Napiyim bu aile beni mahvetti hayattan sogudum?

Babamdan çok bıktım yaş 22 oldu ama bir kez olsun
baba-kız gibi sohbet etmedik, bir kez olsun arkamda
durmadı sırtımı sıvazlamadı beni teselli etmedi ağladığımda
gözyaşımı silmedi : Ağlamayı kes dedi, ağlamak güçsüz insanların işidir diye öğretti,
hep çevremde başka insanlar gözyaşımı sildi

Bu bana çok dokunuyor etrafıma baktığımda hep güzel ilişkiler görüyorum,
evlenecek yaşada geldim beni tanımayan babayla ben napiyim? Ha, konuşuyoruz ama hep boş
konuşuyor benimle mesela yoğurt yicen mi? Bu dizi bitmedi mi?
Bu eski dizi değil miydi? Böyle kendisi bana hiç bir zamanda birşey öğretmedi
mesela örf, adetler vs. bu yüzden heryerde yanlış anlaşıldım napabilirim?
Böyle bir babaya baba denilir mi?

Oturup kendisiyle konuştum ama çok şımarık bir yapısı ve bencil bir yapısı olduğu
için beni anlamıyor bitürlü

Önceden evde çok kavga oluyordu annemde hep benim yanıma sığınıyordu
şimdi kavga olmuyor pek ama ne zaman ses duysam (yüksek) evde, ürküyorum
korkuyorum yine mi kavga diyorum içimden

Sizce napiyim? Ailemin bende hakkı var mı? Onlara aile demek istemiyorum
beni çok yıprattılar...

Manevi bulmak istiyorum ama kim 22 yaşında birine ailelik yapar ki !

Güncellemeler:
napiyim :(
napyim :(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok komiksin ya :) baba haklı ağlamak güçsüzlüktür.
    Bu devirde örf mü adetmi kaldı? Toplum içinde nasıl davranman gerektiğini bilmen gerek oda izleyerek öğrenilir. Ne olursa olsun o senin baban ister katil olsun ister hırsız. Herzaman üzerinde hakkı vardır..

Babana şımarık diyorsun ama sen bence şımarıksın.

0|0
    0|0
    • Evet kaldı. Toplum içinede zaten pek bırakmadı gözümüzü hiç açamadık ki davranmasını bilelim hep kölelik ama bunu senin gibilere neden anlatıyorum ki ben? Baban hayatını mahvetse yine yoluna köpek olursun

• Bu anlattıkların hayatını mahvetmek yani :) evet cidden şımarık bir veletsin :)

• hayir her ayrintiyibburada yazacak değilim heralde 👊

• Tam aklının uçtugu çaglardasın..2-3 sene sonra aklın yerine gelir ve babanla hiç olmadıgın kadar mutlu olursun dostum sükunetini koru ve elinde olan saygınıda bozmadan devam et..

0|0
    0|0
    • baban sana küçüklüğünden beri küfür ediyorsa annneni dövüyorsa cidden olur mu asla anlamıyorum bu türkler ailesi hayatına sıçsa yine ı benim babamdır anmdır diyor

• Ögretti ya da ögretmedi bunu demedim anlamadigin acik bari yazman anlamiyorsun :s
      Yabancilarmi Turkleri yaliyor turkler mi ulkeye gelen yabancilari https://www.youtube.com/watch?v=mArfhahnZqQ bu videoya bak daha fazla kendini kucultme götturk !!

• Senin gibiler ancak böyle sacmalıklara inanırsınız reele cık biraz gör etrafını cıplak gözlerle.. Elin ülkesinde yaşıyor burda türklerden akıl alıyor birde laf sokma çabasında. Yav he hee

• Ben yapayım istersen ablam ol ama hergün harçlık alırım ona göre

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul

0|0
    0|0
  • ailenin sende hakkı var
    peygamber efendimiz şunu diyor
    annen iki kişinin hayatını karartacak ya da bir kişinin hayatını karartacak bir olay yapacak olsa beni şuraya götür dese ve sen istemesen bilesen onu oraya götürmek zorunda değilsin yapacağı fenalık yüzünden ama beni şu saat de gel al dediğinde hemen gidip alacaksın der anlatabildim mi?

0|0
    0|0
    • saçma sapan hayatının içine etsede mi böyle saçma!

• anne baba hakkı var ancak hayatına kast ederse seni öldürmeye hamle yaparsa bu dediğin olur

Kızlar Ne Diyor 2

• evlenince ailen olur

0|0
    0|0
    • Bende bazen kurtulmak için direk evlenmek istiyorum kimse beni anlamıyor ama :(

• Yinede Allah eksikligini vermesin ailenin.. ne olursa olsn senin baban o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...