Evleneceğiniz kişi ile aranızdaki yaş farkı sizce kaç olmalı?

Sevdikten sonra yaşına bakmıyoruz ama yinede sormak istedim :) cevaplari bekliyorum
Evleneceğiniz kişi ile aranızdaki yaş farkı sizce kaç olmalı ?

0|1
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Neden sevgiye kriter koymaya çalışıyorsunuz? Siz kendiniz yanıtlamışsınız zaten.
    Siz çıkıp yaş farkını soruyorsunuz, bir başkası maddi konuları araştırır, diğeri eğitimi irdeler, öteki aile konusunu getirir ve bu sorular hiç bitmez.

Bunu ısrarla anlatıyorum ama bazı şeyler hiç değişmiyor ne yazık ki.
    Asıl olan sevgiyi bulmaktır. İki kişinin birlikte uyum sağlamasıdır. Onların kendi dünyalarının birbirleriyle örtüşmesidir. Kimi insan kendine benzeyen birini hayal eder kimisi tam tersine zıt kutbu arar. Birisi hayata erken atılmıştır hemen evlenmeyi düşünür, diğeri doktor olmuştur 30 yaşında bile mesleğini tamamlamayı bekler.

Lütfen yaş konusunu bir kriter olarak görmeyin. Yaş meselesi uyum açısından çok önemlidir ama bunu bir kriter haline getirmek bu ülkenin gençlerinin sıklıkla yaptığı bir hatadır. Gençlerin bu şekilde yanlışa düştüğünü görmekten ben sıkıldım onlar sıkılmadılar.

1|1
    0|0
    • Tabikide haklısın detaydada belirttigim gibi sevdikten sonra yaşın bir önemi yok fakat insan esinin yanında ilerde ablası gibi durmak istemez dimi kadınlar çabuk olgunlaşıyor :/ elbette yaş farkı olması lazım. Bu benim düşüncem tabii

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

• Rica ederim :) ne demek

En İyi Kız Görüşü

• ya yaşıt ya da 2 3 yaş büyük olsa sorun olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kadınlar erken havlu attığı için 10 yaş çok iyi derim..

1|0
    0|0
  • en cok 15

1|0
    0|0
    • Anladım 15 fazla gibi :/ sencede öyle değil mi?

• Anladım yaş ortalamasi onemli diyorsun :) haklısın

• Tabi ki ama dedigim gibi en fazla 15 olacak

• 3 5 falan

1|0
    0|0
  • En fazla benden 10 yaş küçük olabilir 5 yaş büyük olabilir yoksa pek yaşı takmam şu an için en fazla 3 yaş küçük olabilir 5 yaş büyük olabilir :)

1|0
    0|0
    • :) yaş ortalamasına bağli kardeşim 19 yaşinda olup 13 yasinda bir kiz şuanlık olmaz ama 25 yasinda olup 19 yaşındaki kız ile ileride çok iyi anlasabilirsin.

• Evet onu kast ettim lise sondayken daha liseye gitmeyen bir kız anneme gidip oğlunu bana ayarlasana tarzı bişi demiş 8. sınıftaki kız annem geldi olmaz dedim mesela yaş artınca yal farkının önemi olmuyor doğru tabiki şuanlık en fazla 3 yaş küçüğümle olur :)

• :D kizdaki cesarete bak vay be değişik haklisin şu anlık 3 yaş farki idealdir 👍

• Max 5

1|0
    0|0
  • 10 felan

1|0
    0|0
  • en fazla 10 en az 4

1|0
    0|0
  • Benden kucuk olsun yeter gibi en fazla 9 yas fark olabilir

1|0
    0|0