelmiş kendi ülkemde bana bu şekilde davranıyorsun!

1|0
    0|0
  • Bende biktim! Gitsinler!

1|0
    0|0
  • bir osmanlı tokadı geçiricen napıcan başka

1|0
    0|0
  • Senin vatandaşın senin vatandaşına tecavüz ediyo, öldürüyo, dövüyo.. Bence bu konudan vurmak yersiz ve çok ikiyüzlüce. tamam istemiyo olabilirsin, bu kadar ayrıcalık verilmesi bencede normal değil lakin unutmamak gerek ki suriyeden gelenlerin %70e yakını ÇOCUK. ne diceksiniz o çocuklara? sahile vuran ölü suriyeli çocuğa ağlıyodunuz ne oldu şimdi? Gönderin tabi yaaa insan olmak o kadar zor geldiki, bunun yüküyle yaşayamadınız ya, gönderin hepsini vatanlarına.

0|0
    0|0
    • İstemeyeceğiz tabi kendi yurdumda neler cekiyorum ben. Ne sınavlardan geciyorum istediğim üniversiteye mesleğe sahip olmak için kırk takla atıyorum. Ya onlar parmağını kıpırdatmadan istedikleri üniversiteye gidiyorlar ustune ben 300-400 bursla idare edeceğim onlar 1200 çok güzel ya.. biz yıllarca cekelim geleceğimiz için. İnsan olmak bize değil yönetene zor gelmiş demek ki biz türlü çileler çekerken sefasini sürdürüyor onlara.

• Hak edene höt höt sen merak etme.

• O höt hötlüğün işlediğinde görüşürüz hanım kız

• Tayyip başimiza cikarak bunlari

1|0
    0|0
  • Çok kötü bir kalbiniz var.

0|0
    0|0
  • Tayyipten yüz buluyorlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...