Bizler kardeş değil miyiz?

Son zamanlarda sürekli denk geliyorum. Türk olmayan bu ulkede yaşamayan kendini bilmezler bu millete hakaret ediyor. Bu milletin degerlerine dil uzatıyor. Inanclariyla dalga geçiyor. Bu vatan hakkinda laf söyleme hareket etme hakkini kendilerinde bulabiliyor. Ustelik uzuldugum benim ulkemin insanlari bu hadsizlerin ekmeklerine yağ sürüyor. Yapmayin arkadaslar bizim bizden başka kimsemiz yok. Inanan ya da inanmayan, kürt ya da türk , alevi ya sunni hic fark etmez. Bu vatan bizim değil mi. Birlikte ayni topraklarda karnimizi doyurup aynı aciya uzulup ayni sevince gülmuyor muyuz? Üzülüyorum agliyorum. Akpli chpliye chpli mhpliye hepsi birbirine düşman olmuş. Biri digerini kotuleyeni bulunca hemen ona destek oluyor arkasinda duruyor kotuleyenin kim olduğuna bile bakmadan. Bizi bu hale düşürmelerine izin vermeyelim ne olur. Hadlerini bildirelim her firsatta onlara. Biz biriz canlar. Ayni vatanin evlatlariyiz.Bizler kardeş değil miyiz?

0|2
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesizz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vatan hainleri hariç hepimiz biriz 🐺👑

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Fazla hümanistlik yapmaya gerek yok. İki öz kardeş, aynı masada yıllarca yemek yiyen, aynı anne babayı paylaşan, birlikte birçok anısı olan iki kardeş değişik meselelerle düşman olup birbirini vuruyor.

Ben Ankara'daki, Trabzon'daki yüzünü görmediğim adamla nasıl kardeş olabilirim?

0|0
    0|0
    • Ayni anne babadan olan kardeşler dışardan bir başkası tarafından bir zarar görecek olsa zarar veren kişiye mi destek olurlar. Bu vatan da bizim anamiz değil mi? Bu vatanin evlatlariysak hepimiz kardeşiz.

• Hepimiz kardeş değiliz.

• arapları bile dışlayanlar var.

1|0
    0|0
  • ağzına sağlık

1|0
    0|0
  • Aynı vatanın evlatları falan değiliz / Mecburen buradayım seçme şansım olsa arkama bakmadan uçarım

0|0
    1|0
  • hayır akpli benim kardeşim falan değil.

0|0
    1|0
    • İnsanlarla dost olurken soruyor musunuz akpli misin chpli misin diye?

• hayır sormam ama öğrendiğim zaman soğuma başlıyor çekiyorum kendimi bunuda açık açık söylerim genel de.

• Peki.

• Ee ne diyorsun yani bilgisayar başından milleti niye galeyana getirip provoke ediyorsun yavru

0|0
    1|0
    • Provake etmek mi? Öyle bir amacim ve de niyetim var ise Allah beni kahretsin. Ben sadece çok Üzgünüm.

• Bu kafayla gidilirse hiçte birşey olmaz aynı şekilde devam eder. Vatan Türk vatanı Türkler kurmuş geliştirmiş başka billetleride kendi içine alıp hoşgörüyle bağrına basmış ve zamanla tek yürek olmuşuz. Gel gelelim bu böyle giderse herkes payına toprak isterse işte asıl Türkler bizler bu vatanı kimseye yar etmez şimdiye kadar gösterilen hoşgörü biter ve bu vatan ve millet tek ırk ulu Türk ırkı olarak yoluna devam eder..

0|0
    0|0
  • Yanlış politika uygulayanlar hesabı vatan evlatlarına ödetiyor buna sebep olan babam olsa ona düşmanım!!! Derdimiz parti ırk değil sadece vatan

0|0
    0|0
  • Zamanında bu vatan için kan dökmrmiş soysuzlar asla benim kardeşim olamaz.

0|0
    0|0
  • Bu değeri koruyacak bir millet lazım ama yok işte..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kalkip elin pisligine vatandaslik verip Türk u magdur eden insana oy verenle, vatanini satanlakardes olmam ben.

0|0
    1|0
  • Kendi icinizde kavga etmeye devam edin kafanıza füze dusunce nerde yanlis yaptik dersiiniz 😄

1|0
    0|0
  • k*rtler öyle düşünmüyor, sen çok iyi niyetlisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...