Buyurun sırada bu var. Ne düşünüyorsunuz?

Buyurun sırada bu var. Ne düşünüyorsunuz?

1|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkenin saf Türk vatandaşlarına böyle imtiyazlar yokken Suriyelilere tanınması gerçekten öfkelenmemek elde değil. Kusura bakmayın ama artık Türkiye benim gözümde bitti bu saatten sonra ipi kim çeker ne olur hiç umurumda değil doğrusu 18 yaşındayım bu saatten sonra devletin bana bir katkısı olacağını da düşünmüyorum olmadı da inkar edenler varsa evet nankörüm görmedim eğitim sistem her şey 0 Türkiye'de yaşamak için ele alınır hiç bir sebep yok bomba bizde yobazı bizde hala AB'ne girmeye çalışıyor gülünç Türk kardeşlerime de buradan tavsiyem herkesin kendisini düşünmesini temenni ederim gerçekten bu saatten sonra devletten hiç bir beklenti içinde olmayın zira bu vakte kadar olmadıysa olacağını da düşünmüyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah hepsinin belasını versin ya. Biz burada ekmek parası için boğusıyoruz yıllarca okuyan insanlar işsiz neçe aç çöpten yemek yiyen insanlar var bunlar memur mu olacak sınavsız? Daha Türkçe bile bilmezken pis kara cahil gezerken? Allah hepsinin belasını versin. Ve o zor tutulan %50 umarım hayatta tutunacak hiç bir dal bulamaz. Kimse tepki vermedin altına görüş yazmasın ben hakkım yenilen oturup izleyemem!!!

1|0
    0|0
    • Araplar zenginleşsin bize kafa tutsun politikasidir bu.

• Hepsi sonunda pkk lı açık açık destekleyecek asıl mevzu bu.

Erkekler Ne Diyor 16

• harbi böyle birşey olursa skrem hepsini döverim ben insanlıktan çıkarım önüme gelen her suriyeliye döverim be bacım çoçukları siz dağdan gelip bagdakileri kovuyorsunuz o yasaları getiren adamı yakalıcaz asıl onu yakalıcan ağzını burnunu dağıtıcan bak bakalım o arkadaşım bidaha böyle yasa çıkarıyo mu

1|0
    0|0
  • Ulan şu adamlara memur olmak için askerlik yapacaksiniz deseler hepsi kaçar gider puştlar 😈😈😈😈😈 böyle şerefsizlik görmedim ben yawww 😈😈

1|0
    0|0
  • Şaşırmadım koyunlar meeeeee meeeee hüloooogh devam.

1|0
    0|0
  • Ben kpss den 94 aldim giremedim hiammina koyim

1|0
    0|0
  • Artık okumalda istemiyorum 30 yasına kadar oku yüksek. Lisans vb sonuc hüsran

1|0
    0|0
  • Ülkeyi iç savaşa sürüklüyorlar tayyip denen orospuu çocuğuu abd nin maşasınır bunu anlayın artık güzel ülkemin cahil insanları

1|0
    0|0
  • severim böyle işi yeter amg...

1|0
    0|0
  • bindik bir alamete gidiyoz kıyamete ..

1|0
    0|0
  • walla vatandaşlık vs için ben de karşıyım yalnız bu olayın kaynağı yok, resmi gazetede böyle bir şey yok. haber fake.

0|0
    0|0
  • haydaaaaaaaaaaa yinemi yaaa bırakın arkadaş bizene ne olurlarsa olsunlar derdi bizimi gerdi devlet düşünsün artık bu tarz konular lütfen açmayın bence bayağı baydı yani

0|0
    0|0
  • Kaynak varsa elestirelim ama vatandas olursa gun dogar

0|0
    0|0
  • Ne kadar sazan var bizim ülkede yaa hayret

0|0
    0|0
  • Ulan tüğrkçe bilmeyen memur mu olur...

0|0
    0|0
  • Böyle bir olay yok, yalan haber arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • sk,, tigimin suriyelileri, bigün bizden daha türk olduklarinida söylerler

1|0
    0|0
  • 2015'in yalan haberi. Vatandaşlık çıktı provokatörler arttı. İnternetten haber tarihini araştırabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Nüfus cüzdanı da verilmez diyordunuz. Bunlar ne yiyecek memur maaşı tabiki.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...